Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

tip na apartmán přímo u moře

Autor jarmila 
Re: tip na apartmán přímo u moře
05. 09. 2017 23:02
Chystáme se od 18.9. tak na 10 dní,jsme 2 a malý pes,v sezoně nikdy nemůžeme,chtěli by jsme apartmán přímo u moře,soukromá plážička,jezdíváme do Bibinje ale mám strach že tam už to počasí nebude na koupání,díval jsem se na Pisak,Podstranu,Brist,ale nějak si nemohu vybrat,najde se někdo,kdo by mě poslal nějaký TIP,děkuji Lada
FAT
06. 09. 2017 21:01
V top sezóne chodím vždy na blint. Vždy zoženieme dobré ubytovanie. V Tvojom dátume by som sa nebál. Doporučoval by som cestovať čo najjužnejšie. V pohode a kľude si vyberte lokalitu, apartmán tam už bude.
07. 09. 2017 00:54
Přesně jak říká FAT, v té době a dole si apartmán vždy najdeš. Možná bude zádrhel s tím pejskem a soukromou pláží...
avatar Re: tip na apartmán přímo u moře
07. 09. 2017 11:24
Na konci Bristu , jak je odbočka na Gradac , je několik AP přímo u moře, zajeďte tam a zeptejte se, jen nevím ten pes. Soukromá pláž tam sice není, ale koncem srpna tam bylo pár lidí, natož teď.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogošče Blato, Brist
07. 09. 2017 16:37
07. 09. 2017 19:56
Některá ze zátok na jižní straně Hvaru, třeba Prasátková, neboli Uvala Veprinova. Poslední barák vlevo má svojí vlastní pláž.
08. 09. 2017 10:34
to long-poslal jsem soukromý mail,mrkni na něj
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 12
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.