Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz

Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
22. 05. 2013 00:34
Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s agenturou chorvats ko24.cz? Rezervoval jsem si přes ně apartmán a moji rezervaci potvrdili s tím, že chtějí zálohu.
Než to zaplatím, rád bych si tu firmu proklepl abych o svoje peníze nepřišel, nemáte s němi někdo zkušenosti?

Děkuji moc za odpověď.
Petr Kalivoda



Upraveno 2krát. Naposledy upravil petr.kalivoda (22. 05. 2013 12:52).
avatar Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
22. 05. 2013 21:19
Ahoj, s touto agenturou mám pohodovou zkušenost. Perfektní komunikace, rychlé vyřízení. V červenci 2010, jsem jel s rodinou do Chorvatska a neměl jsem s agenturou sebemenší problém. Využil jsem v té době benefit mého zaměstnavatele - fond FKSP, nebyl žádný problém s fakturacemi. Plně mi vyhověli ve všem. V současnosti již jezdím sólo - mimo cestovky a agentury - vyjde to levněji a navíc jezdíme ke stejným domácím. Tak pěkný výběr a klidnou dovču!!smileys with beer
Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
27. 05. 2013 00:54
Každopádně děkuji za odpověď, škoda že jsem si ji nepřečetl dříve, ale i tak aspoň napíšu jak jsem nakonec dopadl.
Strávil jsem několik hodin googlením referencí na tu společnost (respektive rodičovskou společnost trip.travel), nenašel jsem nic.
Psal jsem e-mail, bez odpovědi.
Asi dvacetkrát (v průběhu pracovního dne mezi 8:00 a 17:00) jsem volal na jejich hotline, buď to nikdo nezvedal, nebo bylo obsazeno.

Po této zkušenosti jsem rezervaci zrušil (respektive poprosil mailem o storno, rezervace zrušit na webu nejde, na mail samozřejmě opět neodpověděli) a rezervoval identický apartmán ve stejném objektu přes konkurenční společnost, která má stejnou nabídku a prakticky identické webové stránky - a už mám v mailu voucher :-)
avatar
mdr
Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
31. 05. 2013 08:22
Prakticky identické stránky, stejná nabídka, stejné ceny - že je to adriatic . hr ? Tak u nich jsem začal objednávat ubytování v r.2008 na doporučení kolegy z práce a jsem s nimi maximálně spokojen. Odpověď vždy do 24 hodin, nikdy žádný problém. Když vybrané ubytování nebylo volné (stane se, že majitel se domluví přímo se zákazníkem a ještě o tom nemají informaci), nabídli podobné, v případě dalších otázek zjišťovali odpovědi u majitele objektu. Když jsem jim napsal naši představu, obratem poslali nabídku, co by se nám mohlo hodit. Jen jednou jsem byl trochu zklamán, když mi napsali, že sousední dům je vzdálený 50 m a nebyla to pravda, ale takovou informaci jim dal majitel. Byl to dům K-396.

Pravda, přímo s majitelem se dá domluvit na nižší ceně, ale my jezdíme vždy jinam a ten servis myslím za ty peníze navíc stojí.

Omlouvám se, zní to jako reklama, ale je to tak.

Mimochodem, který objekt jste si vybrali vy?

Mirek Dr.
avatar Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
02. 06. 2013 15:13
mdr - máš pravdu, je to adriatic.hr. Jen pro zajímavost, v roce 2010 jsem byl s agenturou @#$%& v Pisaku. Domácí, u kterých jsme byli ubytováni, byli super, fotky seděli se skutečností a taková "perlička", jejich syn, se kterým jsme se také seznámili, je zaměstnancem cestovky adriatic.hr. Takže to byla taková uklidňující jistota. Jinak to byla super dovča.smiling bouncing smiley
avatar
mdr
Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
03. 06. 2013 07:49
Už jsem stejnou nabídku viděl na více stránkách - stejné údaje, stejné ceny, stejné číslování objektů eye rolling smiley
Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
04. 06. 2013 16:49
Ano, byla to adriatic . hr.
avatar Re: Zkušenosti s www.chorv atsko24.cz
24. 11. 2013 08:17
Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s CK SKY TOURS?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 300
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.