Re: Staniči u Omiše
22. 07. 2008 12:01
Nazdar dovolenkáři!!!
Letos jedeme celá rodinka i s dětmi do Staniči do apartmánu Stanič Ante.Podle popisu to má být pod magistrálou a 50m od moře.Podle fotek také.Doufám ale,že se při cestě k moři nepřizabijem-dle vašich příspěvků.Mělo by se dát zajet autem až k apartmánu,ale i tak se chci zeptat,jestli jste tam někdo v tomto apartmánu nebyl,a jaké to tam tedy je?Jedeme 12.8. v noci a zřejmě to vezmeme přes slovensko a maďarsko po E 65-doufám,že z ní neudělali dálnici.

Díky za odpověď

Mirek
Re: Staniči u Omiše
22. 07. 2008 18:54
Můžete jet i přes Redič a Lendavu je to kratší a do 3,5t bez poplatků
Re: Staniči u Omiše
25. 07. 2008 20:26
Zdravím, my jsme přijeli z Ljuby ve Staniči 9.7. Po pravdě jsem myslela, že pojedu druhý den domů. Hic a 220schodů udělalo svoje. Pak jsme si zvykli a musím říct, že výhled a celkově Staniči super. Sice můj šestiletý syn konstatoval druhý den po příjezdu, že to jsou jeho nejhorší prázdniny, ale rychle změnil názor. Příští rok pojedeme znova. Domácí byla velmi příjemná, apartmán čistý. Tak se mějte hezky, ted vám mohu už jen tiše závidět.
Re: Staniči u Omiše
13. 08. 2008 22:54
Pro Jajaninu:
mam jeste par otazek ohledne Ivky,jak to funguje s grilovanim? A je majitelka stale pritomna nebo bydli jinde? Chteli bychom odjet driv, tak jestli je mozne predat AP v jiny cas, nez je check out.
Dekuji moc za odpoved.
Jana
Re: Staniči u Omiše
17. 08. 2008 18:37
Negrilovali jsme, tak s tím ti nepomůžu, gril se tvářil doooost nepoužívaně :-(
S odjezdem problém nebyl, majitelka bydli v domě. Naopak jsme měli to štěstí, že lidi po nás měli den zpoždění, tak jsme v APT zůstali až do cca 16 hod :-) Ideální je domluvit se na místě, majitelka je vstřícná :-)
Re: Staniči u Omiše
06. 09. 2008 14:53
Pro Jajanina: Dnes jsme se vratili. Ubytko bylo super. Take jsme nechodili na Vela Luku. Vecer jsme sedavali na terase v poslednim patre, ale zadne cikady jsme neslyseli.Na jejich grilu jsme negrilovali, meli jsme gril elektricky s sebou. Majitelka byla vstricna, nechala nas tam dele, aby se deti mohli vyspat, bohuzel lide po nas prijeli o den drive, tak jsme odjizdeli driv, nez jsme byli domluveni.
Re: Staniči u Omiše
09. 11. 2008 20:18
Nazdárek lidi, neděste mě. Máme přes zmiňovaného p. Vávru na příští rok zamluvenou dovču do apt. MILAN. Vše v pohodě, ale co jsem četl, tak mě děsí ty schody. Jsme teda z krkonoš, ale aspoň o dovolený bych se radši pohyboval po rovině. smiling smiley Nebyl jste někdo v apt. Milan? Jak to tam vypadá? Dík za info.
Re: Staniči u Omiše
18. 12. 2008 11:02
V tom apartmánu jsem nebyl, ale vím kde je a k vodě to opravdu daleko není. Podle fotek p. Vávry to je vidět docela dobře, je to minuta.
Re: Staniči u Omiše
18. 12. 2008 22:26
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:49).
Re: Staniči u Omiše
19. 12. 2008 09:40
Re: Staniči u Omiše
05. 01. 2009 17:59
Zdravím,prosím byl jste někdo ve Staniči app Vukušič?Napište jaké to tam je a jak daleko k moři?Máme strach z těch schodů!!! Jedeme s dětmi,ale snad to zvládnou.Předem dík za info.Hanka
avatar Re: Staniči u Omiše
05. 01. 2009 18:28
Dobrý den,zaujali mně apartmány Dalibor a Jukič Ivan,nevíte o nich něco ? Jaký je přístup a vybavenost . Jedu i z dětmi,tak nevím jestli objednat. Případné fotky SZ předem všem děkuji.smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
06. 01. 2009 15:25
Ahojte,
chcem niekoho, kto pozná apartmány LUMA v Čeline-Zavode, poprosiť o nejaké info. Istotne je to nad magistrálou, ale či je to až také hrozné, tá vzdialenosť k moru. Tých "pár" schodov nám nevadí.
Vopred ďakujem, Miriam
avatar Re: Staniči u Omiše
06. 01. 2009 16:25
KURE:poslala jsem soukr.zprávu-jestli nedošla-napište-písnu znovayawning smiley
avatar Re: Staniči u Omiše
06. 01. 2009 16:31
MIRIAM: přímo ap LUMA neznám-ale v ČELINA ZAVODE je teda opravdu extra stoupák a k málokterýmu ap.u moře jde zajet autem.Většinou jsme všichni parkovali na vyhrazených místech těsně u magistrály.
Pojem Pár schodů-je velice kulantně řečeno velmi mírný.Schodů je tam hromada a zdolat je celkem slušný výkon.
(ma bydleli skoro na pláži a byla jsem ráda-že k autu musím většinou ráno když jsme někam jeli a byl ještě chládek.Odpoledne bych byla na koronárkugrinning smiley
Nicméně se vám ČZ odmění jinak-je tam klid a nádherně.Krásné malé pláže-prostě pohoda.
ALE jestli je ap LUMA NAD magistrálou-tak bud se připravte na opravdu stoupáky-a nebo přehodnotte místo(to podle toho co od toho očekáváte a jak jste ochotni nebo schopni zvládat opravdu prudký kopec)



tak ted jsem našla ne netu tu LUMU a vypadá to že píšou že je od moře 100m.
Pokud je to pravda-myslím že by nemusela být NAD magistrálou -ale POD.
Což je teda trochu lepší varianta.Vypadá to tak i podle schodů-aspon na fotkách.
Ale stoupák to bude v každým případě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivetaa (06. 01. 2009 16:36).
avatar Re: Staniči u Omiše
06. 01. 2009 17:21
ivetaa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KURE:poslala jsem soukr.zprávu-jestli
> nedošla-napište-písnu znovayawning smiley


Bohužel nic nedošlo.smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
06. 01. 2009 18:21
Ahojky,
moc a moc prosím neznáte někdo apartman Petar? Chci si ho objednat,ale ráda bych o něm věděla něco víc! Je to opravdu hned u moře,jaký je atd.??? Předem díky smiling smiley Iva
Re: Staniči u Omiše
09. 01. 2009 22:44
Ještě jednou zdravím,
nevíte prosím někdo náhodou o ubytování ve Staniči pro 4 čl. rodinu??? Díky moc smiling smiley
avatar Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 01:08
poslal jsem ti SZ. Taky tam letos jedu
smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 12:42
Moc díky. Kdy jedeš??? yawning smiley
avatar Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 13:03
mám rezervováno v termínu 1.8-9.8.už jen čekám jak mi pošlou vše potřebné.smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 13:17
Tak to já chci od 12.7-24.7.. eye rolling smiley. Jen doufám,že to Vše zvládnem. Do chorvatska jedem poprvé a mé mladší dítko je malýyawning smiley tyran
avatar Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 13:22
Já byl loni poprvé,bál jsem se,ale lidé zde ti pomohou . A zvládl jsem to perfektně a to nejsem řidič který jezdí dálky a to mi řvali na zadním sedadle 3 dítka. Opravdu se nemáš čeho bát.smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 13:50
Ani nevíš jak jsi mě potěšil!!! Člověk má hned lepší náladusmiling smiley a snad i tu cestu zvládnu,protože řídím jen jásad smiley
avatar Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2009 13:58
Při cestě tam jsem to celé odřídil sám(pozor na únavu,nutnost přestávek)a s dostatečným množství energetických nápojů bez problémů. Zpět jsem řídil jen do Szombathely(návštěva Tesca)pak manželka. Nechci zasírat tohle vlákno,takže vše potřebné si najdeš zde na fóru. Čau smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
05. 02. 2009 21:46
chcel by som poprosit info alebo foto o apartmane nada a vera v staniči vopred dakujem
Re: Staniči u Omiše
26. 02. 2009 18:08
Ahojky, chci se prosím poptat, jestli někdo znáte apartmán Petar ( přístavbu - od moře cca 30m) ???
Jedeme tam letos v červnu poprvé,a když to tu pročítám, trochu jsem se zalekla těch schodů...
Tak jestli to prosím někdo znáte, jak to vypadá u tohoto apartmánu???

Děkuji, Zuzanasmiling smiley
Re: Staniči u Omiše
27. 02. 2009 09:46
Ahoj Zuzko,
tak to jsme na tom stejně. Jedeme začátkem července do apartmanu Petar(hned u moře) a taky hledám co se dá!!! A nicconfused smiley
avatar Re: Staniči u Omiše
27. 02. 2009 11:39
Myslím, že celkem dobrý popis tohoto app. má pan Vávra na svých stránkách + plno fotek.
Re: Staniči u Omiše
27. 02. 2009 16:12
No, my tam právě jedeme přes Ca Vávra, fotečky mám nakoukaný až až,ale myslela jsem jestli to třeba někdo nezná přímo, že bych se dozvěděla více... a podle foteček pana V. se mi to moc líbí, tak uvidíme, snad to bude OK a po těch (pár?) schodech se moc nenalítáme...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Haskova12 (27. 02. 2009 16:14).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.