Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Na blint"

Autor irenej 
Re: "Na blint"
07. 08. 2014 17:08
A ještě jedna věc, velke podekovani Grigorimu, protože jsem se na nej také obratil a byla obrovska snaha pomoci. Takze ještě jednou moc diky.thumbs up
avatar Re: "Na blint"
07. 08. 2014 17:42
Gino: nevím k jakému nedorozumění mezi vámi došlo, ale vím, že je tu hodně lidí, kterým Grigori pomohl. A za to mu patří veliký dík. smileys with beer
Re: "Na blint"
07. 08. 2014 19:58
Rosmarine: samozrejme, mohlo jit o komunikacni sum, mohlo tam byt cokoliv. Nevim. Vsak neni sam, kdo neodpověděl na dotaz. Takovych je vic. Ja kladnou osobni zkusenost nemam. Tot vse.
Re: "Na blint"
09. 08. 2014 11:53
Ahoj,tak jsme se vrátili z Chorvatska,jeli jsme v sobotu 2.8. na blind a už nikdy více.Od Splitu až po Gradac jsme nemohli sehnat ubytování,všude nám říkali,že od prvního je beznadějně plno i v informačních centrech měli cedule,že apartmá není žádné volné.Už to vypadalo,že přespíme v autě a pojedeme domů,pak jsme zastavili v Omiši a v informační agentuře nám nabídla pokoj pro dva bez kuchyně.Bylo to až v pr...i na kopci v Mali Rat,ale byli jsme rádí,že máme kde přespat.Cena za tu kuču byla 35 euro a opravdu žádný zázrak.Tak to je moje zkušenost s ubytováním na blind.Tímto dáváme vale Chorvatsku a budeme poznávat krásy jiných zemíyawning smiley.
Re: "Na blint"
11. 08. 2014 14:08
Market: hele nestraš mě jeud ve čtvrtek večer někam za makarskou asik Podgora,ale domluvenýho nic nemám spolehám na to že se o mě domácí budou rvát grinning smiley
Re: "Na blint"
11. 08. 2014 15:48
První srpnová sobota je dost nešťastný termín pro hledání bydlení naslepo. A obecně sobota vůbec, mění se turnusy, přijíždí auto za autem a není na to klid. V týdnu (nebo i v neděli) si můžu projít místo dvakrát dokola a bez spěchu si to rozmyslet a vybrat si...
Re: "Na blint"
11. 08. 2014 15:57
Hledali jsme ubytování v neděli ne v sobotu a bohužel ani náhončí neseděli na židličkách u silnice ani v Makarské skoro pod horama nebylo nic volného.
Pro Sponik:neboj léta jsme jezdili kolem 12.8.na blind a vždy jsme ubytko našli,letos jsme si vybrali fakt špatný termín,určitě seženeš a užijete si to.drinking smiley
Re: "Na blint"
11. 08. 2014 16:51
Market: Děkuji snad budem mít štěstí, jedu právě proto ve čtvrtek večer abych byl v pátek dopo na místě a mohl v klidu vybírat ubytko a vyhnul se sobotnímu naválu a chaosu smiling smiley
Re: "Na blint"
11. 08. 2014 18:10
Co si budeme povídat, chce to trochu (nebo hodně) štěstí, aby člověk zastavil ve správnou chvíli na správném místě, nebo si vybral zrovna tu správnou ulici kterou projede či projde. Taky není od věci nějaký známý domácí od minula, který zvedne telefon a zeptá se u kamaráda. Není v lidských možnostech oběhnout za půl dne 20 tisíc apartmánů na 100km pobřeží.
Zatím jsme to štěstí měli (klepu na dřevo), přeji ho i všem ostatním smiling smiley . Jedeme (snad) za dva týdny, to už bude doufám pohoda a místa dost...
Re: "Na blint"
11. 08. 2014 19:16
Po bitvě je každý generál, vyjel jsem taky ve čtvrtek večer a v pátek ráno jsem unavený vzal první uby z místní agentury, další dny při pobytu jsem našel spousty volných apartmánů, tchyňa jezdila na Jadran 10 let bez ubytování a nikdy pod mostem neskončila i když bych jí to někdy i .......
Re: "Na blint"
13. 08. 2014 12:36
Ubytovanie na blint som tento rok vyskúšal po prvý krát a určite naposledy. Pôvodný plán bol Biograd, kde sme prišli už o siedmej ráno v pondelok 4.8.a začali hladať,bolo nás desať 3 rodiny 2+2,2+1,2+1 po troch hodinách márneho hľadania a veľkej neochoty miestnych sme sa presunuli do pakoštane a čuduj sa svete to isté. Takto sme sa dostali až do Šibeniku kde sme vyšli na dialnicu smer Podtrana ( tam sme mysleli že nájdeme hned "HAHA"winking smiley po prejdení asi tridsiatich apatrmánov nič.
Zúfalí sme stáli na parkovisku pred pizeriou FABIO a dumali čo dalej a v tom sa zjavil "ježiško" vo forme pána MLADENA a ponúkol ubytovanie pre všetkých za 130,-€ na deň aj s klímou. Až neskôr sme sa od neho dozvedeli, že on hľadal nejakých poliakov, ktorí si u neho objednali ubytko cez miestnu agetúru a myslel že to sme my.........
A vypálila z toho nakoniec super dovolenka.
avatar Re: "Na blint"
14. 08. 2014 07:15
balloo - tak cos čekal shánět ubytování na blind v sezoně pro celej autobus.
Re: "Na blint"
14. 08. 2014 07:52
To bylo velmi trefné a přesné.
Re: "Na blint"
14. 08. 2014 08:32
My sme boli v Biograde od 26.6 do 8.7 a všade obstávali domáci s cedulkou apartmani.... ako na hlavnej ceste ktorá vedie popri Plodine, Bure až do centra, tak popri vedlajších uličkách.... boli sme na blind iba raz pred 2 rokmi na konci leta v Umagu a už nikdy viacej - tiež sme hľadali asi 3hod, našli sme dokopy 4 ubytovania ale nestáli za nič, no jedno sme zobrali za 30eur na noc... boli sme radi, že dačo máme, lebo už to bolo na pokraji síl....
sly
Re: "Na blint"
14. 08. 2014 09:28
Jedeme dnes v noci, dva páry... tak jsem zvědav, zda ulovíme nějaký ubytování na slepo :-) ... Market nás teď krapet postrašila... Máme v plánu jed pod Makarskou a níže...
Re: "Na blint"
14. 08. 2014 09:54
Byli jsme v Drašnici a od 2-10.7 tam bylo plné vše.Nad kostelem nestáli místní s nabídkou ubytování jako obvykle.
4.7. přijeli bratři Slováci a poptávali se v našem domě po volných apartmánech,tam neuspěli.Pak mě napadlo že se pokusím jim pomoci najít něco volného,tak jsem se poptával,ale bez výsledku.Nakonec odjeli s nepořízenou.
Za ty léta co tam jezdim jsem toto nezažil.
Po pár dnech jsme byli na výletku a zahlídl jsem ty kluky v Čaklje.

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: "Na blint"
14. 08. 2014 10:17
Kolega se vrátil před týdnem z Krku (už nevím kde přesně), ale našel slušné uby i pro svůj zájezd 3 aut a bydleli dokonce i sebe
Re: "Na blint"
23. 08. 2014 08:07
nemusíte sa obávat ist na blind da sa nájst hocikde ubytovanie , záleží, akémate nároky... my sme našli v Zaostrogu hned pri pláži, v blízkosti centra....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil AnikoAd (27. 08. 2014 10:06).
Re: "Na blint"
23. 08. 2014 08:15
neoplatí sa oslovovat miestne cestovné agentury, automaticky musíte rátat s navýšením ceny .......v Ražanji nam ponukali ubytovanie pre 2 osoby za 50 euro a do telefonu sompočula, že majitel pyta 30 euro...napríklad...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil AnikoAd (27. 08. 2014 10:07).
avatar Re: "Na blint"
23. 08. 2014 09:33
AnikoAd nebyla jsi náhodou na konci Zaostrogu směr Podaca?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: "Na blint"
23. 08. 2014 11:25
Čím tě upoutala? Tím "blintem"? Nebo něčím jiným?
avatar Re: "Na blint"
23. 08. 2014 20:57
???

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: "Na blint"
25. 08. 2014 21:50
Dnes jsme přijeli do Baška Vody, u příjezdové cesty domácí s cedulkami snad u každého druhého domu, během čtvrt hodiny jsem prohlédl asi 5 app., ceny za 2+2 na konci srpna 50-60E (dva app. za 60E opravdu pěkné), ale jsme jenom dva a hledali jsme něco menšího a hlavně levnějšího. Po chvíli jsem zastavil u paní která nám nabídla 2+1 v "bungalovu", jak nazývá přízemní zahradní domek pod olivami a limetkami, za 30E. Tak jsme tady, ložnice, kuchyňka, koupelna, terasa, klima, televize, kryté parkovací místo, 150m od moře (změřeno z mapy - v tom asi 30 schodů),
avatar Re: "Na blint"
26. 08. 2014 09:56
Tak to je pěkné. A je v Bašce Vodě o poznání méně lidí? Nebo je tam narváno jako vloni a předloni ?
Re: "Na blint"
26. 08. 2014 12:28
petr70 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> balloo - tak cos čekal shánět ubytování na blind v
> sezoně pro celej autobus.


tak čo bola potom tá partia čechov čo sme stretali, ako blúdia podobne ako my, tých bolo 14, ako dopadli neviem................
Re: "Na blint"
26. 08. 2014 14:48
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Nebo je tam narváno jako vloni a předloni ?

Pláže jsou narvané, ale lehátek. Z toho obsazená je tak třetina, takže lidí už tolik není, taky je konec prázdnin... Teď jsme byli směrem na Brelu pod hotelem Berulia, tam je to v pohodě drinking smiley .

Malé doplnění, odpoledne jsme se byli podívat na pláži na jih od přístavu, tam bylo tedy lidí plno, těžko najít volné místo. Takže od zítřka už jenom směr Brela smiling smiley .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pedro66 (26. 08. 2014 20:24).
Re: "Na blint"
27. 08. 2014 10:08
Ano,hladali sme v Zaostrogu najprv smerom na Podacu.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil AnikoAd (27. 08. 2014 10:09).
sly
Re: "Na blint"
19. 10. 2014 10:24
Ahoj, byli jsme letos na konci srpna v Chorvatsku (cca od půlky na 10 dní) (dva páry). Jeli jsme na vlastní pěst a cílová destinace byla okolí Makarské. Projeli jsme to od Baška Vody do Drveniku, když jsme hledali ubytování. Více méně v každé vesnici (městě) se nechalo domluvit ubytování, cena cca od 16-20 Eur, Baška Voda a Tučepi někde blíž k moři chtěli za apartmán docela nálože (120 Eur +)... Nakonec se nám podařilo sehnat ubytování (cca po 3,5 h ježdění) v Živogošče. Měli jsme štěstí a nakonec bydleli 50m od moře za 20 Eur na hlavu. Jen co jsme si plácli s panem domácím, do 15 min dorazily další dvě auta lidí, co jezdili a sháněli jako my.
Hodně lidí mě ujišťovalo, že sehnat dobré ubytování nebude problém. Letos z důvodu velmi špatného počasí v červenci (v Chorvatsku) byla asi jiná situace. Pár místních vždy stálo u silnice, občas nás i naháněli na skůtru, ale více méně nabízeli ubytování daleko od moře.. Když to bylo blízko moře, tak za to chtěli dost. Ještě jsme měli takový pocit, jako by se místní domluvili a drželi všichni podobnou cenou...
Když to shrnu, dovolená byla super a cca 3,5 h mírného stresu za to stálo ;-) ... Za rok se snad vrátíme zas....
Re: "Na blint"
04. 06. 2015 23:58
Ahoj všem. Mám v plánu letos vyrazit opět někam na Makarskou, nejspíš Tučepi, Podgora, Igrane (to ještě musím tak nějak rozhodnout, kde je to tak nejlepší). Zatím jsem vždy jezdil tak, že jsem měl ubytování domluvené dopředu, přes cestovku, agenturu atd. A jezdil klasicky pátek večer odjezd na noc, další týden v sobotu večer odjezd zpět domů do ČR. Letos bude změna, plánuji jet s přítelkyní někdy v týdnu, chci jednou mít klidnější cestu, no spíš je to kvůli termínům dovolené, ale i tak, ta cesta by pohodlnější být měla, když se nebudou stěhovat klasicky všichni k moři v pátek na noc grinning smiley Můj dotaz zní, jak je to se sháněním nějakého ubytování takhle v týdnu, kdybych vyrazil z ČR třeba v pondělí/úterý na noc a během dopoledne v týdnu něco sháněl na místě. Pobyt plánuji klasicky tak nějak těch cca 7 dní. Jde to v pohodě nebo je to horší než když se přijede v sobotu ráno? V Chorvatsku jsem už byl víckrát, ale tohle nějak nasledováno nemám. Tak mě jen zajímá, na co se mám připravit a jestli to ještě nemám přehodnotit. smiling smiley Díky za rady.
avatar Re: "Na blint"
05. 06. 2015 11:39
Na místě nějakou turistickou agenturu nebo se normálně zeptej nějakého místního většinou ti někoho doporučí a potom jen vybírat jestli se ti to ubytko líbí
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.