Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak je prosím v Crikvenici?

Autor Marta 
Jak je prosím v Crikvenici?
09. 08. 2005 12:10
Prosím kdo byl v Crikvenici a jak byl v tomhle městečku spokojen? je zde vhodná pláž pro děti? Děkuji zdravím všechny Marta
Re: Jak je prosím v Crikvenici?
09. 08. 2005 12:17
Pláž je tam velká a je vhodná pro děti ale mám za to že jsem někde četl že je placená. V Crikvenici je mořské akvárium - dětem se bude určitě líbit.
Re: Jak je prosím v Crikvenici?
10. 08. 2005 09:10
Přímo v Crikvenici je městská pláž placená (v r. 2003 8 kn/osoba/den), ale nic moc. Jestli si dobře vzpomínám, tak tam bylo dost černého písku, betonový desky a něco kameny a oblázky. Pěknější je menší pláž pod hotelem Omorika (cca. 100 metrů) a taky vedle hotelu Kaštel, i když tato pláž vypadá na fotkách líp než ve skutečnosti. U Kačjaku jsem nebyl tak tam nevím. Více info a foto na [www.jadran-crikvenica.hr]
Pláž pod Omorikou je zde [www.jadran-crikvenica.hr] a mapka Crikvenice zde [www.jadran-crikvenica.hr]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 273
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.