Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zajištění ubytování přes BOOKING

Autor Děda 
avatar Re: Zajištění ubytování přes BOOKING
20. 09. 2017 11:45
Ahojtesmiling smileyR..

Letos jsme využili cestou do Žuljany /v Žuljaně s přímým majitelem apartmán objednán už skoro rok dopředu/ a zpět celkem 4 apartmány na různých místech přes booking. Byla jsem nadmíru spokojena.

1. Dakovo - 5 osob - 50 Euro. Platba proběhla předem hned při objednávce. Na uvítanou jsme dostali džusy, dále nealko i alko pivo. Vše v apartmánu nachystáno, čisto a prostorno.

2. Mostar - 5 osob - 40 Euro, se snídani obrovskou a bohatou - 60 Euro/40 + 20 E/. Platba až na místě - při odchodu z prostorného krásného apartmánu jsme měli nechat peníze v misce. Na uvítanou každý domácí limonádu nachystanou v moc pěkných sklenicích s víčkem a k tomu domácí čerstvě upečený medovník.

3. Ston centrum - 5 osob - 98 Euro - platba předem hned při objednání. Krásný dvoupodlažní apartmán - nově se "zajížděli" na bookingu. Terasa mimo uličku do zahrady - vstup z uzoučké uličky. Zde nebyl parking u domu - ale 100 metrů - v ceně. Na uvítanou v každém patře džus, ořechovice a cukroví. Až jsem si říkala - co se děje, že všude takový super servis hned po příjezdu.

4. Vinjerac - cestou zpátky - 5 osob - 2 noci. Platba na místě - 95 Euro noc. Krásný apartmán. Ještě jsme skoro ani nedobrzdili, a už jsme měli na stole džusy, piva, kafe a výborný domácí čokoládový koláč.

Tak nevím, jestli jsem tak dobře na tom bookingu vybírala, nebo co, fakt jsem byla velmi překvapena a velmi spokojena. Chápu to, když někdo jezdí na stále jedno místo, a už se znají. Ale tady...jsem se cítila jako opravdový vítaný host - a zároveň nám ponechávali naprosté soukromí - což mám ráda. Ještě doplním, v Dakovu při odjezdu jsme dostali pití na cestu, v Mostaru toho jídla na snídani bylo tolik, že jsme se tím živili ještě celý den - včetně ostružin atd., a ve Vinjeraci jsme při odjezdu dostali krásně tvarovanou láhev domácího alkoholu. Hodnotím vše na výbornou.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (20. 09. 2017 12:05).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 39
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.