Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela

Autor Ondra 
Brela
02. 06. 2005 18:43
Je to tak hezké v Brele,jak se říká?A jaké tam jsou Pláže?


Dík za odpověd
Re: Brela
02. 06. 2005 20:01
opravdu ano winking smiley
Karlos
Re: Brela
05. 06. 2005 13:37
Taky jsem na to zvědavý, letos tam (do Brely) jedem poprvé a všichni říkali, že to je fakt pecka...
jirkaK
Re: Brela
06. 06. 2005 21:05
stejná příroda, stejný moře, všechno dražší. Reklama prostě dobře funguje. Ale pěkný to tam je, to zas jo.
pája3
Re: Brela
10. 06. 2005 11:47
Letos jedeme do Breli po třetí. Je to tam velmi pěkné. Oblázkové pláže (vhodné pro rodiny i s malými dětmi), díky většímu svahu je nádherný výhled na moře odkudkoli (výhled i na okolní otrovy). Důležité je jak daleko bydlíte od moře, protože je to dosti do kopce a tak by se z větší dálky člověk našlapal. Je tam nádherný váhled na Biokovo. Moře je klidnější bez vln. V sezóně je tam dost lidí, ale dají se najít i odlehlejší pláže. My jsme měli ubytování skvělé, domácí jsou napůl chorvati a napůl češi.
plin
Re: Brela
10. 06. 2005 14:36
a kde jste bydleli?
pája3
Re: Brela
13. 06. 2005 14:41
Penzion Ivanac viz: www.inet.hr/~tivanac/ Muzes tam i zavolat mluvi cesky.
pauli
Re: Brela
14. 06. 2005 15:11
Brela je fakt příjemná, my tam byli v létě 2003, je tam teda plno schodů a svah směrem k pláži, část hlavní pláže je zastíněná borovicemi - velmi příjemné, je tam klídek - kousek odtud je rušná (nočním životem) Baška Voda, dá se tam dojít po silnici nebo po pláži. Tenkrát nás zklamalo, že tam nebylo žádné tržiště s ovocem a zeleninou! to jsme kupovali akorát v jednom malém stánku u pláže, dál tam byly asi 2 menší sámošky, kde teda měli slušný výběr v potravinách i drogerii i ta ov.-zel. někdy čerstvá, někdy míň...
Ten trh nebo třeba lékárna je pak v té Bašce.
Akorát jsme si tam zažili pár přívalových dešťů, nestíhala tam jejich kanalizace, takže bohužel ten sajrajt vytékal i do moře.... sad smiley(( i přes modrou vlajku, bohužel, kterou se Brela tak pyšní.... děti to odnesly střevními problémy, protože si samozřejmě lokaly sad smiley
Re: Brela
02. 07. 2005 17:09
Vsude tam je tolik lidí že na pláži není kam šlápnout!
Petr K
Re: Brela
02. 07. 2005 20:34
To Boban (i ostatní): souhlasím! Dvakrát jsem v rámci průjezdu či výletu navštívil Bašku Vodu a Makarskou, Brelou jsem jen projížděl... Já tomu říkám turistickej kombajn. Připomíná mi to má dětská léta, kdy jsem pravidelně každé prázdniny kličkoval mezi dekami na plážích v Bulharsku a Rumunsku. Nikdy více...Teď už jen klid ve vesnicích na Pleješacu.
jirkaK
Re: Brela
04. 07. 2005 17:28
bohužel má Petr K pravdu, byl jsem tam ted o víkendu a od Brely dolu: Baška voda, Makarská, Tučepi, Podgora našláplý k prasknutí. Skoro lituju, že tam jedu na dva týdny.
Daja
Re: Brela
29. 07. 2005 12:52
Před 3 lety jsme byli v Brele v polovině září. Ráj na zemi!!! Až na pár důchodců-němců, pár čechů nikde nikdo. Úžasný klídek. Pro spestření jsme zašli po pláži do Bašky vody, ale za ten úžasný klid v Brele bych neměnila a nehledě na to, že bylo všude krásně čisto. Bydleli jsme v hotelu Berulia a je fakt, že za těch pár korun co jsme zaplatili za last minute jsme si žili jak prasata v žitě:-))))) Chtěli jsme se tam letos vrátit, ale asi reklama udělala svoje, neboť je to teď docela drahý špás.......
kHanka
Re: Brela
12. 08. 2005 10:59
Pokud chcete klidnou plaz, musite na druhou stranu az za hotely( smer ke Splitu), tam uz jsou plaze volne. Jinak tam jedeme letos uz po seste a zase se tesime.
Re: Brela
12. 08. 2005 20:01
no Hanko, to je vlastně takovej univerzální návod pro všechny místní letoviska. Nechceš-li být ušlapán, dost se projdeš.
Re: Brela
12. 08. 2005 20:39
Naozaj fundovaný a prepotrebný príspevok...
Re: Brela
12. 08. 2005 20:44
až se tu budeš pár měsíců pohybovat, tak zjistíš, že všechno potrebný a fundovaný tu už bylo. Ale jo, jestli citíš potřebu nějakých dalších komentářů, tak si posluž. Od toho to tu je.
Re: Brela
12. 08. 2005 20:50
Tvoje komentáre mi nič nehovoria. Neviem, KTO asi cíti potrebu všetko komentovať, keď sa tu už pohybuje toľko mesiacov... Hádaj!
Re: Brela
12. 08. 2005 20:55
Kam se podívám - jirkaK - co slovo, to perla. No jo, pojedl zřejmě vtipné kaše, ale dosť bolo, stačííííí!
Alf
Re: Brela
12. 08. 2005 21:11
K téme Brela: stotoznujem sa aspon s castou kazdeho prispevku,co tu uz bol uvedeny. Vo vseobecnosti je to miesto pekne ako asi cela riviera, mnoho schodov, samorejme hlavna plaz plna, vzdialene plaze prazdnejsie.

Pre Mimu: vies Mimka, ono je to tak, ze toto forum pomohlo pred sezonou i mne, ak som mohol poradil som ja. Z mnohych subjektivnych pocitovych prispevkov je tazke vyselektovat ten pragmaticky, ktory by mal vypovedaciu schopnost, pretoze vsetky su naplnene radostou z dovolenky a pod. Pre mna osobne su relevantne prispevky napr. IvosaS,Jirku z RI,JirkuK,Damira a inych, pretoze mam dojem, ze bud su z HR a/alebo tam cestuju viac ako 1-3x do roka.

V sucasnosti je uz forum doslova precpane informaciami a je mozne tu najst skutocne vsetko. Beriem preto neosobne a z nadhladom vsetky prispevky, ktore majú humorny charakter a ozivuju sede debaty a ked sa mi nieco nepaci, proste to necitam.Chapem Tvoju snahu o zavedenie poriadku,ale ak si pozorne precitas vlakna jednotlivych for, skonstatujes, ze efektivita pomaly upada. Aspon takto to vidim ja a staviam sa k tomu s rezervou, pricom nijako nepodcenujem ucel tohto webu.

zelam vsetko dobre
avatar Re: Brela
12. 08. 2005 21:28
To Mima:
Koukám že skutečně není dneska večer jediné vlákno, ve kterém bys Jirku nenepadl(a). Ovšem na rozdíl od tvých dnešních příspěvků které opravdu nic neříkají, tak ty Jirkovy příspěvky na které reaguješ mají v sobě často velký kus pravdy, i když jsou některé napsány třeba trochu ironicky. Jirka má dost dobré zkušenosti z Chorvatska a jeho příspěvky si vždycky rád přečtu, když se potřebuju něco dozvědět. Jiná situace je v současnosti kdy už zde opravdu všechny potřebné informace jsou a letošní sezona se chýlí ke konci, prostě se vším na 100% souhlasím co napsal Alf.

** Petr **
HankaK
Re: Brela
06. 09. 2005 10:36
Na plazich pred hotelem je narvano, ale na plazich u apartmanu ( smer na Split) to docela jde a pokud nejsi v hlavni sezone tak je tam volno.
khanka
Re: Brela
06. 09. 2005 13:51
My to mame bez uslapani 5 min od apartmanu a ja tam super.
Re: Brela
28. 02. 2006 11:30
rada bych pridala par vet na tema ubytovani nabo dovolena v Brele. jsme majiteli penzionu v Brele nas penzion lezi cca l50 metru od more pribl. 6.min chuze.Nabizime apartmany nebo pokoje s moznosti vareni kdo ma zejem muze nas kontaktovat. Je pravda ze v sezone je prelidneno, ale ten kdo chce klidnou plaz ten si ji vzdycky najde, protoze nase plaze jsou 5km dlouhe smerem ke Splitu a tri kilometry smerem k Basce Vode. takze je mista pro kazdeho...Je take pravda ze dovolena v Brele je nejidealnejsi v kvetnu a cervnu nebo zari, v zari je more teple a teploty vzduchu jsou idealni, plaze jsou poloprazdne a hlavne ceny jsou prijatelnejsi. Navic mame tri modre vlajky za cistotu more, plazi a prekrasne prirody. zdravim lenka
Re: Brela
28. 02. 2006 11:35
nase adresa ...hotmail.com
LL
Re: Brela
23. 03. 2006 13:00
150 metrov od mora (6 min chôdze) je pre mňa veľa. Kto má niečo bližši pri pláži?
Dajte tip. hot smiley
Peter1
Re: Brela
31. 03. 2006 13:42
Ja poznám, vedľa v Baške. 80 m od mora - 30 minút plazenia.
Re: Brela
31. 03. 2006 15:25
Trošku nechápu lidi co chtěj být na plaži teměř sami ale nemusím rozumnět všemuhot smiley
Re: Brela
31. 03. 2006 16:20
Petula napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Trošku nechápu lidi co chtěj být na plaži teměř
> sami ale nemusím rozumnět všemu


Zkus v srpnu Bašku nebo Brelu a pochopíš. winking smiley
Re: Brela
31. 03. 2006 17:22
Co je na tom k nepochopeníconfused smiley Já zas nechápu lidi, kterým nevadí, že jim ze sousedního lehátka strkaj nohy k hlavě a že když druhý sousedi na pláži usnou, tak se k nim překulej na lehátkogrinning smiley
Re: Brela
31. 03. 2006 18:55
Jasně, je lidské přirození (nebo přirozenost ? grinning smiley ), že si zachovává určitý odstup a obranný prostor. Kdo to nepociťuje, nemá v pořádku pudy !!! grinning smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 145
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.