Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podaca?

Autor Mirekkk 
Mirekkk
Podaca?
30. 05. 2005 09:00
Caute lidicky vybiram zajez a mam moznost jet do podaci za lepsi cenu tak se vas chci zeptat co si myslite oni myslite Podaci?
1)jake jemore?ciste?ma cenu snorchlovani?
2)jake tam je vyuziti sportu?puceni motorek?
3)co nocni zivot?
4)zda sou pobliz vice peknych plazi?
mno proste zda to ma cenusmiling smiley ne vazne dik za odpoved
pavka
Re: Podaca?
30. 05. 2005 10:33
Loni jsme v Podace byli,vesnička na malém poloostrůvku.Dovolená se nám tam líbila.Mělo to svoje ALE.V srpnu tam byla docela špinavá voda.Sport snad jen šlapadla,ale je to kousek do Gradace a tam je všechno.Pěkné pláže jsou spíš směrem zpět na Makarskou.Pěkná je stará Podaca v horách.Cenu to má.
MIrekkk
Re: Podaca?
30. 05. 2005 12:02
a nebylo to treba tim ze byla bourka?a moznost motorek?puceni?
pavka
Re: Podaca?
30. 05. 2005 12:48
Bouřkou to nebylo,možná nějaké proudy.Připadalo mi to jak zakalená voda z Neretvi,ale ta je přeci jen dost daleko,fakt nevim.Sousední Brist na tom byl podobně a ani Gradac nebyl čistý.Jeli jsme lodi na Pelješac,ta čistota moře proti Podace to byl šok.Půjčovna přímo v místě myslím není.V Gradaci určitě ano cca 5km.
Re: Podaca?
03. 06. 2005 14:12
V Podace jsme byli předloni a byli jsme dost spokojení. Ale asi proto, že naše rodinka má ráda klid, a ten v té vesničce opravdu je. Moře jsme měli čisté a to jsme tam byli v půlce srpna. Manžel se taky potápěl a občas i něco vylovil. Za nočním životem jsme se jeli podívat do Makarské nebo do Gradacu. Obchody se základními věcmi tam jsou, pošta a směnárna taky. Nám se tam zkrátka líbilo. Jen zrovna tenkrát byly hrozný vedra. Ale zrovna ty mě nevadí, proto tam jedu, abych se ohřála, doma na Vysočině si zimy užiju ažaž.
jirkaK
Re: Podaca?
06. 06. 2005 21:10
normální vesnice. Je tam klid a levný ubytování. Dvě dost velký pláže. Ta vpravo je líp přístupná, ale stojí za vyliž. Jinak opravdu pro nenáročný. Vyžití ? Nevím o ničem.
Re: Podaca?
08. 06. 2005 19:12
Jedu letos do Podace, a chtěl bych se zeptat jestli se na místních plážích vyskytují ježci. Díky za odpověď.
jirkaK
Re: Podaca?
08. 06. 2005 19:33
ještě jednou Pedro a začne ti být vedro !!!
Re: Podaca?
13. 06. 2005 17:18
Nemáte někdo pár foteček z Podaci? Já jen abych věděl do čeho jedu. Můj e-mail <pedro.68@seznam.cz>. Platí do 17.6. Díky moc. Dneska to mám za 4. Hurá.cool smiley Poprvé do Chorvatska.cool smiley
Ana
Re: Podaca?
13. 06. 2005 17:24
My jedeme 29.6. do Zaostrogu,který je hned vedle.Je tu spoustu info-od Drveniku po Gradac,což je v blízkosti.Jsou to malý vísky,tak zábava nic moc,ale něco se určitě najde.Šťastnou cestu.Jestli se vracíš do 29.6.,dej sem nějaký čerstvý info.Dík
p.s. jedeme taky poprvé



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (13. 06. 2005 17:25).
Re: Podaca?
13. 06. 2005 21:20
to Ana: Vracím se až 3.7. cool smiley
Ana
Re: Podaca?
14. 06. 2005 07:49
Škoda,tak vše zjistíme až na místě.Tak si to,sousede,moc užij!!!!
Re: Podaca?
14. 06. 2005 07:59
to pedro: mam, uz jsem vam je poslal winking smiley
Re: Podaca?
14. 06. 2005 08:20
to Pavel1: Mockrát děkuju. cool smiley je to tam nádherný - za třihot smiley
Re: Podaca?
14. 06. 2005 09:37
Neni zac ... winking smiley
Pokud jste si alespon trosku udelal obrazek...alespon vite, do ceho jdete.
V Podace jsou dve oblazkove plaze. Jedna na stranu k Zaostrogu a druhe smerem ke Gradacu. Fotky jsou z te prvni...
Re: Podaca?
26. 01. 2006 16:38
Dočetl jsme se, že jsi byl loni v Podace. Já to zvažuji letos, nebyl by jsi ochoten poslat nějakou informaci, ev. fotku. Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.