Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování pro 2-3 blízko moře-levně, červenec-srpen

Autor jardaB5 
ubytování pro 2-3 blízko moře-levně, červenec-srpen
07. 05. 2015 20:19
Dobrý den, prosím o nějaké typy, nemám letos žádnou inspiraci.
pgp
Re: ubytování pro 2-3 blízko moře-levně, červenec-srpen
07. 05. 2015 20:22
[www.slevomat.cz]

Je to ale červen nebo září, ale cena supr



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pgp (07. 05. 2015 20:24).
Re: ubytování pro 2-3 blízko moře-levně, červenec-srpen
13. 05. 2015 14:21
Tak v červenci a srpnu blízko moře a ještě k tomu levně bude problém něco sehnat. Ty lepší nabídky jsou už jistě dávno zamluvené. Otázka taky je co to je blízko moře a co to je levně, každý pro to může mít jiná kritéria.

Nicméně když jsem podobnou otázku řešil minulý rok tak v srpnu bylo celkem dost volných kapacit za rozumné peníze (40 až 60,-€ za apartmán pro čtyři) v okolí Novigradsko more (Maslenica, Posedarje, Novigrad, Karin). Ale chápu, že většina lidí tohle místo nemusí pokládat za dovolenou u moře. Já mám názor opačný, má to tam taky svoje kouzlo.
avatar Re: ubytování pro 2-3 blízko moře-levně, červenec-srpen
07. 08. 2015 17:14
Dnes mi přišla nabídka na ubytování v Ražanji u Rogoznice od Nevija Čirko, Apartmány Ruža . Před 3 týdny jsem se tam dotazoval na volný apartmán a žádný nebyl. Asi se něco uvolnilo. Od 15.8. za 50E + 5E za případnou klimu, kdo by měl zájem
Odkaz mi sem vložit nejde, ale Apartmány Ruža v Ražanji na netu najdete

Hello,
I have free apartment from 15.8. Price is 50 EUR + 5 EUR for air
conditioning if you use it. Wi fi is free.
Kind regards,

Nevija



Upraveno 7krát. Naposledy upravil valeri (07. 08. 2015 17:27).
Re: ubytování pro 2-3 blízko moře-levně, červenec-srpen
26. 08. 2015 14:09
Zdravím.
Jen jeden malý tip na velmi levné ubytování na ostrově Pašman.Jedná se o dvou nebo čtyř lůžkové aprtmány pro nenáročnou klientelu.
Je to od firmy ARCADE COLOR Luka nad Jihlavou. [ostrov-pasman.webnode.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 165
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.