Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Re: Drašnice
18. 08. 2011 22:13
Rád bych zde napsal první zkušenost z Drašnic.
Tato obec svými rozměry přesahuje ty které jsme dosud navštívili.Jedná se konkrétně o struktůru restaurací ,služeb a zdravé konkurence.
Možnost výběru z min. čtyř hezkých pláží což není v Chor. běžné.Tato obec poskytuje turistům své navíc vyhlášené ribarske noci.
Možnost ubytování v Drašnicích je naddimenzována,tudíž každý jadranista najde přístřešek.
Drašnice rád doporučím lidem kteří milují přímořský klid stylu vesnice.
Mia
Re: Drašnice
18. 08. 2011 22:19
Kopera, máš pravdu, len to radšej nikde nahlas nehovor, aby z toho nebola zanedlho druhá Makarská.
Re: Drašnice
19. 08. 2011 06:43
Do Drašnice jedeme počátkem září již po páté, a to do stejného apartmánu, v části Rat, té, co je nejblíže Podgoře, na opačném konci než jsi byla Ty, Mio. Překvapilo mě, že jsi se tam setkala s komáry, my, i když sebou vždy vozíme nějakého "komárovníka", nikdy jsme tento nemuseli zapínat. I ten zápach z kanalizace. Jinak tak jak píšeš Ty nebo Kopera, či ti, co tam jezdí také, mají Drašnice svou atmosféru, my když jezdíme pokaždé až v září prožíváme Drašnici již jistě klidnější než v sezoně, ale když srovnám Drašnici v počtu návštěvníků v r. 2005 s loňským rokem, tak je jich o poznání víc. Stává se známou destinací. Najde se v ní vše, co se potřebuje k dennímu životu, a na větší nákup do Podgory nebo Makarské to není daleko.
Mia
Re: Drašnice
19. 08. 2011 09:03
lubin, a do ktorého apartmánového domu chodievate? Mne sa v tej časti veľmi páčil jeden, vyčnieval nad ostatnými, bol biely, a mal polkruhové balkóny, z ktorých musel byť krásny pohľad na more. Bol to nový dom, ale viac o ňom netuším. Aj pláž v tej časti sa mi páčila, ale so psom by sa tam nedalo ísť, takže keď pôjdeme znovu do Drašnice, znovu to bude zrejme časť Tila Lučica.
Re: Drašnice
19. 08. 2011 11:57
Apartmán vypadá velmi dobře, ale majitel je horší. Má asi tři domy a v žádném neuklízí, protože prý nemá manželku. To považuje za dostatečný důvod, aby si hosté uklízeli sami. Koncem sezony už to asi bude dost zajímavé.
Informace z druhé ruky - neručím za pravdivost.
Flame


Mia napsal(a):
-------------------------------------------------------
> lubin, a do ktorého apartmánového domu chodievate?
> Mne sa v tej časti veľmi páčil jeden, vyčnieval
> nad ostatnými, bol biely, a mal polkruhové
> balkóny, z ktorých musel byť krásny pohľad na
> more. Bol to nový dom, ale viac o ňom netuším. Aj
> pláž v tej časti sa mi páčila, ale so psom by sa
> tam nedalo ísť, takže keď pôjdeme znovu do
> Drašnice, znovu to bude zrejme časť Tila Lučica.
avatar Re: Drašnice
19. 08. 2011 12:14
Ahojte. Nemyslíš tady tento? Spíše asi než neuklízený apartmán - ti "vymete" konto.....[www.gruppenunterkuenfte-24.de] Zdraví R.
Mia
Re: Drašnice
19. 08. 2011 17:51
Rero, teda, ten je fakt krásny...! Ale nie je to ten, čo som myslela, ten som už našla:

[www....]
Re: Drašnice
20. 08. 2011 08:32
Apartmánový dům, který uvádí Rero, skutečně vymete konto. Pronajímá se celý, pro 10 osob, a dle jisté CA je pronájem na jednu noc 38 760,- Kč,-, ten co myslí Mia je asi kousek nad ním
Mia
Re: Drašnice
20. 08. 2011 16:48
Tak tu je pár fotografií pre spomienky a možno aj navnadenie sa na budúcu sezónu:

[miakochybny-odkaz-rajceDrasnice_2011]
Re: Drašnice
20. 08. 2011 17:25
Mia krásný fotky.
Mia
Re: Drašnice
21. 08. 2011 17:07
Vďaka :-)
Re: Drašnice
22. 08. 2011 09:58
Mia,právě z tohoto domu,který se ti líbil jsme se včera v noci vrátili,byli jsme tam od 11.8.do 21.8. a mě osobně se tam velmi líbilo,pokud chceš vědět něco bližšího,tak na SZ.A nebyla tam zima,ale hic,hic,hic.Z domu jsme vůbec nemuseli vyjít,jen jsme jím prošli a byli jsme na pláži,jo a psa jsem potkala ve vodě při šnorchlování a v první chvíli mě málem ranilo,protože jsem nevěděla,co to kolem plave za zvíře,jak byl mokrej,tak nebyl k poznání a pak jsem se musela smát,pokud vím,nikomu tam nevadili.
Mia
Re: Drašnice
22. 08. 2011 12:19
jejda, a nemala si ísť do ap. domu Mir? Vážne si bola v tom dome, čo sa na istej stránke nazýva Anka, je vyšší, biely, s polkruhovými balkónmi, a nachádza sa v časti Rat? A ozaj si na tej malej pláži pod tým domom videla plávať hafana? Inak, tú pláž mám na fotke v druhom rade tretiu v poradí. A bohužiaľ som si nevšimla, či tam bola ceduľa so zákazom pre psov - ceduľu som videla len oproti baru Apollo.
Samozrejme, že uvítam viac info, v ktorom ap. ste bývali, atď. Pošlem súkr. správu.
Drašnice
25. 08. 2011 12:44
Ahojky všem příznivcům Drašnice smiling smiley
Také se tam chystáme začátkem září, neustále sledujeme počasí jaké tam bude.. momentálně ti, kteří tam jsou mají opravdu krásně..ale my odjíždíme v pátek 2.9. večer a už se na stránkách o počasí objevují bouřky a déšt.. no tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne..
Jinak jezdíme k Tondovi (asi se zde o něm mluví jako o bordeláři smiling smiley - oprávněně, ale nevadí, ráda si to stejně vždycky uklidím dle svého a pak to stojí za to..protože bydlíme v tom nejvyšším a nejkrásnějším domečku s půlkruhovými balkony smiling smiley) jestli chce někdo poslat fotku, tak at se ozve, ráda zašlu.
Mia
Re: Drašnice
26. 08. 2011 12:44
mikaela, prosím, pošli foto súkr. správu - rada pozriem.
Re: Drašnice
26. 08. 2011 18:04
Taky už jsme se vrátili z Drašnice, byli jsme tam od 5.8 do 20.8. opět letošní dovolená nádherná, Drašnice pořád stejně kouzelné, žádný zápach, jak se zde píše, jsme nezaregistrovali, bydleli jsme u přístav u Denise Glučiny, pláž přímo před domem, lidí přiměřeně, čisto, počasí bez mráčku, voda teploučká, prostě super dovolená. Byli jsme i s pejskem, u pláže je cedule se zákazem vstupu s pejsky, my jsme psa měli na apartmánu, šla se s námi okoupat ráno a pak navečer a nikdy neměl nikdo žádný problém že tam pejska máme :-)-loňská zkušenost stejná.

Jinak co se týče komářů a jiného hmyzu, za celý pobyt jsme nikdo neměli ani štípanec :-) Už teď se těšíme na příští rok, neboť termín další dovolení zajištěn již před odjezdem z Drašnic domu :-D
Re: Drašnice
26. 08. 2011 18:18
Mikaela,prosím o foto,taky jsme byli v y Drašnici v baráčku s půlkruhovými balkony,ale jmenoval se jinak,tak se chci mrknout.Díky.
Re: Drašnice
26. 08. 2011 20:07
Evulina , i já znám Drašnici tak, jak popisuješ Ty, a doufám, že i těch 14 dnů, které nás čekají od 3. září se budou podobat těm, které jsme tam prožili již 5x v minulosti. Pohoda, sluníčko, teplé moříčko a vše, co k tomu patří. A to přeji i všem těm, kteří v těchto dnech se chystají k odjezdu k milovanému Jadranu
Mia
Re: Drašnice
27. 08. 2011 20:47
Evulina, fakt je to zaujímavé... teda že niektoré tie negatíva ste vôbec nezaregistrovali. Neviem, či to bolo šťastím -neviem si vysvetliť.
Ten kanalizačný zápach sme najviac cítili prechádzaním po pláži pri Grill-e Plaža, resp. pod ním, ale často bola cítiť aj u nás v apartmáne v kúpeľni - apartmán. dom bol prakticky vyššie, ale tiež v tej časti Drašnice. Od prístavu smerom na opačnú stranu Drašnice som to necítila.

A tie komáre... Aj sme rozmýšľali, či nás to vždy niečo nedoštípe po ceste k tým divokým plážam, cesta viedla cez olivové háje, príp. či nás niečo nedoštípe priamo na tých plážach. Ale potom v potravinách sme pri nákupoch stretali viacero dovolenkárov, ktorí kupovali veci proti komárom - repelenty a prístroje do zástrčky - niektorí boli takisto doštípaní ako my, hlavne deti mali na nohách štípance.
Fak neviem, ako je to možné, či sa hmyz vyskytoval len v nejakých častiach obce, či to súviselo nejako s tou kanalizáciou - ťažko sa k tomu vyjadriť.

Ale že tú ikanalizáciu skutočne bolo cítiť, dosvedčuje aj ktorýsi pisateľ predo mnou, tí tam mali dokonca aj nejaké zdravotné problémy z vody.
Napriek týmto ,,malým zádrheľom" sú Drašnice prekrásne a pre mňa na dovolenku idálne. Akurát nabudúce aj s repelentom... :-)

Ozaj, na aký termín ste si zajednali ap. na budúci rok?
Re: Drašnice
28. 08. 2011 08:41
My jsme bydleli ve stejném domě jak Evulina.Komáři nás netrápili a zápach z přístavu taky ne.Výhled na přístav z balkonu je nádhernej.Drašnice je krásná.Závidím Evulině,že už mají zaplaceno na další rok.Příští rok budeme muset vynechat.Ach jo.
Re: Drašnice
28. 08. 2011 20:02
Mykys, my už si nedovedeme představit dovolenou jinde než u Denise v Drašnici. Apartmán č. 1 je vždycky nás :-)) Příští rok plánujeme s motorovou nafukovací loďkou, tak uvidíme :-) přístav před domem, tak proč to nevyužit...to mě mrzí že musíte příští rok vynechat.
Re: Drašnice
28. 08. 2011 20:07
Mia, tak hlavně že jsem si ipřes drobné nepříjemnosti dovolenou užili tak jak se sluší a patří...tj. naplno :-)

lubinm, tak to závidím, že vás dovolená teprve čeká, hned bych jela znovu, přeji pěkné počasí a teploučko, my musíme počkat až na příští rok :-(
Re: Drašnice
29. 08. 2011 07:33
Evulina, no já si to teda taky nedovedu představit,že příští rok nepojedeme,ale musíme našetřit na auto co nás tam další rok doveze.Apartman1 je nejlepší ale 2 je taky v pohodě pokud nemáte hlučný sousedy.Davorka a Denis jsou fajn lidi.Jsu ráda,že jste si to užili.Lubin, taky přeji pěknou dovolenou.
Re: Drašnice
30. 08. 2011 16:56
Tak konkrétne pri tomto apartmáne bola ceduľka , že to nie sú apartmány na prenájom, takže sa čudujem , že je na webe. Asi to nie je nič pre nás smrtelníkov :-))
Re: Drašnice
30. 08. 2011 17:02
Môžeš mi prosím poslať foto a kontakt na ten dom na klha@post.sk?
Re: Drašnice
30. 08. 2011 17:06
Ja si prosím fotečku aj kontakt na klha@post.sk
Re: Drašnice
30. 08. 2011 17:09
Tak ja to nechápem . My sme boli len o kúsok ďaľej u Grinky Hrstič a komárov a komárov...
Strašne sme boli doštípaný, pretože ona tam má veľmi veľa rastlinstva tam sa to asi viac držalo.
Ale bolo ta nááááádherne.
Mia
Re: Drašnice
30. 08. 2011 20:35
klha -nápodobne. hlavne môj muž, ale aj syn, mali na nohách a rukách doslova hrče, také veľké štípance... :-(
Re: Drašnice
30. 08. 2011 20:37
My byli přímo u moře a žádný komár,prosím,co je to za dům,kde to není pro našince?Zápach jsme taky necítili,jen jsme asi dvakrát v koupelně zalili odpad vodou.Jinak bylo fakt super,jak ubytování,tak počasí.
Mia
Re: Drašnice
31. 08. 2011 14:57
kvliďák, nemyslím, že to bolo domom... My sme mali v apartmáne steny bielučké a hľadali sme po nich komáre, ale žiadne sme nenašli. Skôr sme k tým štípancom prišli niekde vonku - okolo boli podobne ako u klhu stromy, kvety, skaly obrastené rastlinstvom. Alebo do úvahy prichádza aj tá divoká pláž... no, ťažko povedať. Ako som uviedla vyššie, v potravinách som snáď každé ráno videla kupovať našincov ,,veci" proti komárom (to už bola úchylka, ale pozerala som im po nohách a fakt boli viacerí doštípaní) a nebývali v rovnakom dome, ako my :-).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 67
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.