Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování na ostrově Brač

Autor NED 
NED
Ubytování na ostrově Brač
13. 03. 2013 19:56
Zdravím přátele Chorvatska !

Měl bych na vás dotaz či prosbu, zda někdo nemáte kontakt nebo tip na nějaké pěkné ubytování na ostrově Brač. Nejlépe Postira, ale není podmínkou. Na Brači jsme ještě nebyli, takže ho známe jen z popisu na fóru. Jsme 3 rodiny (2+2, 2+2. 2+1) a rádi bychom bydleli co nejblíž pláže. Mimo kuchyně, nějaké terásky či venkovního posezení s možností grilování asi žádné speciální požadavky nemáme. Termín předpokládáme cca 10dní na přelomu července a srpna, max. do půlky srpna. Děkuji za jakékoliv podněty. NED
Re: Ubytování na ostrově Brač
15. 03. 2013 11:02
Villa Sofija
info: povlja-online

Zdravím, Petar pprezzi@inet.hr!



Upraveno 2krát. Naposledy upravil pjero69 (15. 03. 2013 11:03).
Re: Ubytování na ostrově Brač
05. 01. 2014 14:39
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na doporučení na ubytování na ostrově Brač. 2 dospělí+ 2 děti. Podmínka je co nejblíže k vodě s terasou, pokud možno spíše někde stranou od centra. Někde kolem vesničky Selca. S cenou kolem 100eur/noc. období od 5.7.2014 - 12.7.2014.

díky za nějaké tipy, V roce 2012 a 2013 jsme byly na Šoltě - Maslinica a tam to bylo super. Hledáme něco podobného ,ale na Brači.

Díky
avatar Re: Ubytování na ostrově Brač
05. 01. 2014 16:51
Ahojte. smiling smileyR.
Letos jsem si Brač více studovala, a měla jsem vyhlédnuté apartmány na Brači na různých místech - a taky mimo jiné v Selca. 1. Villa Pina 2. Apartman More

Taky například apartman Gubič - Sutivan - atd.

Mám odkazy na ty 2 apartmány v Selca i přímo...ale to chce asi na e-mail.
Re: Ubytování na ostrově Brač
05. 01. 2014 18:17
Ahoj, díky za info. Něco jsem našel ,ale budu rád za odkaz. prosím o zaslání na pavel.picekzavináčatlas.cz

Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.