Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
avatar Re: Drašnice
30. 05. 2014 21:14
Ahojte.smiling smileyR.

O apartmánech VICE v Drašnicích - nic nevím, ale je pěkně ten dům vidět na tomto videu - na pravé straně pod cestičkou... možná někdo něco více o apartmánech řekne...až to uvidí na videu...


Re: Drašnice
31. 05. 2014 10:04
Ahoj
...a ďakujem za pekné video. Viem presne ktorý je to dom. Vyzerá, že to bude tiché a kľudné miesto čo určite ocením.
Re: Drašnice
31. 05. 2014 10:58
Vlavi:klidné místečko to je, proto tam pořád jezdíme do ap.Alač, ten je kousek na tím Vaším a okolo chodíme na pláž.
Cestovky uvádí na ten dům, že to jsou ap.Vico nebo Nina a pod různými čísly objektu,což je pletoucí.
Já tam vidím tohle označení::apartments Boris Urlič

Re: Drašnice
31. 05. 2014 22:59
Ahoj...
Radek - Pozrela som foto, vidím tam aj pekárničku (neviem či je tá fotka z Drašníc), ešte by som chcela vedieť či je niekde nablízku nejaký obchod. Z fotiek vidieť, že parkovanie je možné pri dome, neviem však či je tam dostatok miest.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vlavi (31. 05. 2014 23:04).
Re: Drašnice
01. 06. 2014 09:52
Vlavi
Obchod je na Soline,na obrázku je znázorněna ikona nákupního košíku... [www.rajce.net]
Re: Drašnice
01. 06. 2014 22:38
Ďakujem za info.
Keď si prezerám fotky, mapu...už ako keby som tam bola. Ideme tam prvýkrát, snáď to bude pekná a pokojná dovolenka.
Re: Drašnice
02. 06. 2014 01:33
Drašnice jsou celkově klidné místečko smiling smiley Pohodu tam budete mít a když chcete trošku rušněji tak stačí zajet vedle do Podgory a nebo ještě o 3km dál do Tučep. V tučepech je dle mne nejhezčí promenáda ale klidu v Drašnicích se nic nevyrovná. Sem tam ale nezaškodí zajet do Tučep do konoby Ranč na super steaky yawning smiley
Letos jedeme do Drašnic už po šesté a asi tam už budem jezdit napořád a to hlavně k vůli klidu a pohodě, člověk tam nemusí tak hlídat děti i když někam odběhnou smiling smiley
Jezdíme pokaždé sem Apartmány Martinovka na jednu pláž je to cca 50m a na centrální cca 90m



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luky (02. 06. 2014 01:37).
Re: Drašnice
04. 06. 2014 04:41
Vlavi:: pekárna je v části Soline,kde je soustředěno nejvíce restaurací a barů na promenádě.
Parkování u ap.je tak pro tři auta za sebou a je to v mírném kopci.
Re: Drašnice
18. 06. 2014 20:07
Zhánam kontakt na ubytovanie v Drašniciach pre dve dospelé osoby a jedno dieta od 5.7.2014.
avatar Re: Drašnice
22. 06. 2014 11:58
dnes v noci navrat domov z Drasnic....po X rokoch nie az tak opaleny, ale aj tak oddychnuty... hold, pocasie sa s nami pohralo grinning smiley
avatar Re: Drašnice
29. 06. 2014 22:10
4 Kopera

Honzo, když jsem dnes ráno jel okolo Drašnice, tak jsem jí od tebe pozdravoval. Říkala, že prý se na vás těší. yawning smiley grinning smiley
Re: Drašnice
30. 06. 2014 08:10
Jsi hodný Liborku,jen aby to vše vyšlo....dík.thumbs up

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Drašnice
30. 06. 2014 08:58
Honzíku, věř, že teď už se to bude jen vylepšovat .... a kdyby ne, však je sladké strávit nějaký čas pod střechou s knížkou nebo ......, když venku prší, ale moře pořád voní a šumí a cikády vyhrávají yawning smiley Dnes v noci prší yawning smiley
Re: Drašnice
30. 06. 2014 09:27
Honzi,nedramatizuj to ,bude líp.
My s Lukym jedem příští týdem a sme v pohodě.
Budeš mít AZURO !!!!!!!!!!!
Zdarec
Re: Drašnice
04. 07. 2014 00:24
Leošku, sice nemám moc čas tady tohle forum moc sledovat ale aspoň jednou za tři dny vletím do vlákna počasí a ač to letos díky práci nějak neprožívám, tak mám bobika jak sviňa že to počasí letos poprvé nebude na co jsme zvyklí.
Jinak jsem se chtěl několikrát zastavit za tebou do Třinca jelikož teď děláme rekonstrukci v Ostravě ale jaksi nejni čas sad smiley

Za to azuro co slibuješ bych byl ráááád, no v předpovědích sice docela plavou ale vypadá to že už by mělo být líp.
Re: Drašnice
04. 07. 2014 05:44
To Luky:
Bude super počasí.
smileys with beer
avatar Re: Drašnice
06. 07. 2014 17:54
Luky .. a kolk v té Martinovce chtějí za AP 2+1 ? Cca.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Drašnice
06. 07. 2014 22:27
Minulý rok měla ceník na webu ale letos ho dělali novej a ceník dali pryč. 2+1 respektivně 2+2 je od 50eur v sezóně po 65eur za app s klimou a balkonem na moře. Nám jako stálým hostům dává app Apartmán č.4 za 50eur jinak je za 55eur. Nejsem z těch co by museli mít app přímo u pláže, bo mě stačí, že je 50m od jedné pláže a 100m od další, centrální. Mě jde spíš o dobrou cenu a aby nějak vypadal, jelikož stejně pak ráno vyrazíme na lodi třeba Hvar nebo Brač atd., takže tam jdeme jen na noc....ani nevaříme, teda krom kávy ráno a večer smiling smiley . Je i fajn, že děti už ví kde kam zaběhnout když si hrají a mi je nemusíme hledat a nebo se strachovat, že je něco přejede.
Re: Drašnice
24. 07. 2014 22:08
S dovolením zaspamuji : sháním ubytování v Drašnicích pro dva dospělé a dvě děti v termínu od 30.7. do 8.8. ... za případné doporuční či nabídky děkuji a přeji všem povedenou dovolenou ...
Re: Drašnice
25. 07. 2014 10:34
Když dojedeš v Drašnici k pláži (Soline) tak tam byla každoročně nabídka volných apartmánů.Stačí projít domácí a najdeš.
Předloni jsem byl svědkem kdy přijely najednou čtyři auta(partička přátel) a jeden domácí jim nabídl volné ubytování 200 m od sebe ve dvou ap.,turisti se velmi divili že nebudou bydlet pod jednou střechou a pak odjeli hledat dál.(Poláci)

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Drašnice
28. 07. 2014 07:43
Zdravím Drašničáky. Měl bych jeden dotaz. Na jednom videu jsem zahlédl nějakou trubku a vytékající vodu na pláž. Copak to je?? Nějaký výtok pramene a nebo něco jiného? Je to u té pláže u přístavu. Cca u prvního apartmánu u pláže. Petr
Re: Drašnice
29. 07. 2014 15:43
tákže ... dojeli jsme v pondělí ráno do Drašnic a ještě jsem nenašel ani místo na zaparkování a už jsme bydleli ... díky za tip ... je to tu super ...
Re: Drašnice
30. 07. 2014 12:17
Ano, pramen, čistá pitná studená voda.
Jinak počasí teď katastrofa, 3 dny škaredě, nikdy jsem nezažil.
Re: Drašnice
30. 07. 2014 13:30
Po 30.8 bude v Drašnici azuro, teploty kolem 33st.,jako každý rok.
Lituji těch, kterým se počasí nevydařilo.

maléma radek
Re: Drašnice
30. 07. 2014 22:35
Jejda,ty jsi "kecal".Po 30.8. bude v Drašnici po 18 hod. tma a azuro:kdeže...vrátili jsme se před týdnem,bylo super,počasí sice trochu pozlobilo,ale vybralo se to a každý den jsme se koupali a byli u vody.
tak užívej v září a pak napiš,jak bylo
Re: Drašnice
01. 08. 2014 14:38
s tím počasím povidaj i místní je to letos divný ... i dnes to ráno vypadalo dobře a po jedenáctce zase od Biokova mraky ... tentokrát alespoň bez deště ... jinak včera vlastně pršelo skoro celej den a předevčírem taky ... kdybychom tu byli na tejden tak žena asi znérvózní ... mě to vyhovuje ...
Re: Drašnice
13. 08. 2014 21:25
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil drasnicestrasnice (14. 08. 2014 12:54).
Re: Drašnice
13. 08. 2014 21:31
Ano, je to teplý pramen, který ohřívá moře.
Re: Drašnice
13. 08. 2014 21:41
teplý pramen? Tak to jsi byl asi v jinych Drasnicich yawning smiley
Ledovy z hor.
Re: Drašnice
13. 08. 2014 21:44
Ne, ne, kdepak, je to teplý pramen, který je vyhlášeným lákadlem na dovolenou do tohoto velebného městečka.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 167
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.