Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Na blint"

Autor irenej 
Re: "Na blint"
21. 07. 2014 20:27
Dík za zprávu,hlavně,aby ty volný apartmány vydrželi po nájezdu něměckých turistů,kterým teď začnou prázdniny.confused smiley
Re: "Na blint"
21. 07. 2014 22:01
doplnenie : my aj spominana slovenska rodinka mame v cene wifi a klim.atizaciu. my sme zaplatili aj pobytovu taxu a dostali sme potvrdenie na ubytovanie (zatial to na hraniciach nik od nas nechcel) , neviem, ci dostala doklad aj ta druha rodinka
dnes sme pozerali cestou zo zmrzliny, ze volnych apartmanov je stale dost, blizsie k plazi aj dalej od plaze (cca 10 minut pesej kludnej chodze) , dalej sme uz neisli, ale urcite aj tam je kopec volneho :-)
avatar Re: "Na blint"
21. 07. 2014 22:35
beag napsal(a):
-------------------------------------------------------
> potvrdenie na
> ubytovanie (zatial to na hraniciach nik od nas
> nechcel)

Nás na hranici (Starý Goričan) odbavil len maďar, takže ani by som ho nerozumel, keby aj pýtal nejaké potvrdenie. drinking smiley
Re: "Na blint"
22. 07. 2014 09:07
projížděli jsme minulou sobotu od Splitu až do Igrane po magistrále a těch "naháněčů" na ubytování je podél komunikace stále dost (i když bych hodnotil, že jich není tolik). Bez obav bych se tam rozjel a apartmán bych hledal dle vlastních představ.
šimi
Re: "Na blint"
23. 07. 2014 22:17
no mne bude zajímat datum od 30.7. vejš ... to začnou prázdniny v Bavorsku a Itálii a začne hlavní sezóna ... letos nám to vyšlo bohužel právě takto tak jsem zvědav jak dopadneme ... loni jsme jeli 3.7. na Istrii na blind a bydleli jsme za 10 minut po příjezdu do Medulinu přímo nad promenádou ...
Re: "Na blint"
24. 07. 2014 10:12
Vyjíždím dnes do Medulinu, snad něco najdeme
Re: "Na blint"
24. 07. 2014 21:21
tak držím palce a dejte prosím vědět jak jste dopadl ... ale bez ohledu na případnou odpověĎ si každopádně dovolenou užíjte dle představ ... B|
Re: "Na blint"
27. 07. 2014 10:24
V Medulinu není problém něco sehnat, já vletěl v pátek ráno 8,30 do agentury a pár minut jsme bydleli, sice dráž ale máme klid a soukromí
Re: "Na blint"
27. 07. 2014 16:06
ben06 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...sice dráž ale máme klid a soukromí

Ostatní by třeba pro informaci zajímalo co znamená dráž, klid a soukromí? Umístění apt., velikost, cena? Dík
Re: "Na blint"
27. 07. 2014 18:07
Taky by mě zajímalo co je dráž.Zkoušela jsem psát dotazy na ubytování různě na Makarské rivieře pro čtyři a opravdu dost nemile mě překvapovali s cenama,chtěli od 90 do 150 euro za noc v srpnu.Na to,že to není žádný luxus je to jen na přespání a počasí letos spíš turisty,kteří nemají rezervováno odradí tak je to cena nehorázná.Chorvatsko mám ráda teda hlavně moře,ale letos ho vynecháme.Všem co se tam chystaj nebo už jsou tak přeju co nejvíc sluníčka.yawning smiley
avatar Re: "Na blint"
27. 07. 2014 19:22
Možná to bylo myšleno dráž jako přes agenturu... smoking smiley
Re: "Na blint"
27. 07. 2014 20:02
Ano přes turistickou agenturu, jsme 3, vzali si 72 éček za noc vč. klimy, tu jsem odmítl, teploty jsou do 26°. Cena pro mě je na hranici, máme opravdu klid a soukromí , když se podívám do okolí kde je v objektu 5-6 rodin, my jsme sami u domácích, 2 místnosti+klasika, 300m od vody. Koupání ideální pro rodiny s dětmi, pláže poloprázdné atd. Taky jsem zkoušel někam psát, to nikam nevedlo.
Re: "Na blint"
28. 07. 2014 18:01
Tak by mě vážně zajímalo jak je to s tím ubytováním na blind.Napsala jsem mraky poptávek na ubytko po celé makarské a buď neodpověděli nebo měli plno(většina) a nebo chtěli hodně eček(100 a víc) za noc.Přitom všude čtu,že mají Chorvati málo turistů.eye popping smiley
avatar Re: "Na blint"
28. 07. 2014 18:31
Market - já ti řeknu jak to asi je. Když jsem to pár let zpět zkoušel jako ty dostával jsem nesmyslné nabídky na ubytování cca +1/3 víc než byla skutečnost. Sedli jsme do auta a zkusili jsem na blind a ty co nám odepsali měli na místě ceny úplně někde jinde - levnější. Prostě to risknou a když rybička zabere tak seknou. Už to tady napsalo dost lidí jak to ve skutečnosti je. Realná cena je někde na polovině ceny co ti nabízeli. Myslím cenu za kterou se dá ubytování sehnat na místě. Neboj se toho ,vždy ubytování seženeš ,záleží na požadavku které máš. Věř tomu , já hledám pouze ubytování v první zoně ,výhled na moře ,terasu a klimu. Vždy jsme sehnali.
Re: "Na blint"
28. 07. 2014 19:16
Známí jsou od soboty v Igrane, apt. 2+2 v druhé řadě max. 100m od moře za 50E, což je cena pro stálé hosty, v ceníku na webu je tento apt. za 70E. Sice to není na blind ale jen jako informace o cenách.
Re: "Na blint"
28. 07. 2014 19:53
Tak moc díky sice jsme už mysleli,že to letos zabalíme kvůli tomu počasí co tam je,ale kluk je astmatik navíc po nemoci tak by ten mořský vzduch potřeboval.Uvidíme jaká tam bude předpověď na příští týden a rozhodnem.Díky.Jinak Igrane je moje srdcovka.yawning smiley
Re: "Na blint"
28. 07. 2014 20:06
Když teď procházìm Medulin tak je tady asi hodně volných apartmánů,
každý den spadne asi 20 kapek deště, teplota 27° takže spokojenost,
Do cestovek jsm už narval hodně peněz a ne vždy skutečnost odpovìdala jejich katalogu, přìští rok jedu zase na blind i protože tak 10 let jezdila tchýně a já nebudu doma za vola...
tož tak.
Re: "Na blint"
29. 07. 2014 13:53
Tucepi 2+2 primo na plazi 90E - vc.parkingu, klimy, tax, mycky, ... kousek dal chteli 100E (kdyz jsme sli nazmrzku,tak ho uz taky pronajali).
Re: "Na blint"
29. 07. 2014 15:35
Poradte niekto cestou SZ , Orebič pre 2 osoby, začiatkom septembra s výhľadom na more. Ďakujem.
Re: "Na blint"
29. 07. 2014 15:43
tákže ... dojeli jsme v pondělí ráno do Drašnic a ještě jsem nenašel ani místo na zaparkování a už jsme bydleli ... apartmán hned u pláže Soline /koukám z balkónu na manželku s klukama no a ten výhled B| / s internetem, parkováním, klimou a pro 4 osoby vč. tax za krásných 75 € ... jsem spokojen ...
Re: "Na blint"
30. 07. 2014 23:10
Dobry vecer vsichni, tak nejak narychlo ale nahodou kontakt na ubytovani pro 8 lidi od 10-17.8 od severu Krk az po makarskou....Vsem dekuji za jakekoliv info
Re: "Na blint"
31. 07. 2014 13:09
Dobrý den,
mohla bych nabídnout Apartmán VERA - Podstrana - oblast - Split - Omiš
Apartmán AP1 (9+1): pro dvě rodiny nebo početnější skupinu, apartmán je první řadě u moře.
Pokud budete mít zájem napište mi na adresu
tom.ivana@seznam.cz
Re: "Na blint"
01. 08. 2014 21:04
Tak váháme jestli zítra vyrazit do Chorvatska,straší nás ty návali německých turistů,aby nám nevykoupili všechny apartmány.Jsme jen dva tak nevím jestli na nás něco zbyde.confused smiley
Re: "Na blint"
04. 08. 2014 12:26
Jezdíme tak s přítelkyní (a už i se synem) každé léto. Naše zkušenosti, pro někoho snad užitečné:

Poprvé jsme byli v Bibnje - přelom srpen/září 2008, ubytování ve druhé řadě ve vlastním domečku, terasa, výhled na moře, krb - cena původně 30€, usmlouváno na 15€. Po třech dnech přesun do Nemiry, pokoj 10€/osoba, kuchyně a sociálka společná s vedlejším pokojem.

srpen 2011 - Sv.Filip i Jakov (Turanj) - 30€/noc za apartmán v první lajně, balkon s výhledem na moře

srpen 2012 - Vodice (Srima) - 40€/noc za apartmán v první lajně, balkon s výhledem na moře

srpen 2013 - Vir - 45€/noc za apartmán ve druhé lajně, balkon směrem k moři (byl ale vidět jen kousek moře), možnost klimy, venku volně k dispozici gril

srpen 2014 - ???

Letos bysme chtěli zkusit někam ke Splitu, nejraději Okrug Gornji, má někdo z fóra zkušenosti ubytováním na Čiovu na blind?
avatar Re: "Na blint"
04. 08. 2014 13:58
Ano mám, jezdíme tam každý rok, když se vracíme z jihu a letos to nebylo jiný a ještě jednou určitě pojedu. Bydleli jsme zde cena letos před sezonou usmlouvaná 40€ ,loni v sezoně taky 40€. Jinak se tam o nás doslova přetahovali. Nebyl by problém sehnat ubytování levněji, ale u paní to už známe byli jsme tam už 4x vždy na dvě noci. To se taky hůř smlouvá na tak krátko.
Re: "Na blint"
04. 08. 2014 15:33
Díky za rychlou odpověď, ubytování zvenku vypadá hodně slušně, cena taky. Jedeme až za 3 týdny, nicméně jak dorazíme zpět, určitě dám vědět.
avatar Re: "Na blint"
05. 08. 2014 08:20
Napiš Grigorimu, určitě Ti pomůže Čiovo yawning smiley
Re: "Na blint"
05. 08. 2014 16:04
Maruš, myslím, že nepomůže. Též jsem ho prosila o pomoc (na doporučení rohala). Dostalo se mi odpovědi, kde mě požádal o email adresu a od té doby nic, ani to "nemáme". A že už je to několik týdnů. Takže nakonec jedu úplně jinam. A věřím, že budeme spokojeni.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Gina (05. 08. 2014 16:06).
Re: "Na blint"
06. 08. 2014 17:34
Ahoj,
mám zamluvené 2 apartmány na Pagu místo Caska od 9.8.-16.8.2014.
Jeden pro 4 a druhý pro 5 osob. Oba za 950 euro včetně klimatizace, Wifi, pobytová taxa. Je to v jednom domě.
Řidič akutně onemocněl, tak nejede nikdo z nás.Napište včas, jinak to zítra majitelce nahlásím a strornuji.
Tel.:723490252



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomáš539 (06. 08. 2014 17:38).
Re: "Na blint"
07. 08. 2014 17:06
Moc diky, uz jsem vcera taky sehnal.smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.