Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera

Autor amina 
Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
30. 08. 2007 18:34
Pavilony Rivijera ,Makarská -Recenze ?
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
04. 09. 2007 14:12
Vcera jsem se vratil,az budu mit chvilku,tak napisu.Jinak 99% spokojenost.
avatar Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
04. 09. 2007 14:33
V pavilónoch Rivijera v Makarskej sme boli minulý rok a musím uznať, že sme boli veľmi spokojní. Vzhľadom k cene bolo ubytovanie na veľmi dobrej úrovni - izba s prísteľkou bola dosť veľká, balkón s pekným výhľadom do parku a na Biokovo. V izbách bola chladnička - nie ako v hoteli Ruskamen - tam bol skôr minibar, kúpeľňa mohla byť trochu krajšia, ale dalo sa. Pripomínam však, že sme boli ubytovaní v rekonštruovaných izbách. Čo sa týka stravy, musím priznať po tohtoročnom sklamaní z Ruskamenu, bola ozaj výborná, všetkého bolo dosť aj na raňajky aj na večere. K pláži to nebolo ďaleko - tak do 200 metrov, pláž klasika Makarska, ale je to na začiatku mesta, takže miesta na pláži bolo dosť. Večer sa dalo vyjsť do mesta za zábavou, ale aj sa vyspať na izby - nakoľko sú pavilóny na okraji Makarskej, v parku, tak absolútny kľud a pokoj. Suma sumárum - vzhľadom k cene absolútna spokojnosť.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
10. 03. 2008 21:15
V tomto hotelu jsme strávili s přítelem dovolenou 2007.
Byli jsme velmi spokojeni. Tento hotel (pavilony) můžeme vřele doporučit thumbs up smiley
Pokoje byly čisté, úklid prováděn každý den, na pokoji je lednička.
S jídlem jsme byli také spokojeni. Porce k večeři byly tak akorát, ale k dispozici byl bufet, kde bylo možné dát si saláty, jablka v županu, ovoce, polévku,...

Pokud máte nějaké dotazy, můžete se ptát yawning smiley
Ahojky zdravím všechny, letos se chystáme k moři na Makarskou do hotelu Riviera, chtěla jsem se zeptat jak moc je ta koupelna škaredá?a každý pokoj má svuj balkon?děkuji a pěkný den
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
05. 06. 2008 14:21
Eviku, přiměřeně škaredá... ale čistá a na tu chvíli dostačující. A každý pokoj má opravdu svůj balkon a ledničku - malé, ale naše!
Zkušenost z loňska. Celkově - žádný velký luxus, ale za ty peníze dobrý.
Jee děkuji moc Kvetaca....Jsem z toho trošku nervozní, ale snad to bude v klidu. A to jídlo je dobré?a v kolik přibližně tam člověk musí být na snídani, a na večeři?Děkuji. Evík
Ahojda, taky míříme do na Makarskou, hotel Rivijera. Dá se tam prosím půjčit nějaké zastínění na pláž, nebo tam jsou stromy ? Mám dvě malé děti a docela z toho mám strach. Ještě mám dotaz kolem peněz. Máme polopenzy, tak jídlo asi moc kupovat nebudem, ale jsou tam nějaké krámky, nebo je vše až ve městě? Kolik si peněž vezete vy? Dík.
Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
16. 06. 2008 15:59
Ahoji, rozhodně bych neřekla, že koupelna byla přiměřeně škaredá a dostačující. Zkrátka normální, čistá koupelna :-)
Jídlo bylo také dobré, snídaně se sice opakovaly, ale to je asi všude. Rozhodně nebuďte nervózní, určitě se Vám tam bude líbit.Čas snídaní a večeří si už nepamatuju. Ale snídaně byly asi od 7,00-10,00 a večeře asi od 19,00-21,00. Už nevím přesně.
Krámky jsou i po promenádě, ale tržnice je ve městě - není to daleko.
My jsme loni utratili něco kolem 3000,- Kč. Byly jsme dva, já s přítelem. Byli jsme i na lodním výletě na Hvaru a Brači. Letos také řešíme kolik si vzít peněz... , chystáme se nejspíš do Bašky Vody - bungalovy Uranija.

Pokud budete chtít, můžu Vám na email poslat nějaké fotky...

Eva
Ahojky Strapecek,
tak to je paráda. Už se nemůžu dočkat. Kdyby se Ti chtělo tak mi můžeš poslat nějaké foto na evabliznakova@seznam.cz..Díky. Evík
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
13. 10. 2008 14:30
Ahoj, rádi bysme vyrazili do pavilonů Rivijera příští rok, máme dvě děti a tak chceme pokoj s možností dvou přistýlek. V katalogu se uvádí, že jako dvě přistýlky slouží gauč v denní místnosti. Nevíte někdo prosím, jak ten gauč vypadá, jestli je to rozkládací gauč, nebo jenom gauč do tvaru "L"?
avatar Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
13. 10. 2010 15:30
Něco nového z roku 2009, 2010 a pro rok 2011?
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
14. 01. 2011 16:04
Za rok 2009-2010, jsou informace stejne, kvalita se nijak nezměnila, jidlo na velice slušné urovni( je z čeho vybírat), jen ceny se rok od roku zvedají, ale to už ovlivní jen cestovka, Po 6 letech na stejnem místě nas to tam neomrzelo a radi se tam vratime. Plaže bych ale doporučil dale od hotelu směrem od centra( směr baška voda) je tam miň lidí, hotelové plaže jsou natřiskané. když si člověk udělá procházku podel pláže po snídani, narazí na plaže kde je sice jen par baru, ale zato klid, dopoledne je tam par lidí sice odpoledne tam přijedou mistní ale je tam prostor i nato aby si děti běhaly a hrali. Kdo touží po soukromí nalezne tam i krasne male plaže tak pro 6-10 lidí ideal pro rodinu( vyhledavaji je i nudiste pro soukromí) cca po 1,5 km je velka pláž a 2 bary zaní se již nacházi skaliska a plažičky pro nudisty.
avatar Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
31. 05. 2011 13:03
Nikde jsem v předcházejících příspěvcích nenašel, jak a kde se parkují auta.Děkuji za odpověď.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
31. 05. 2011 16:21
Ahoj auta se parkují přímo u pavilonu pod stromy,místa je dost protože sem jezdí dost lidiček autobusem.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
19. 07. 2011 15:59
Ahoj, v pavilonech už jsem byl minulý rok, a chtěl bych se jet podívat znovu. Nikde na internetu jsem nenašel přímé kontaktní údaje, nepamatuje si náhodou někdo e-mail ?
Díky moc.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
24. 07. 2011 08:31
Ahoj tak dnes v sobotu v noci jsem se vratil z Rivijery.Žádné změny,vše jako v roce 2010.Parkování přímo u pavilonu,pod stromy.Spojení prímo do hotelu je www.hoteli-makarska.hr marketing@hoteli-makarska.t-com.hr Ahoj .
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
01. 08. 2011 17:00
Ahoj, nevíte někdo, jestli jsou na Makarske v hotelu Rivijera animační programy pro děti i v září? Dík C.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
02. 08. 2011 13:14
Ahoj tak letos tam jsou 2 animátorky až do konce září ,osobně jsem se ptal.kdy končíJsou to dvě Hr dívky mluví dost dobře česky tak jim děti dobře rozumí.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
07. 08. 2011 10:43
Ahoj, díky moc za info. Loni jsme byli v srpnu a dceři se to moc líbilo, letos nám to o prázdninách nevyšlo, tak pojedeme asi v září. Jediná její starost je, jestli tam bude zase diskotéka pro děti apod. Díky C.
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
18. 02. 2012 18:11
Tak letos v srpnu poprvé sem, tak uvidíme
Re: Recenze- Makarská,Pavilony Rivijera
01. 09. 2014 21:48
Nieco nove o rivjere? V akom stave su tam izby?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.