Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Re: Drašnice
07. 07. 2011 19:38
Pokud se nemýlím ,Luky tam bude již zítra.Takže nejčerstvější zpravodajství by mohl podat on.thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (10. 02. 2015 21:28).
Re: Drašnice
08. 07. 2011 02:18
Dnes vyjíždíme a dojezd bude v sobotu dopoledne. APP máme kousek od toho místa tak se tam juknu a dám vědět. Bagr by ale už stejně měl být pryč grinning smiley
Re: Drašnice
08. 07. 2011 06:14
Bagr tam nebyl a ani nebylo poznat,že tam někdy byl.spinning smiley sticking its tongue outBylo tam krásně.Luky užijte si to a přeju pohodovou cestu a krásnou dovolenou.
Mia
Re: Drašnice
08. 07. 2011 11:12
Ďakujem všetkým za rady, inšpirácie...

Ešte mám jednu otázku - náš apartm. dom má názov Tila, takže predpokladám, že to bude v rovnomennej časti Drašnice. Poznáte to tam niekto? Kde je táto časť, aká je tam pláž, more, možnosti zájsť na kávu či pivo...?

Vďaka.
Re: Drašnice
08. 07. 2011 16:38
Diky, za hodinku uz konecne vyrááázime
Re: Drašnice
09. 07. 2011 22:44
eye rolling smileyLuky.:thumbs up
Na jaké pláži v Drašnicích máš pocit klidu.smileys with beer?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (10. 02. 2015 21:30).
Re: Drašnice
09. 07. 2011 23:22
Tak uz jsme tady, dneska parak na zdechnuti :-)
Na plaze v Drasnicich moc nechodime, spise jezdime na Hvar nebo Brac na mistecka kde skoro nikdo neni :-)
Jinak je to tady ted samej Cech a Slovak :-)
Ted sedime v restauraci Plaza a kluci cisnici slovensti jsou tady letos zase a pry zase naposled :-)
Re: Drašnice
11. 07. 2011 14:14
Ahoj, tak dnes návrat z Drašníc. Všechny pláže v pořádku. Přišlo mi o něco míň lidí. Doporučuju restauraci Puntin na "promenádě". Obsluha i jídlo super a na závěr jako bonus štamprle gratis :-) Ještě doporučuju parasailling objednaný u Damira v Apollu, pro dvě osoby na 10 min. 360KN. Zážitek k nezaplacení.
Re: Drašnice
11. 07. 2011 18:30
Nebyl jsi u apartmánu Mir?Jedeme tam v srpnu,tak mě zajímá jak to tam vypadá.Aby mě ostatní neukamenovali,protože jsem vybírala já.Díky.
Re: Drašnice
11. 07. 2011 19:30
U apartmanu Mir to vypadá moc hezky.Pěkná pláž hnedka před domem.Budete určitě spokojeni.spinning smiley sticking its tongue out
Mia
Re: Drašnice
14. 07. 2011 09:22
Neporadíte mi nikto s tou časťou Tila Lučica? Ako to tam vyzerá? Náš dom má byť 60 m od mora - nebude to niekde blízko cesty? Nie je tam počuť hluk od áut?
Mia
Re: Drašnice
14. 07. 2011 09:57
Ešte dodávam, že pri mojom ubytovaní sa uvádza, že je vzdialené od magistrály 1 km - myslíte, že hluk áut tam bude počuť?
Re: Drašnice
14. 07. 2011 10:05
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil radek (28. 07. 2012 22:22).
Re: Drašnice
14. 07. 2011 19:24
Mia, cele drasnice jsou pod magistralou takze se bat hluku aut nemusite :-)
Dnes jsem se dozvedel O puvodu zapachani vody,hlavne z rana to jde citit obvzlast v pristavu.Kuci slovensti rikali ze do more vypustili obecni septik :-( a at se radeji jezdime koupat jinam.I na cistote vody je to znat :-(
Re: Drašnice
14. 07. 2011 21:59
Luky,potěšil jsi.!Myslím že nejen mně .Tato info je,něco jako"vítejte v teple a smrádečku"

Nakonec jsem člověk optimista a proto vím že to tak zlé nebude.smoking smiley
Re: Drašnice
15. 07. 2011 00:34
Neni to takova hruza, nekdy to ani citit neni.Ja mam z te vody napuchle vicko, zena ma otekly ret.Chlap co ho vezli do nemocnice s opuchlou pusou(z te vody se mu udelala hnisova boule v puse), u me a zeny by to mohlo byt jeste z pruvanu i kdyz kluci slovensti rikali ze je to na tuty z te vody a tim chlapkem nas strasili.Je ale pravda ze kolem osme to je citit v pristavu celkem dost a voda v Drasnicich je rok od roku spinavsi.Dneaka jsme vyrazili smer makarska na lodina po ceste tech vlozek a dalsiho sajrajtu plavalo v mori celkem dost, dokonce tam plaval i obal od praciho prasku Ariel 5kg.Je pravda ze tento humus spolu s jehlicim se tu vyskytl dopoledne po tom co celou noc fest foukalo.Jinak je tu krasne a teploucko :-) Za vodu z kohoutku se dvema platky citronu nam dnes nauctovali 30 kn pry jako limonada,ze byla z kohoutku vim od cisnika protoze pry negazovanou vodu v lahvi v restauraci Plaza nemaji :-( Tak jsme se zvedli a jeli na veceri do Tucep na marinu a zitra pro zmenu do konoby Ranch
Jinak Drasnice mam rad uz k vuli klidu a prostredi a nedam na ne dopustit, mozna jsme prijeli v blby cas :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luky (15. 07. 2011 00:41).
Mia
Re: Drašnice
15. 07. 2011 14:21
Luky, čo ten smajlík za vetou o tom, že Drašnice sú pod magistrálou...? To bolo myslené ironicky? Keď je niečo pod magistrálou, tak skôr očakávam hluk, alebo nie?
Re: Drašnice
15. 07. 2011 14:56
Mio, nemusíš mít obavy z hluku aut od magistrály, je dostatečně daleko
Re: Drašnice
15. 07. 2011 18:15
Nebylo to mysleno ironicky ale spis tak ze je to v pohode.Od magystraly jsou drasnice heskejch par set metru.V noci je tady krasnej klid :-) (smajlik znaci ze je to v pohode)
Re: Drašnice
20. 07. 2011 21:16
Byli jste někdo na fishpikniku na Hvaru? Dík moc za infospinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil reniula (20. 07. 2011 21:17).
Re: Drašnice
20. 07. 2011 22:29
Byli dvakrát...bylo to fajn...jedna zastávka na Hvaru a druhá na Pelješaci...
Mia
Re: Drašnice
29. 07. 2011 13:13
Tak čo, nie je teraz niekdo v Drašniciach, resp. nevrátil sa odtiaľ?
My vyrážame o 11 dní, 9. 8. Čo myslíte, bude dobré počasie? Už som aj v pokušení zrušiť to a ísť na nejaké lastminute do väčšieho tepla...
Re: Drašnice
29. 07. 2011 14:28
Taky jedeme 9.8.do Drašnice,a ani mě nenapadlo to zrušit,už se těším na teplíčko,neboj,ono to dopadne,pořád pršet nebude.
Re: Drašnice
29. 07. 2011 16:51
My tam budeme už 1.8.,takže pokud bude připojení k netu tak napíšu jak tam smoking smileyje.
Mia
Re: Drašnice
29. 07. 2011 17:19
O.K.
Do kedy tam budete a kde ste ubytovaní?
Re: Drašnice
29. 07. 2011 18:11
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (28. 07. 2012 22:21).
Re: Drašnice
29. 07. 2011 22:00
Mia, abych to nezlehčoval jako radek.,uvedu:
Jsme ubytováni na Soline 100,do 13.8.11. Máte nějaký nápad?Apartmány Tanja Cvitanovic.
Kdyby jste něco nevěděli tážte se radka,Drašnice má málokdo tak prozkoumané jako On.
Je to skromný člověk!thumbs upsmileys with beer
Re: Drašnice
31. 07. 2011 09:08
My tam budeme od 7.8.2011 v apartmánoch Grinka Hrstič v časti Izbitac
Mia
Re: Drašnice
04. 08. 2011 10:45
Tak sa mi to kráti... Už len 5 dní... Je to ale zákon schválnosti, že keď tam toho 10-teho prídeme, práve sa má ochladiť. Dnes ráno som volala s Dr. Iľkom - do utorka vrátane má byť 30 - 32 stupňov, potom ochladenie na 25 - 27. Ochladenie by malo trvať cca do soboty 13. 8., potom sa opäť oteplí.
Dúfam, že voda veľmi nevychladne. :-(
Mia
Re: Drašnice
18. 08. 2011 22:06
Ach jaj, tak už som doma, po dvanástich hodinách cesty, a ešte plná dojmov. Po prvý raz to boli Drašnice a už teraz môžem povedať: zamilovala som si túto dedinku! Splnila všetky moje očakávania, a to do bodky. Aj vďaka šťastnej ruke pri výbere ubytovania. Skrátka všetko klaplo. Pár postrehov: Drašnice majú atmosféru, sú prekrásne, keď sa ráno prebúdzajú do horúceho dňa i keď večer v bare pozoruješ západ slnka. Majú všetko, čo majú mať - obchodík, skvelú pekáreň, kam som si každé ráno, keď muž so synom ešte wspali, zašla po čerstvé pečivo, majú skvelé miešané nápoje v Apolle a výborné ryby v Puntinovi. Tieto dva podniky sme navštevovali najčastejšie.

Mínusy? Netušili sme, že je tam toľko komárov, takže sme prišli doštípaní. Nepríjemný bol zápach kanalizácie, a dopravná situácia - hold je to malá dedinka a s parkovaním je problém. No a mačky, tie boli všadeprítomné a nášho psa riadne provokovali :-). Ale to nebolo nič, čo by sa nedalo zvládnuť.

Náš apartmánový dom - bola som najskôr v šoku - ďaleko od mora, bol to úplne posledný dom nahore od konoby Maslina. Potom som ale zistila, že práve kúsok íod nás - síce po dosť krkolomnej ceste - sú divoké pláže, takže bolo jasné, kam budeme chodiť so psom. Za celý pobyt sme ani raz nevyužili pláž v meste, vždy len tie divokié smerom na Igrane.

Bože, ako sa mi cnie za tým pokojom, čistým morom, a príjemnými ľuďmi v Drašniciach!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr , PH
Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.