Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

2 dosp.+3 děti,bung.apa.kemp?

Autor monalis 
2 dosp.+3 děti,bung.apa.kemp?
06. 06. 2017 14:48
Dobrý den,
prosím o tip na ubytování buď v kempu(bungalov, studio) nebo malý obyčejný apartmán. Jedu poprvé se 3 dětmi(7,8,11), tak že to vidím dvě ložnice + přistýlka. Oblast od Rijeky po Zadar, spíše malá vesnička,od moře klidně do 300m i dál(tak dojedem na P autem noo).Cenově max. 35 EUR za den, myslíte, že se dá sehnat? Opravdu nepotřebujeme luxus, jedeme se vykoupat a pár dní poznávačka. Chci jet odpoledne v neděli 14.8..tak že příjezd do CH pondělí ráno..do neděle odjezd.
Jezdila jsem Pula, Poreč, Rovinj a celá Makarská ale od Rijeky po Zadar to neznám.

Díky moc za všechny tipy.
avatar Re: 2 dosp.+3 děti,bung.apa.kemp?
06. 06. 2017 18:03
No nevím jak nahoře Istrie po Zadar ,ale za cenu 35EUR v sezoně sehnat apartmán od Splitu dolu je docela nemožné i když já jsem hledal v Drašnici a kluci tam sehnali za 35 Eur apartman ale jasně majitel měl výpadek ubytujících tak jim to nechal za tuhle cenu aby měl alespoň něco .Tam je problém dostat se pod 70 EUR Přeji dobré pořízení .

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: 2 dosp.+3 děti,bung.apa.kemp?
06. 06. 2017 20:05
Díky, no já právě jela dva roky zpět Istrie, Fažana, Valbandon a starý nádherný kamenný dům, starší manželé, 25 Eur..cca 500m od pláže, jela bych i letos ale chci právě někde, kde jsem ještě nebyla. :-( a v roce 2012 Promajna 30 EUR apar. ložnice obývák, kuchyň..cca 300m od pláže. POčítám s tím že budu 2 hodiny hledat. Ale jak jsem psala, stačí postel, kuchyňka a sprcha. Raději investujeme za vstupy památky, muzea atd.
Re: 2 dosp.+3 děti,bung.apa.kemp?
15. 05. 2018 23:27
jednoznačně kvůli dětem kemp ( i sobě, děti se mohou volně pohybovat, hrát, sportovat, nebo být s Vámi) - příroda, volnost
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.