Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Plitvice-ubytování na 1 noc

Autor IvetaV 
Nemáte prosím někdo ponětí, zda se dá sehnat ubytování na Plitvicích na jednu noc bez rezervace?
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
19. 05. 2006 12:13
dá, okolo silnice je spousta upoutávek. Samozřejmě v pátek a sobotu večer v sezóně to bude horší ale lepší je to v okolí tak 30km od Plitvic (třeba Korenica) páč ta cena je pak úplně někde jinde smiling smiley. Záleží jestli tam chcete na celý den jestli jedete tam nebo zpět atd...
Právě, že už zpátky z Primoštenu a předpokládám, že domů se nám teda nebude chtít vůbec..... smiling smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
19. 05. 2006 12:42
Tak to bych šel v Korenici do Macoly na večeři a sehnal si něco tam . Ráno o 7:00 vyrazil směr Plitvice cca. 30km. Nevím jestli preferujete dálnici nebo po staré. Z dálnice by se muselo u Udbiny vyjet výjezdem Gornja Ploča . Ovšem nepíšete jestli o víkendu - dejme tomu třeba v sobotu kolem 17:00 to bych se dálnici vyhnul Sveti rok bude zacpaný.
No, to je právě sobota, končíme v Primoštenu obědem a odpoledne odjíždíme, takže ze soboty na neděli nějaké ubytování na Plitvicích, mrknout do parku a večer domů. Chceme jet po staré, tam i zpět.
Takže z toho nakonec není 1 noc, ale 3 dny a 2 noci, sklidila jsem úspěch....prý super nápad.....
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
22. 05. 2006 16:03
No vidíte, aspoň si to budete moci v klidu vychutnat. Pokud na tak dlouho, tak by se snažil trochu blíže k Plitvicím tak 10-15 km před, obešel bych pár domečků a na 2 noci dostanete dobrou cenu. Jen aby vám přálo počasí v okolí jsou pěkné vycházky. Po staré není co řešit Benkovac - Obrovac - Gračac, jen aby policajti nezačali vše odklánět přes Gračac, když je velká kolona u tunelu Sveti rok pak to houstne i na staré. Starý Maslenický most je už od loni otevřen takže ok.
Tak to je taky především zásluha tohohle fóra, kdybych se nelezla, tak by mě to ani nenapadlo.... smiling smiley cestu máme nastudovanou i pozpátku, kdyby mě v noci někdo vzbudil, tak mu odříkám všechna města, přes které jedeme....holt cestovní horečka, jako když vyšije....
Pár Km před Plitvicema je na pravé straně kemp,tuším že se to jmenuje Rakovica je tam také pumpa,tam jsme sehnali v jejich ubytování se sprchou vždy(ne pod stanem).Vcelku slušné,možno připlati i snídani v hospodě.Hezkou cestu.
Taky jsme se na něj dívali, snad seženeme něco, je tam dost privátů....ještě 37..... smiling smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
24. 05. 2006 23:15
V Rakovici je kemp i motel opravdu slušně zařízený. Ale pozor, je to až za Plitvicema tedy pak by jste se museli kousek vracet 15km.
S tím počítáme, že to enbude hned "u nosu", ale to nám vůbec nevadí.....
Asi 30 km. před nebo za Plitvicema teď přesně nevím je vesnička Slunj. Rodiče měli taky ten samí nápad že někde u Plitviček přespí a ráno si je v klidu projdou, tak ve Slunji zastavili hned u prvního baráčku , nějaká bybička je nasměrovala první do uličky jako směrem k vodě a prý to byla nádhera, ubytování není problém, moc lidí to nenapadne ,jsou tam vodopády, hospůdka přímo nad nimi, ryby tam snad chytaj přímo s terasy a apak je servírujou....prý pohádka tak nevím, kdo to testne???
Šárko, můžu potvrdit,je to tam moc krásný, obzvlášť mlýny okolo řeky. Směrem z Čech je to před Plitvičkama. Asi uprostře městečka je restaurace, kde dělají skvělý grilovaný dobroty. Ach jo, ještě to mám přes padesát...ale lepší než přes sto, žejo? cool smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
29. 05. 2006 21:03
Taky máme Slunj naplánovanou na přespání, tak doufám že to vyjde i bez objednáníthumbs up
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
29. 05. 2006 22:41
je to tam paradní thumbs up smiley, pokaždé tam zastavuji na přestávku. Mám od tam spoustu fotek najdete je v odkaze ostatní, některé jsem už i popsal a dal na web. Nejlepší je asi fotka s vodním pohonem grilu. [www.hvar.cz]. Dá se tam i koupat kousek dolů směrem po řece.
jé tak to je nádhera......jako v pohádce....se nemůžu dočkat......31 dní, ty se potáhnou, už to vidím........
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
30. 05. 2006 11:18
Pár fotek z Rastoke jsem dal sem [www.kacha.cz] . Nám se tam taky moc líbí.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
30. 05. 2006 21:22
Prosím,může mi někdo napsat,kolik stojí ubytování na 1 osobu ve Slunji.Je tam opravdu krásně.Vždy,když projíždíme,jsme fascinováni tou krásou.Dík
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
30. 05. 2006 21:33
Apartmán pro čtyři kolem 5OE. Takže na jednoho 12,50E.Chceme to letos taky vyzkoušet takže jsem si to omrkla.smiling smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
30. 05. 2006 21:41
Slunj není Rastoke. Cena v Rastoke je kolem 14,- EUR na osobu, snídaně k tomu za 4,- EUR - Rastočani ví, že jejich lokalita je žádanější, než Slunj. Jstliže se ubytujete na kopci ve Slunji, ceny se pohybují jak je výše psáno - 12,- - 13,- EUR za osobu, ale na ty vodopády a soutok Korany a Slunčice je to dost daleko podél rušné silnice.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
30. 05. 2006 21:56
Turistički centar Marko má nabídku třílůžkového pokoje s přistýlkou za 375 kun (1500Kč). Dítě do dvanácti let na přistýlce gratis.yawning smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
14. 06. 2007 10:08
Má někdo tip na nějaké pěkné ubytování pro 4 a dobré jídlo v Rastoke ?
Děkuji.
Anonymní návštěvník
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
14. 06. 2007 12:11
Minulý rok jsme se stavili na Plitvicích na cestě zpět. Přenocovali jsme v Korenici a cena 10 EUR na osobu.
avatar Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
14. 04. 2008 18:22
V letošním roce se chceme na dvě noci ubytovat u Plitviček a pořádně si je prohlédnout. Naše představa ubytování je dvoulůžkový pokoj nebo apartmán, do 500m - 1 km od vstupu do parku, abychom mohli na dva dny zaparkovat a nemuseli dojíždět autem. Přivítali bychom i možnost uložit si potraviny do lednice. Pokud máte někdo osvědčený kontakt, děkujeme předem za odpověď - možná lépe jako soukromou zprávu. Pěkný den všem.
avatar Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
14. 04. 2008 19:58
Rosmarine:taky jsme si chtěli Plitvice pořádně prohlédnout,proto jsme tam jeli na tři noci.Bydleli jsme v Seliště Drežničko,už si to moc nepamatuju,ale tuším to mohlo být tak 3-4kiláky od Ulazu1.Sice je to dál než požaduješ,ale věř mi,že po celodením courání po kolem jezer jsem byl rád,že jsem si sednul do auta.Ubytko moc hezké za 26éček(lednička na pokoji).První den jsme si koupili lístek,večer nám domácí dal na něj razítko a další dny jsme to jen u pokladny ukázali...tož tak nosmiling smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
15. 04. 2008 20:26
My jsme byli ubytovaný ve vesničce Jezerce, která je vzdálena tak 2 - 3 km od Plitvic.
Ubytování nás vyšlo na 160 kun, udělal nám majitel večeři, jakou jsem ještě nikdy v žádné restauraci neviděl, auto hned u penzionu pod okny, maximální spokojenost. Bylo to před loni a ptali jsme se ve třech penzionech, a tady to bylo za rozumný peníz a v dobré kvalitě. Celé horní patro jen pro nás.
Jinak přenocovat přímo v Plitvicích je strašně drahé, je lepší sehnat něco o 2 km dál a za polovinu.thumbs up smiley
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
17. 04. 2008 09:39
Ahoj! Letos bychom chtěli navštívit Plitvice. Koukala jsem už na net na nějaké ubytování (1 noc), něco málo jsem našla, ale bude nás cca 13, takže budeme asi rozkouskovaní po více místech. Nevíte o něčem, kde by se mohlo ubytovat tolik lidí? A dá se sehnat nějaké to místo na blink? Díky za rady.
avatar Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
17. 04. 2008 20:06
a.n.d.y : nedávno sem dával Hopkirk odkaz na jednu restauraci s penzionem,tam by jste všichni mohli vejít.
Mohl bych sem dát přímo odkaz na ten penzion,ale nerad bych to schytal,takže tady si to vyhledej.yawning smiley
[www.ihvar.cz]
Re: Plitvice-ubytování na 1 noc
19. 04. 2008 18:28
www.korenica.hr

mraky ubytování
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 192
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.