Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ostrov Pag - Metajna

Autor kubenko244 
ostrov Pag - Metajna
17. 05. 2008 10:38
Co hovorite na toto miesto, bol tu uz niekto? Chceli by sme sa tam ist pozriet !!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kubenko244 (17. 05. 2008 10:59).
Re: ostrov Pag - Metajna
17. 05. 2008 19:03
Byli jsme tam vloni.A mám-li býti upřimný ...nějak se nám to nevyvedlo.Asi to bylo tím,že už jsme něco sjezdili.Ale k věci.
Dědina malá,kromě asi dvou hospůdek,dvou krámů,jednoho zelináře,který tam ještě dojížděl za výkonem svého povolání za učelem obživy a na konec kostela bez střechy,tam skoro nic nebylo.Pokud se ptáš na noční život,tak kromě vožralých náctiletých jungenácků tam byl o půlnoci klid jak na kostelním kůru v časných ranních hodinách.Jedna hlavní plážička,kde bylo všechno osazenstvo Metajny (to turistické).
Vzhledem k tomu,že Metajna je až úplně,ale opravdu úplně na konci cesty,tak tam fakt chcípnul pes.Scházela mi tam zeleň,lesíky s cikádama,pohled do zeleně,ale na druhou stranu ty skaliska a vyprahlá zem bez naprosto žádné zeleně se zas nikde jinde nevidí.Hold Pag.

Metajna


Re: ostrov Pag - Metajna
17. 05. 2008 19:23
Byli jsem tam vloni a chodili jsme na pláž Ručica, která leží v takovém kaňonu. Pláž byla nádherná (kamínková) a prostorná. Každý si tam našel soukromí. Čisté a teplé moře. Žádné odpadky. Vřele doporučuji.
Re: ostrov Pag - Metajna
17. 05. 2008 20:01
Ta pláž se fakt povedla.A pro ty co mají rádi sladoled tam připlouvá zmrzlinář s chladícím boxem a chlazenými nápoji a všechny žíznivé napojí.


Re: ostrov Pag - Metajna
24. 05. 2008 14:09
no ved hadam sa nam tam bude pacit :-)
avatar Re: ostrov Pag - Metajna
24. 05. 2008 21:23
Byl sem tam v r. asi 2001 u Petar Datkovič - Jaška a nemůžu si stěžovat. Když chceš klídek na pláži, jdeš nebo jedeš asi 1 km do kaňonu pláž Ručica a když bugr a hlavu na hlavě tak 10 km máš Zrče u Novalji i s diskotékou,tobogány,no co tě napadne. O Zrče už tady toho bylo něco napsáno a na You tube jsou i videa.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (10. 02. 2010 17:13).
Re: ostrov Pag - Metajna
25. 05. 2008 15:01
to bude asi najlepsia plaz pre mladych na pagu co ?
avatar Re: ostrov Pag - Metajna
25. 05. 2008 20:37
Já myslím že nejenom na Pagu, ale říká se tam tomu Chorvatská Ibiza. Já se za tři týdny přehoupnu do páté desítky života , tak bych se tam asi už moc necítil, ale hudba náctiletých se mě líbí furt, akorát "house" nemusím. confused smiley hot smiley
avatar Re: ostrov Pag - Metajna
10. 02. 2010 21:16
-

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (10. 02. 2010 21:16).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.