Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poptávka ubytování Makarská riviéra 7-10 dní, červenec 2017

Autor OnderCZ 
Poptávka ubytování Makarská riviéra 7-10 dní, červenec 2017
21. 06. 2017 23:28
Zdravím všechny příznivce tohoto fóra a obecně dovolené u moře v Chorvatsku.
Chci se zeptat, zda někdo nemá nějaký tip, případně nabídku na ubytování v termínu od 19. 7. - 29. 7. Nejde mi o celý rozsah, může to být 8-10 dní v tomto termínu, dopravu bych měl samozřejmě vlastní. Zajímají mě oblasti na Makarské riviéře, spíš něco rušnějšího, ne aby to bylo úplně bez lidí, něco jako Baška Voda, pokud to nebude přímo v ní, budu raději, již jsem tam byl několikrát, líbí se mi to tam, ale rád poznám i další místo, jako je Tučepi, Podgora apod. Pokud máte někdo nějakou dobrou možnost, budu rád (vyhnutí se příjezdu v sobotu a odjezdu další by byl příjemný bonus, ale chápu, že to vždy nejde). Pokud ne, budu dál pátrat sám a něco seženu i sám, ale není nad zkušenosti odtud, ze kterých čerpám každý rok.
Děkuji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novigrad (2002) - Baška Voda (2004) - Biograd na Moru (2007) - Baška/Krk (2010) - Baška/Krk (2011) - Baška/Krk (2012) - Baška Voda (2014)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 18
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.