Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist - Vila Marko

Autor karkulka 
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 08:37
Childeater: Jasne, kdekoli! Muzes se koupat i primo na plazi u Pinety s donaskou piva az na plaz :-)
[www.pineta.hr]
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 11:08
Po setmění to máš i s muzikou a moře před Pinetou je prosvětleno podvodními reflektory-celkem dobré.... thumbs up a plážičky najdeš všude- i pro ty,co v plavkách nemusí.... eye rolling smiley
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 11:16
Zní to opravdu dobře, nemůžu se dočkat. Už abych tam byl. Tady je tak hnusně, že to snad ani není možný. Malý plážičky jsou skvělý. Myslíte, že má cenu brát si s sebou šnorchl a ploutve?
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 11:29
Já bych bez ploutví a šnorchlu být nemohl....to uvezeš vždycky a tolik místa to nezabere.
Těším se do Gradacu do pizzerie Gustirna na pizzu- super [www.sd-gradac.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (02. 06. 2006 11:30).
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 11:43
Jir-Ka - kde je presne v gradacu ta pizzerka?
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 11:48
No vida, takže rozhodnuto. Musím ale ploutve a šnorchl s maskou koupit, jak jsem zjistil tak archaické vybavení jsem použil naposledy tak někdy před deseti lety...grinning smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 12:00
To Raadek
Pizzerie Gustirna je pokud cestou z Bristu vystoupáš v Gradacu po cestě do kopce ke kostelu,na vrcholu po pravé straně mineš masnicu a jdeš z kopce dolů po dláždění ze šutrů a téměř úplně dole po levé straně-před asfaltkou a křížením silnice
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 12:05
Jir-Ka:
Malokdy jsme dosli az za kostel, radeji jsem to zapichl nekde u hotelů na pivku :-))), ale asi vim kde. Urcite tam zajdu! Byli jsme nekolikrat na Pizzu pod kopcem u plaze. Myslim, ze se to jmenuje Caffe Bar "Stella".
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 12:32
Jasně,to jsou ale takové ty pizzy v elektrice pečené - tato voní dřevem a kouřem.Majitel slyší na Olomoučáky a někde snad kolem Vyškova nebo Kroměříže má sesterskou pizzerku-alespoň jsem to tak porozuměl při jeho konverzaci.
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 12:39
Jir-Ka. Tak to ja jsem trochu vic na vychod, ale do Kromerize i Olomouce to nemam daleko :-))) Kterou Pizzu doporucis? :-))
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 12:54
Všechny jsou dobré,já si dávám Hawai,ale i s mořskýma potvorama,dokonce když jsem se nemohl rozhodnout,kterou z několika druhů si vybrat,tak mi udělali půl takové a půl jiné.... Gramáží jsou mala-stredna a obiteljna.... obiteljna stačí pro celou rodinu,protože je skoro přes celý stůl,ale i ta mala je dost velká-uvidíš
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 13:02
Sakra, poslintal jsem si klavesnici.... :-))))
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 13:10
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 13:26
Já chci okamžitě pizzu!!!...grinning smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 13:30
To máš za pár nééééééé? thumbs up smiley
Re: Brist - Vila Marko
02. 06. 2006 19:12
Jo, kdepak za pár...grinning smiley...jsem v Bristu od 27.7. do 3.8.
Ještě za dlouho. Ale už abych tam byl!
evik111
Re: Brist - Vila Marko
07. 06. 2006 21:13
ahoj ,dáš mi pak vědět jak dojedeš jak se titam líbilo?díky Eva/vila Marko/
Re: Brist - Vila Marko
08. 06. 2006 14:07
Jistě, rád - ve vile Marko tedy nebudu, ale rád potom o Bristu zkusím poreferovat.
Re: Brist - Vila Marko
17. 06. 2006 15:49
ahoj lidi kdo jede 1.7 do bristu.eva
Vasek
Re: Brist - Vila Marko
18. 06. 2006 10:06
Ahoj vsem,
do villy Marko se chystam s pritelkyni na zacatku srpna. Me osobne ani tak nezajima pivo,piza.... spis bych mel pro nekoho, kdo byl v Bristu jinou otazku. Sem priznivec skalnateho pobrezi... a temer me desi zpravy o "oblazkovych plazich pro deti".....mam si tedy predstavit ze v Bristu je plaz typu, ze ujdete 200m do more a voda vam je po kolena a vsude sou jen male oblazky a zadne utesy,skaly?
a dalsi otazka co by me zajimala.... jesi sou nekde pobliz ty pro chorvatko typicky betonovy plata. Miluju totiz skakani, tak jesi moznost primo v Bristu nebo v okoli(Gradac).
predem dekuji za odpoved a preji vsem hezkou dovolenou:-)
Re: Brist - Vila Marko
18. 06. 2006 12:17
VAŠKU,
velice krásná, rozmanitá skalnatá místa na slunění a koupání jsou na ostrově HVAR u městečka Vrboska. Do moře vybíhá delší poloostrůvek, říkají mu Glavica.
Je to opravdu nevšední místo. Naplánuj si tam další pobyt v Chorvatsku.Jestli máš zájem, něco jsem tam nafotila.
Re: Brist - Vila Marko
18. 06. 2006 16:42
o fotky bych urcite stal... jeste stale nejsme rozhodnuti na stoprocent!
proto nejaky tvuj tip rad uvitam. bohuzel jsme omezeni na autobusovou dopravu, polopenzi a cenu do 15 000(oba jsme studenti...)
avatar Re: Brist - Vila Marko
18. 06. 2006 21:29
To Vasek:
V Bristu jsou opravdu oblázkové pláže. Mezi Bristem a Gradacem asi v půli cesty cca 1km jsou i skaliska. Na druhou stranu směrem k Podaci jsou také skaliska. Dalo se tam i šnorchlovat.Skákání do vody-v bristu je molo pro výletní lodi,což je bezpečné.
Pokud chceš riskovat a vyhledáváš vyloženě strmé skály přímo do moře,tak to najdeš třeba mezi Tučepy a Makarskou,ale nezaručuji Ti,že by jsi se zdravý vrátil z dovolené. Za takovýto adrenalin neee confused smiley
vasek
Re: Brist - Vila Marko
18. 06. 2006 22:40
hmm molo je v pohode a da se rict ze bych s nim asi vystacil...ty skaly jsou samozrejme mnohem lakavejsi....
tak ci tak, chci tobe EVOLe podekovat..... fakt moc fajn takovahle pomoc,dekuju
fajn pokecat s lidma ktery tam byli a slyset jaky to doopravdy je. bez zadnych cukrbliku od cestovek
Re: Brist - Vila Marko
18. 06. 2006 23:45
Pro VAŠKA!
Do Vrbosky jsme jezdívali s Ck Atlas Adriatic, Uhříněvská 4, Praha l, telefon 274818441. Byl to celkem levnější zájezd do hotelu Adriatic s polopenzí a možností půjčit si horská kola zdarma. Dělali jsme si výlety do Jelsy a do Starého Gradu.
Zkus si tam zatelefonovat.
Re: Brist - Vila Marko
19. 06. 2006 10:55
Vasek: Oblazkove plaze tam opravdu jsou, ale ne 200m od plaze po kolena vody! To bych nesnesl - tipuju takovych 5-7m a mas po krk :-) A skalnate zatoky jsou tam taky, ale samo ze v omezenem mnozstvi. Jinak skakani ze skal - super zazitky mam z Istrie, poloostrov Kamenjak. No. 1!
Re: Brist - Vila Marko
23. 06. 2006 08:07
ahoj ,
1.7 jedeme do Bristu vila Marko,napiš mi kolem 13.7 a já ti napíšu jaké to tam je,zdarvím tĚ eVA MORAVA
pájas
Re: Brist - Vila Marko
24. 06. 2006 11:30
Ahoj Evo, do Bristu je cca 2 km - chodníček podél pláže (krásná procházka i v noci - osvětleno). Byl jsem v Podači (dalších cca 2 km z Bristu) a mohu potvrdit, že to jsou klidná místa. Pokud chceš noční život zajdi do Gradacu - hotely, taverny, zahrádky, živá hudba, disko apod. Mimochodem - jedu do Bristu 1.7.2006. A pokud jsem se nespletl (diskuse i na jiném vlákně), ty jedeš ve stejném termínu. Možná se uvidíme.
Re: Brist - Vila Marko
25. 06. 2006 22:21
ahoj děkuji ti za odpověd,těším se spolu s manželem a dětmi,třeba se uvidíme.pa Eva
pájas
Re: Brist - Vila Marko
26. 06. 2006 18:56
Nemáš zač. Jedu také s rodinou a s námi ještě 2 rodinky. Poznávací znamení - Renault Megane (J), Škoda Octavia (J) a Ford Mondeo (C). Pavel také z Moravy, resp. z Vysočiny.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 218
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.