Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Neúplná informace o ubytování

Autor Paradox 
Neúplná informace o ubytování
13. 04. 2014 11:37
Přeji pěknou neděli. Prosím o názory, jak byste reagovali na situaci:
Loni v listopadu jsme si vybrali v Bristu ubytování v malém domečku s travnatou terasou. Byly tam dva apartmány po 4 lůžkách. Jedeme se spřátelenou rodinou, chtěli jsme klid a soukromí a také jsme nechtěli rušit sousedy hlukem našich čtyř dětí. V listopadu jsme již zaplatili zálohu na letošní červenec. Teď jsme ovšem zcela náhodně přišli na to, že majitelka přes zimu postavila další dvě patra. Z přízemního domečku se rázem stalo přízemí poměrně velkého apartmánového domu, zahrádka je zrušená, místo trávy jsou kamínky. Psala jsem jí mail, potvrdila mi, že přistavěli a letos budou již apartmány pronajímat. Nám se to nelíbí. To, že bude stavět, určitě věděla, jsem toho názoru, že nás na to měla upozornit. Požádala jsem ji o zrušení objednávku a vrácení zálohy z důvodu změny podmínek z její strany. Bohužel se již neozvala. Jak byste postupovali vy?
avatar Re: Neúplná informace o ubytování
15. 04. 2014 07:43
To je naozaj nepríjemná situácia. Ak si raz niekto vyberie ubytovanie, práve pre lokalitu, kľud a pekné prostredie a nakoniec zistí, že realita je iná, myslím si, že má právo na vrátenie peňazí za zálohu. Ja by som na tom určite trval. Držím palce, aby sa to podarilo vyriešiť k tvojej spokojnosti.
avatar Re: Neúplná informace o ubytování
31. 05. 2014 09:03
Urcite trvat na vrateni penazi, najst iny apartman a majitelku navstivit osobne, ak sa teda rozhodla nereagovat, asi si mysli, ze jej nic nemozete, lebo ste 1000km mimo.

Najprv jej slusne vysvetlit situaciu, preco ste si vybrali prave jej apartman minuly rok.
Re: Neúplná informace o ubytování
31. 05. 2014 13:55
263735 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Urcite trvat na vrateni penazi, najst iny apartman
> a majitelku navstivit osobne, ak sa teda rozhodla
> nereagovat, asi si mysli, ze jej nic nemozete,
> lebo ste 1000km mimo.
>
> Najprv jej slusne vysvetlit situaciu, preco ste si
> vybrali prave jej apartman minuly rok.


presne tak by som to riesil thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 106
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.