Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

aquapark

Autor sliva 
aquapark
17. 06. 2005 13:25
nevite někdo,kde je v chorvatsku nějaky pořadny aquqpark????confused smileyale pořadny neznamena 3 skluzavky a šmitec.byl jsem v aquaparku v italii pod san benedetem a to byla nadhera.thumbs up smiley tak něco takovyho.cool smiley
Re: aquapark
17. 06. 2005 22:11
To co je v Itálii v Chorvatsku určitě nenajdete.
Re: aquapark
18. 06. 2005 08:21
to sliva: Já mám pocit, že do HR se jezdí právě proto, že tam tyhle opičárny nejsou. Nic proti ničemu, ale kdo chce u moře místo plavání, opalování a šnorchlování stát frontu u toboganu, měl by asi fakt jet k Italům.
Tom
Re: aquapark
18. 06. 2005 12:23
Největší atrakce ve střední Dalmácii jsou na Medeně u Trogiru. Ale zdaleka se to neblíží Itálii.
Re: aquapark
27. 06. 2005 13:09
včera jsem přijel z trogiru,ale ten tobogan v medeně nefunguje!!! ale to je stejně slabota.ja jezdím do chorvatska kvůli čistemu moři,protože italie to je humus... ,ale proč si nezajít do nějakeho aqa.. no škoda třeba tam taky něco postaví,dalnice jim docela jdou od rukythumbs up
Tom
Re: aquapark
27. 06. 2005 18:00
To se divím, že to jim to nejede! Každá atrakce, která vyrazí z turistů nákou kačku, je dobrá...
Davidx
Re: aquapark
19. 07. 2005 21:09
Zdravím, nevíte o nějakém aquaparku - Makarská a okolí?
Re: aquapark
28. 07. 2005 14:37
na Makarské jsme byl naposled před 5 lety, a jediné co tam bylo byl malý tobogan u hotelu přímo v Makarské, ale ani nevím jestli byl volné přístupný...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.