Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zajištění ubytování přes BOOKING

Autor Děda 
avatar Re: Zajištění ubytování přes BOOKING
20. 09. 2017 11:45
Ahojtesmiling smileyR..

Letos jsme využili cestou do Žuljany /v Žuljaně s přímým majitelem apartmán objednán už skoro rok dopředu/ a zpět celkem 4 apartmány na různých místech přes booking. Byla jsem nadmíru spokojena.

1. Dakovo - 5 osob - 50 Euro. Platba proběhla předem hned při objednávce. Na uvítanou jsme dostali džusy, dále nealko i alko pivo. Vše v apartmánu nachystáno, čisto a prostorno.

2. Mostar - 5 osob - 40 Euro, se snídani obrovskou a bohatou - 60 Euro/40 + 20 E/. Platba až na místě - při odchodu z prostorného krásného apartmánu jsme měli nechat peníze v misce. Na uvítanou každý domácí limonádu nachystanou v moc pěkných sklenicích s víčkem a k tomu domácí čerstvě upečený medovník.

3. Ston centrum - 5 osob - 98 Euro - platba předem hned při objednání. Krásný dvoupodlažní apartmán - nově se "zajížděli" na bookingu. Terasa mimo uličku do zahrady - vstup z uzoučké uličky. Zde nebyl parking u domu - ale 100 metrů - v ceně. Na uvítanou v každém patře džus, ořechovice a cukroví. Až jsem si říkala - co se děje, že všude takový super servis hned po příjezdu.

4. Vinjerac - cestou zpátky - 5 osob - 2 noci. Platba na místě - 95 Euro noc. Krásný apartmán. Ještě jsme skoro ani nedobrzdili, a už jsme měli na stole džusy, piva, kafe a výborný domácí čokoládový koláč.

Tak nevím, jestli jsem tak dobře na tom bookingu vybírala, nebo co, fakt jsem byla velmi překvapena a velmi spokojena. Chápu to, když někdo jezdí na stále jedno místo, a už se znají. Ale tady...jsem se cítila jako opravdový vítaný host - a zároveň nám ponechávali naprosté soukromí - což mám ráda. Ještě doplním, v Dakovu při odjezdu jsme dostali pití na cestu, v Mostaru toho jídla na snídani bylo tolik, že jsme se tím živili ještě celý den - včetně ostružin atd., a ve Vinjeraci jsme při odjezdu dostali krásně tvarovanou láhev domácího alkoholu. Hodnotím vše na výbornou.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (20. 09. 2017 12:05).
Re: Zajištění ubytování přes BOOKING
19. 01. 2018 18:29
Musím se také podělit o zkušenost s Booking. Při objednání na léto 2017 vše v pořádku. Zaplacena polovina sumy a při příjezdu doplatek. Musím napsat, že mé objednávání na příští sezonu se uskutečňuje už v říjnu, abych si mohl vybírat a hlavně ta nedočkavost. V říjnu 2017 objednáno a placeno kartou. Docela mi zarazilo, že byla stržena celá suma a ne polovina jako rok před tím. Po třech týdnech se zmínili známí, že by jeli s námi. Druhý apartmán byl volný, tak jsem jej objednal na jejich jméno z mého přihlášení. Po zaplacení mi několikrát upozorňovali, abych jedno ubytování zrušil - nechápu to, když to bylo na jiné jméno, než moje. Už toto mi vytáčelo.
A teď to hlavní. Cena v sezoně 40E (16m2) pro 2 osoby. Beru, že cena je velice dobrá na dnešní poměry. Koupil jsem si produkt za daných podmínek, a tím to pro mě končí. Podotýkám, že tato cena byla i vloni v sezoně.
Nyní po 3 měsících mi od Booking přišlo, že cena byla chyba v systému. Že místo 40E je cena 69E, pokud s tím souhlasím. Docela bomba, ne? Dle mého se někdo po novoroční opici probudil a řekl si "Mám plno, tak proč to nenatáhnout". Turisti v této době přibývají, tak proč se žinýrovat.
To je jako bych si něco koupil a po třech měsících mi řeknou abych to doplatil a ne zrovna zanedbatelnou částkou. Po pár dnech přišla odpověď, že ubytování zůstává po domluvě s majitelem na původní ceně.
Teď mám hrůzu z toho jak se k nám budou chovat až přijedeme. Nejet s námi známí, nechal bych si prachy vrátit, jen nevím jestli by mi také nezaúčtovali storno poplatek. Ani bych se nedivil. Známí o tom ještě neví, nechci je tím zatěžovat. Takže po této zkušenosti s Booking končím. Zůstanu u objednávání pouze přes majitele, jako dříve.
Nejlepší na tom je, že mi od Booking hned přišla zpráva, abych ohodnotil operátorku (spokojenost) "s mojí žádostí". To mě dorazilo.
Před rokem bych řekl, že jsem spokojen, což dnes už neplatí.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.