Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Omiš, Staniči, Ruskamen, Brela - rady

Autor Katchud 
avatar Ubytování Omiš, Staniči, Ruskamen, Brela - rady
17. 01. 2015 21:55
Zdravím,
nevíte prosím někdo o nějakém apartmánu nebo vile přímo na pláži, nejlépe se zahrádkou v lokalitách od Omiše po Brelu? smiling smiley
Ideální by byla Lokva Rogoznica, Ruskamen, Staniči, Pisak nebo Brela.
Měli jsme vyhlédlou Villu Stelu v Ruskamenu, ale když jsem psala paní o volné termíny, napsala mi, že vilu rekonstruují na luxusní vilu a v brzku mi pošle nové webovky. Včera mi je poslala, vila je zrekonstruovaná a je opravdu pecka, ale ta cena taky grinning smiley
Tak hledám něco jiného, za rozumnější cenu, než 700 Eček na noc grinning smiley
Ale dost se nám líbila myšlenka zahrady hned na pláži, s tím, že nebudem muset vyběhnout 300 schodů pokaždé, když si děti vzpomenou, že zapomněli třeba kyblíček smiling smiley
Byly bychom 3 rodiny ( 6 dospělých a 5 dětí)
Moc děkuji za jákékoliv tipy a rady!!!!!

Katcka
Re: Ubytování Omiš, Staniči, Ruskamen, Brela - rady
22. 01. 2015 09:54
Kačko, nějaký termín bychom snad pustili, ale máme možnost jen pro 8 lidí. Jinak splňujeme všechno.
Zkus se podívat na apartmány p. Vávry, má jich v této lokalitě dost.
Re: Ubytování Omiš, Staniči, Ruskamen, Brela - rady
22. 01. 2015 13:58
Poslal jsem Ti link na ubytko kde se nám líbilo,samozřejmě jak jinak než přes sz... abych nedělal reklamu.

......................................................................................vjerni Adriatic
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 127
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.