Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Re: Drašnice
03. 07. 2010 17:02
My už jedem potřetí a už se nemůžeme dočkat.Akorát ta dlouhá cesta bude hrozná...
spinning smiley sticking its tongue outRe: Drašnice
04. 07. 2010 13:48
Dobrý den, mám prosbu na znalce Drašnic Soline, jedeme za dva týdny do Drašnic do apartmámu Leut, majitelé Lidija & Tonći Urlić. Máme ale být ubytování hned u moře, cca 15 m. Jedná se o dům s 3 aprtmány, s velkou střešní terasou 80 m 2. Máte prosím s tímto ubytováním a těmito majeteli nějakou zkušenost ? Moc díky. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Drašnice
14. 07. 2010 13:07
Zdravím,

chcemem jet 23.7. někam pod Makarskou a zaujala nás lokalita Drašnice. Jedeme na blint, ubytování budeme shánět až tam. Máte někdo prosím zkušenosti se sháněním ubytování až na místě? A případně za kolik je reálné sehnat apartmán ne moc daleko od moře pro 2 lidi.

Díky moc za odpovědi:-)

Míša
Re: Drašnice
14. 07. 2010 19:39
Zdravím, neznáte někdo v Drašnici ap. Renato Jerkovič. Napsali nám, že mají ještě volný termín, ale na foto nelze poznat jak jsou daleko od pláže, ani jak ta pláž vypadá.
Re: Drašnice
15. 07. 2010 08:29
chod na nasledujucu stranku, tam mas o apartmane napisane viac:
[www....]

Na fotkach to vyzera,ze su vedla Hotela Plaza a ten je pri mori na plazi Izbitac. Dufam,ze som sa nesekla.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil andy70 (15. 07. 2010 08:38).
Re: Drašnice
16. 07. 2010 12:02
Zdravím,
je to vedle hotelu Plaža, od moře kousek.
Jejich stránky:
[www....]
Pokud se to nezobrazí, zadej do vyhledávače "drašnice jerkovič" a máš to

mikina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím, neznáte někdo v Drašnici ap. Renato
> Jerkovič. Napsali nám, že mají ještě volný termín,
> ale na foto nelze poznat jak jsou daleko od
> pláže, ani jak ta pláž vypadá.
Re: Drašnice
24. 08. 2010 14:39
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (28. 07. 2012 22:29).
Any
Re: Drašnice
18. 12. 2010 16:28
Ahoj, v Drašnici sem byla už 10krát a to je mi teprve 17let,bohužel minulý rok sem byla na Zakynthosu a letos v Tunisku a nikde se mi nelíbilo tak jako v Drašnici je to nejlepší místo pro dovolenou,je tam klid,ale nuda tam rozhodně není a nejvíc se mi na ní líbí milý a pohostiní domorodci,tak pěkně jak se k nám chovají tam se k nám nechovají snad ani lidi v mé městské části,můžu vám doporučit z některých našich domácích např. Boris Urlič(má apartmán Nina),Boris Škoti(ale ten svůj apartmán prodal a ted ho pronajímá někdo jiný a za větší cenu:-(), Boženka,Nedělka,Anna a Velkov.Chtěla jsem se vás zeptat jestli se od roku 2008 něco změnilo v Drašnici(třeba nějaká nová restaurace atd..),plánuji se tam vydat příští rok
Re: Drašnice
18. 12. 2010 21:42
Drašnice je nejlepší.Už se nemůžem dočkat,ale jedem až v červnuconfused smiley Restaurace Porat ,Laguna.Damir u Slovákasmileys with beer Hotel Plaža.Je tam krásně.spinning smiley sticking its tongue out
Any
Re: Drašnice
20. 12. 2010 17:17
ještě se chci zeptat jestli tam bývá pořád rybářská noc?
avatar Re: Drašnice
27. 12. 2010 14:37
Ano , zřejmě každou sobotu bývá rybářská noc - pečená ryba byla super (srpen 2010) spinning smiley sticking its tongue out

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Drašnice
28. 12. 2010 10:20
V červnu rybařská noc neníconfused smiley.Ale u nás v apartmanu se pekla ryba každý večerspinning smiley sticking its tongue outs blitvou
Any
Re: Drašnice
31. 12. 2010 18:48
děkuju tak to je super už se moc těším na srpen:-)
Re: Drašnice
02. 01. 2011 12:55
dobry den,prosim letos jsem vybrali drasnice,ale nevime kde se ubytovat,nechceme uprostred vesnice,kde je hlavni narvana plaz ,ale nekde na konci ci na zacatku,co byste nam doporucili a kde se ubytovat,popripade kam chodit na plaz..dekuji moc za jakekoliv info
Re: Drašnice
02. 01. 2011 18:00
Dobrý den.
Dlouhé roky pročítám tohle forum.V minulosti jsem měl období tří let, kdy jsem přestavoval dům a tedy na moře nějak nezbývalo.A tet mám mořský absták.
Chci se s někým poradit , co by doporučil za ubytování.Naposled jsem byl v Mimicích a bylo tam moc dobře.Už dlouho toužíme po ubytování někde na břehu.Blízko moře, vyběhnout a šup tam.Pokud by bylo nějaké takové místo.Volnost, klid, pohoda...Chceme jet dvě rodiny, 8 lidí.
Tak poslouchám, sbírám informace.Někdo Drašnice, Bratuš, jiné místo?Je toho hodně.Kdo máte nějakou dobrou radu?Děkuji za ni.
Re: Drašnice
03. 01. 2011 14:53
nemate nekdo kontakt na nejaky objekt hned u more??
Re: Drašnice
04. 01. 2011 08:46
My sme boli minulý rok v apartmáne Estera Cvitanovič a bolo to tam fajn: k moru 2m , k reštaurácii Plaža 10m a príjemná domáca. Stačí zadať do google meno a on vyhľadá konkrétny apartmán.
Re: Drašnice
04. 01. 2011 11:08
děkuji,uz jsme napsala tak uvidime jaka bude cena.je nas malo tak nechceme nic draheho
Re: Drašnice
04. 01. 2011 21:48
Napr.:
My sme bývali tu:
Pani vlastní 2 domy,sú za sebou,takže ten nemá výhľad na more..../2009/drasnice//apartmani-alen-grinka-roso-hrstic

www.../2009/drasnice



Upraveno 5krát. Naposledy upravil mirmillka (04. 01. 2011 22:04).
Re: Drašnice
05. 01. 2011 09:27
tak jsme psala,ale nikdo neodpovida a volat jeste nechceme pac presne nevime kam pojedeme



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fifusa (05. 01. 2011 12:49).
Re: Drašnice
05. 01. 2011 11:15
Nesmíš být tak hrhr, oni nesedí u kompu celý den. Někdy odpoví třeba i za 14 dní,
Re: Drašnice
05. 01. 2011 12:49
ok díky=))
Mia
Re: Drašnice
05. 01. 2011 12:52
Dobrý deň,
chceme ísť tento rok do Drašnice a keďže ideme aj s naším kokrom, pri výbere ubytovania sme limitovaní akceptovaním psíka.
Veľmi sa mi páči apartmán Martin Prlac, neviete mi povedať, kde sa nachádza a prípadne ako to tam vyzerá? Vďaka.

Popis ubytovania je na stránke ...
avatar Re: Drašnice
05. 01. 2011 15:30
Myslím, že je to přímo nad tím srázem:


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Drašnice
05. 01. 2011 15:56
Hrome Bomiňo , odkud jsi to fotil ?? Nádherná fotka - na té pláži úplně vlevo dole jsem se vloni rochnil grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Drašnice
05. 01. 2011 16:00
Fifusa ... bral jsem si kontakt na AP (asi 4-tý odspodu na fotce) ... ale jestli to najdu , to je otázka confused smiley , sice jsme tam nebydleli , ale vypadal slušně. Na netu kontakt určitě není.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Drašnice
05. 01. 2011 20:47
Foto je převzato z net stránek Drašnice.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Drašnice
07. 01. 2011 10:55
Dobrý den vespolek spinning smiley sticking its tongue out
chystáme se letos do Drašnice. Plánovali jsem to už v létě 2009, ale otěhotněla jsem, tak jsme to nakonec neriskli. Teď bychom chtěli jel přelom srpna a září. S mimčem 1,5roku 17letou dcerou a jejím přítelem. Doporučili by jste mi nějaké ubytování hned u pláže(kvůli mimču) a je v některém apartmánu třeba pračka? smiling bouncing smiley asi toho chci moc.. Uvažovala jsem o Neně Medak, máte s ní nějakou zkušenost?
Uctivý dík smiling smiley
avatar Re: Drašnice
10. 01. 2011 14:40
Já myslím , že tomu mimču bude jedno , kde budete bydlet - víceméně se bude nosit (vozit) yawning smiley , ale myslím , že ty AP na fotce hned dole na fotce by nebyly špatné , s pračkou nevím ... ta Nena Medak nevypadá špatně , ale podle fotek bych tipnul druhý konec Drašnice .. byli jsme tam jen na procházce a moc nechápu, jak se tam ti lidé dostali autem smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (10. 01. 2011 14:44).
Re: Drašnice
11. 01. 2011 14:29
My sme bývali u Grinki Hrstič,bola taká zlatá,že mi oprala veci keď som potrebovala.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.