Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Re: Drašnice
05. 06. 2009 11:49
Petulacka: par fotek co jsem vybral z minulych dovolenych najdes na Drasnice, Kdyz se na ne divam, tak se uz zase tesim jak male decko, 15.7. uz tam budu lezet rozvaleny ....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pslany (05. 06. 2009 11:50).
Re: Drašnice
05. 06. 2009 12:35
Všem díky spinning smiley sticking its tongue out
já už se tak těšííííííííííííííííííííííííííííííím grinning smiley
Re: Drašnice
05. 06. 2009 21:04
To Petulacka :
Zdravíme další novou příznivkyni Drašnice :-) Do tohoto domu,kam pojedeš ,jsme jezdili 11 let a zajímalo by nás s kým ses kontaktovala ohledně ubytování ? My odjíždíme do Drašnice po 12 ! Startujeme 12.8. hot smiley
Re: Drašnice
06. 06. 2009 19:00
Radek.bk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Petulacka :
> Zdravíme další novou příznivkyni Drašnice :-) Do
> tohoto domu,kam pojedeš ,jsme jezdili 11 let a
> zajímalo by nás s kým ses kontaktovala ohledně
> ubytování ? My odjíždíme do Drašnice po 12 !
> Startujeme 12.8. hot smiley


Ahoj, já jsem v kontaktu s Tonci Urlič. Našla jsem si je na netu tady [www.apartmani-leut.com] Jací jsou domácí? Nevím proč, ještě jsem v Drašnici nebyla, ale už teď mi dle fotek učarovala spinning smiley sticking its tongue out
Re: Drašnice
09. 06. 2009 10:20
Adresa www.drasnice.hr
kliknutím na tuto adresu, objeví se odkaz na apartmány Villa Bajdo a Lidia.Chtěla bych upozornit,že majitel bohužel loni zemřel a protože ještě není uzavřeno dědické řízení,nemohou být letos tyto ubytovací prostory pronajímány.Vdova prosí tedy všechny,kteří by mohli být nějak napáleni slibem na pronájem,aby zaslali info na email postraneckalidia@seznam.cz.Děkuji
Re: Drašnice
09. 06. 2009 13:15
Petulacka: Ahoj, v těchto apartmánech jsme byli ted po dva roky...Majitelé jsou příjemní, mají vinný sklípek, kde rádi posedí, vyvezou vás na výlet lodí, apartmánový dům je zhruba 80 m od moře. Apartmány jsou čistě, ale ne moc vybavené, je vidět, že už mají za sebou nějaký ten rok, takže úroveň ubytování je spíš podprůměrná...my byli v dvoulůžkovém za 40 euro, co mně vadilo bylo, že apartmán neměl okno, takže tam byla dost tma, na apartmán navazovala terasa, na ktteré byla kuchyně, nevýhodou bylo, že kuchyně byla otevřená, tak se nám něklolikrát stalo, že se v odpadkovém koši "hrabaly" kočky....ale jinak Drašnice je nejhezčí vesnička v Hr, takže se ubytováná dá vydržet...
Re: Drašnice
09. 06. 2009 13:43
saturnin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Petulacka: Ahoj, v těchto apartmánech jsme byli
> ted po dva roky...Majitelé jsou příjemní, mají
> vinný sklípek, kde rádi posedí, vyvezou vás na
> výlet lodí, apartmánový dům je zhruba 80 m od
> moře. Apartmány jsou čistě, ale ne moc vybavené,
> je vidět, že už mají za sebou nějaký ten rok,
> takže úroveň ubytování je spíš podprůměrná...my
> byli v dvoulůžkovém za 40 euro, co mně vadilo
> bylo, že apartmán neměl okno, takže tam byla dost
> tma, na apartmán navazovala terasa, na ktteré byla
> kuchyně, nevýhodou bylo, že kuchyně byla otevřená,
> tak se nám něklolikrát stalo, že se v odpadkovém
> koši "hrabaly" kočky....ale jinak Drašnice je
> nejhezčí vesnička v Hr, takže se ubytováná dá
> vydržet...

Jsi moc hodný,
díky za info smiling smiley
Re: Drašnice
09. 06. 2009 13:58
Petulacka: Pojedete k Urličům, nebo hledáš jinde? A do jakého apartmánu, dvoulůžák měli jen jeden, jo a ještě jsem zapomněla napsat, že je naproti hned restaurace Konoba Maslina, kde skvěle vaří a mají i dobrou zmrzlinu!!!
Re: Drašnice
09. 06. 2009 14:15
saturnin: Jedem k Urličům. Jedeme jen s manželem, dcera zůstává u babičky, takže do toho dvoulůžáku. Kde jsem byli s domácími na výletě lodí? Nemáš nějaké fotky apartmánu a okolí? Na netu jich moc není. Jestli ano díky spinning smiley sticking its tongue out Jinak mě nevadí horší ubytování, stejně budeme pořád u vody, nebo na výletech. někdo tady psal že tam chcípl pes a právě na tohle se s manželem těšíme smiling bouncing smiley Jé zmrzlinááá už se těším tongue sticking out smiley
Re: Drašnice
09. 06. 2009 14:22
FOtky ti pošlu, pošli mně na ŚZ tvůj mail...
Re: Drašnice
09. 06. 2009 14:29
Máš to tam jsi zlatá díky smiling smiley
Re: Drašnice
03. 07. 2009 10:01
Zdravím.
Vrátil se už někdo z Drašnice?? Jak to tam vypadá? Nějaké změny?.Díky za info.Vyrážím koncem srpna už po 12tédrinking smiley
Re: Drašnice
03. 07. 2009 17:22
zidan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím.
> Vrátil se už někdo z Drašnice?? Jak to tam vypadá?
> Nějaké změny?.Díky za info.Vyrážím koncem srpna už
> po 12tédrinking smiley

My 4.9. poprvé, možná se tam potkáme smileys with beer
Re: Drašnice
11. 07. 2009 14:33
Dnes jsme se vrátili, přibila nová restaurace na promenádě, zmizeli toulavé kočky, v Apolu zkoušel Damir prodávat zmrzlinu po 6 kun, ale rychle se vrátil na sumu 5 kun za kopeček tak jak všude.Když na jídlo tak jedině do restaurace Plaža. V konzumu jsme platili bez problému kartou. A v novinovém stánku prodávají den starou MF Dnes, Blesk a Lidové Noviny. Jinak super počasí, teplé moře a vůbec, celkově super.
Re: Drašnice
11. 07. 2009 21:28
Aj my sme sa dnes vrátilismiling smiley
Brrrr,u nás taká zima,tam teplúčko,boli sme tam 1 x a páčilo sa nám,už aby bol budúci rok
Re: Drašnice
12. 07. 2009 22:16
a my v utery vecer ficime, balici frmol uz je v plnem proudu .... hlavne nezapomenout plavky :-)
Re: Drašnice
13. 07. 2009 09:17
to Dushan:

Tos mi zvedl náladu kamaráde.Jako kdybych tam už byl.Musím do 23.8. vydržet.Moc se těším.smileys with beer
Re: Drašnice
13. 07. 2009 12:26
Já se tam tak těším spinning smiley sticking its tongue out a to asi do 4.9. nevydržím eye rolling smiley hot smiley
Re: Drašnice
22. 07. 2009 15:17
V Drašnici je wifi internet zdarma u kavárny Apollo. Stačí si cokoliv objednat a na účtence je vytištěný přístupový kód. Díval jsem se, že tam měli i jeden plonkovní noťas na půjčení, tak se stačí domluvit s obsluhou.
Re: Drašnice
27. 07. 2009 15:26
Ahoj ,
chystame se letos mozna do Drašnice uz jsme tam byli pred 2ma lety u Lidia Urlic letos tam bohuzel neni ubytovani mozne protoze ji manzel zemrel a resi se dedicke rizeni (tak ja je uvedeno o par prispevku drive) nemate nekdo tip na ubytovani na Soline pripadne Poratu, zaujalo me napr. ubytovani od Darko Viskovic na mape c.21 , nemate nekdo zkusenosti , pripadne info o cene atd ? nebo jiny tip ?
Diky moc za Info
Re: Drašnice
27. 07. 2009 15:31
kod se meni cca co 2-3 dny :-) staci dat jedno kafe a jedete ....
Re: Drašnice
27. 07. 2009 19:42
Zdravím,
tento týden se chystám do Drašnice (mimochodem mám to tam moc ráda thumbs up), ale v předchozích letech kdy jsem tam jezdila jsem si nějak nevšímala jestli v některé z hospod bylo připojení Free Wifi (nebo jekékoli připojení). Je hodně troufalý si myslet, že na tomto konci světa je připojení k internetu?grinning smiley Pokud jste si toho někdo všímal...prosím napiště mi jestli tam místní o netu ví nebo ne... yawning smiley
Re: Drašnice
28. 07. 2009 07:56
Vratili jsme se v nedeli vecer, "free" wifi uplne ne, ale kdyz si sednes v Apolo baru a das si treba jen kafco a reknes si o kod tak ti ho daji a jedes, mam wifi i v mobilu, monitoroval jsem to a letos v Drasnicich je wifi bodu strasne hodn, ale vse pod klici.
Re: Drašnice
30. 07. 2009 12:39
Dobrý den,
také se chystáme za dva týdny do Drašnice, do apartmánu Lary a Ivici Gudelj. Prosím o Vaše zkušenosti.
Re: Drašnice
01. 08. 2009 16:13
Dobrý den,
chtěli bychom se letos poprvé podívat do Drašnice. Nemáte prosím někdo kontakt na pěkné ubytování - blízko moře, s pohledem na moře.
Podle fotek nám Drašnice úplně učarovala, je to tam opravdu tak hezké?
Re: Drašnice
06. 08. 2009 20:55
Špatná zpráva z Drašnice - letos je zavřená konoba Maslina.
Re: Drašnice
12. 08. 2009 13:23
To Alfista :

To jsi mě moc nepotěšil.Za 9 dní jedeme a do Masliny jsme chodili na super jídlo.Řekni, že to není pravda sad smiley
Re: Drašnice
12. 08. 2009 14:02
bohuzel je, muzu potvrdit
Re: Drašnice
13. 08. 2009 07:33
zidan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Alfista :
>
> To jsi mě moc nepotěšil.Za 9 dní jedeme a do
> Masliny jsme chodili na super jídlo.Řekni, že to
> není pravda sad smiley

Nezoufej, příští rok by to mělo být v pořádku.
Letos jsme to zkusili v bufetu Ober - slabší výběr, ale docela zajímavé makrely na česneku. A dobrý byl také nový bar Puntin na nábřeží mezi přístavem a centrem. A zase po letech jsme absolvovali fishpicnic s Viktorií do zátoky Pakomina na Hvaru. Tak dobrý ryby jsme ještě nejedli!
Re: Drašnice
13. 08. 2009 17:30
A nevíte, proč je konoba maslina zavřená??? Bylo to tam vždycky fajn...a měli narváno hosty....od rána do večera, my jsme bydleli přímo naproti v apartmánu...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.