Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI

Autor Martin123 
PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
03. 06. 2010 10:42
Dobrý den, chtěl bych se zptat, do jakého letoviska vyrazit s dvěmi dětmi (6,3 roky). Chtěl bych jet někam na Makarskou rivieru nebo klidně ještě někam jižněji (GRADAC, PELJEŠAC...) Jedná se mi o velikost oblázků a pozvolnější vstup do moře. Děkuji za rady.
Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
03. 06. 2010 11:32
...



Upraveno 4krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:30).
Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
03. 06. 2010 12:41
treba pouzivat vyhledat a potom citat a hledat smiling smiley
avatar Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
24. 06. 2010 21:33
Před týdnem jsem se vrátil z Rábu. Byli jsme v Loparu. Je to sice dost na severu, ale zato pláže jsou tam skoro všechny vhodné pro malé děti a pro neplavce. Plavci si ovšem moc neužijí a když, tak se budou muset dost projít směrem do moře. Toto je Rajská pláž
Rajská pláž v Loparu
Tyto mělké pláže jsou písečné (většina pobřeží je totiž pískovcová a ne vápencová, jako v Dalmácii), takže děti si tam mohou dělat i bábovičky. Na celém pobřeží poloostrova Lopar se dají najít pláže různých typů od těchto dětských až po vhodné i pro šnorchlování. Nesmí Vám ale vadit spousta lidí spinning smiley sticking its tongue out
Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
28. 06. 2010 21:43
já tam byl těsně po válce, takže se vedle mně ještě opalovali vojáci z UN, ale potvrzuji, že pro děti jsou to asi nejhezčí písčitý pláže, co jsem v Chorvatsku viděl. Ale jak píše Radim, je tam příšerně mělko. Někde tam, co na tý fotce stojí, jsem měl těsně u vody lehátko a usnul jsem na něm. Když jsem se probudil, bylo moře asi o 50 m dál smiling smiley Ale jinak super místo. Jen holt dneska tam bude trochu víc lidí yawning smiley
avatar Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
17. 07. 2010 22:26
Nebo pokud byste byl ochotný jet až na samý jih, tak v Černé Hoře je u samotných hranic s Albánií písčitá Dlouhá Pláž, která měří 13 km a má pozvolné dno, ale jak jsem napsal výše, je to už hodně daleko a moc čechů tam nepotkáte.
Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
28. 01. 2011 15:09
[bulharsko]....
Slunce, moře, čerstvý vzduch a příjemný vánek, určitě jedna z těch věcí přijde na mysl, když přemýšlel o dovolené. Obzor je nejdelší pláže na pobřeží, lesní svěžest a jemného písku na pobřeží jsou neuvěřitelné kombinaci lesů a moře.
Město opravdu zaslouží svou slávu jako perla na bulharském pobřeží SFU už dlouho stal jedním z nejatraktivnějších míst v Bulharsku.
avatar Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
29. 01. 2011 20:49
Hmm fakt pěknédrinking smiley
rrn
Re: PLÁŽ VHODNÁ PRO DĚTI
11. 03. 2011 07:38
Taky v Bašce na krku je to v poho pro prcky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.