Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Baška (ostrov Krk)

Autor Mesec 
Ubytování Baška (ostrov Krk)
06. 05. 2018 20:25
Chystám se poprvé v životě po vlastní ose sám do Chorvatska na asi 2-3 dny. Pojedu autem.
Loni jsem byl s CK na "otočku" na Bašce a velmi se mi tam líbilo, chci tam jet znovu.

Jak si tam mám sehnat ubytování? Jde mi o něco menšího, nepotřebuji žádné luxusní prvky, ale taky nechci spát v autě nebo pod širákem.
DOporučujete přes Booking nebo jsem slyšel, že se dá sehnat vždy ubytování na místě nahodile v nějakém hotelu.

Díky za tipy.
avatar Re: Ubytování Baška (ostrov Krk)
17. 05. 2018 21:19
Ahoj,v Baške sú hoteli-Corinthia,Zvonimir,villy Adria-mám skúsenosť,že cena priamo na recepcii je vyššia ako cez zahraničnú CK-skôr asi ten Booking a trošku ďalej od pláže.Pozor na sezónu-jedno z najnavštevovanejších letovísk na Jadrane yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 85
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.