Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmán Ružica ve Staniči

Autor Símakaňka 
Apartmán Ružica ve Staniči
09. 01. 2014 13:33
Ahoj cestovatelé, prosím jedeme v červenci do Staniči do apartmánu Ružica, nebyli jsem tam někdo?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Símakaňka (09. 01. 2014 13:38).
Re: Apartmán Ružica ve Staniči
12. 01. 2014 11:30
Staniči je fajn.
Re: Apartmán Ružica ve Staniči
24. 01. 2014 17:54
Ahoj ve Staniči jsem byl již dvakrá ale v apartmánu Petar.Což je ve stejném domě.Majitel Růžice je bratr majitelky Petaru.
pokaždé jsem byl v apartmánu na pláži,což je super.Krásné večerní poseze na lodžii z výhledem na moře.Pohoda a klídek.
vašek.smileys with beer
Re: Apartmán Ružica ve Staniči
25. 01. 2014 19:55
Jé tak to je super, ještě jsem se chtěla zeptat, my budeme na tom vrchním apartmánu , je to daleko k moři? nebo jak se vlastně k moři jde, po schodech?
Díky Simona
Re: Apartmán Ružica ve Staniči
26. 01. 2014 14:56
Jojo k moři se jde asi po 120ceti schodech, zní to horzně,ale dá se to.My jsme měli pod horníma apartmánama garáž.Garáž je pro apartmány Petar,je pro čtyři auta.Vždy stoji dvě za sebou.Jedno auto tam má zaparkované dcera majitelky Petra a zbytek ubytovaní hosté.Potom se stává že dojedete a parkujete již před stojící auto, a to pak chce třeba za hodinu odjet tak mu musíte jít odjet sad smiley tak hurá z moře ven a hopky vzhůru do schodů.Tak za pár dní je dobrá kondicia jak říkají místní. Růžica má kryté parkování a myslím že jedno v garáži vedle garáže Petaru.Ještě jednou ale říkám že sůůůůůůůůůper dovolená.Suprová restaurace Sun City,obchod,na pláži dvě hospody.Do Omišu zhruba 5km.Mohu když tak poslat na email nějaké fotky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 306
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.