Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Re: Drašnice
18. 03. 2009 16:12
smileys with beerJá to loni i předloni zkusil taky v Laguně, ale opravdu je tam lepší vínko. Loni se mi tam povedlo, že tam byla i zpívaná a docela sranda. Nejsem sice ubytovaný v Drašnici, ale kousek od Makarské, ale vždy tam alespoň 2x za pobyt přijedu. Poprvé objednat červené domů a podruhé si pro něj, těsně před odjezdem domů, přijedu. Jinak život v Drašnici neznám. Ale už teď se těším na přijemné moře a teplo a červené.smileys with beer
Re: Drašnice
18. 03. 2009 21:06
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 16:22).
Re: Drašnice
19. 03. 2009 07:16
to Flame:

My chodíme do Apolla na tom malém náměstíčku.Večer se kolem nás prochází lidé a my popíjíme to svojesmoking smiley.Na večeři chodíme do konoby Masliny.Moc dobré jídlo.Restauraci nám doporučila domácí.A opravdu super.smileys with beer.Jezdíme ke Grince Hrstč Rosso už 12let.eye popping smiley
Re: Drašnice
19. 03. 2009 14:03
To Zidan:
My taky preferujeme Maslinu. Jak jídlo, tak pivo. Můžu doporučit dalmatskou peku - je třeba ji objednat dopředu, ale stojí za to.

To Radek:
U Marie Urlič jsme byli několikrát. Jak uvádí na svém webu - ubytování pro nenáročné. Nahoře má maličké pokoje (+nevyhovující kuchyňky), až dole má pokoj jako betonový bunkr a uprostřed má dvoupokojový apartmán s koupelnou, větší kuchyní a obrovskou terasou. Ten je asi nejlepší, ale patří mladým (mají penzion v Drveniku) a bývá tam složitější domluva. Jinak vše v pořádku, krásné klidné místo.
Poslední dobou problém něco domluvit. Paní Marie je sice Češka, ale trochu zmatkuje při rezervacích a pak neví. Vloni nám odmítla dva termíny, že už má rezervaci a nakonec měla prázdno.
Re: Drašnice
19. 03. 2009 17:07
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 16:22).
Re: Drašnice
23. 03. 2009 09:35
dobry den,

chystam se za cca 2 mesice do Drašnic a chtěl bych se zeptat vás všech, co jste tam už byli, na sportovni vyziti tam a v okoli. co se tam da delat? jsem typ, ktery ma radci aktivnejsi dovolenou, ale nejaky cas na plazi taky stravim rad :-)
plus jake jsou tak ceny aktivit?
rad bych si treba pujcim windsurf, potapel se (s pristrojem)... tenis..apod.
diky
Re: Drašnice
23. 03. 2009 13:20
to Xbender :

Bohužel budeš asi zklamán.V Drašnicích není moc sportovního vyžití.Na začátku vesnice je jeden tenisový kurt, ale ten patří jedné vilce.Jinak potápění pouze individuálně a možnost půjčení člunu pouze v přístavu od místních.My jezdíme do nedaleké Podgory kde jsou větší možnosti.Je to asi 5km zpět po magistrále.
Re: Drašnice
23. 03. 2009 15:31
cetl jsem, ze Drašnice mají cca 330 obyvatel, takže jsem nečekal žadnej zazrak, a jak to vypada v tom okoli? co maji v podgore a co to tak stoji?
diky
avatar Re: Drašnice
23. 03. 2009 19:13
To xbender:

Pro nabídku sportovního vyžití a vodních sportů i s cenama v Podgoře se podívej na: www tečka aqua pomlčka sport tečka hr
hot smiley
Re: Drašnice
19. 04. 2009 15:18
Ahoj,
koncem srpna vyrážíme poprvé do Drašnice a mě by moc zajímalo jestli je tam zmzlina?Miluju chorvatskou zmzlinu a představa ,že bych měla každý den jezdit třeba do Podgory mě zrovna neláká.Ubytováni budeme v apartmánu Glučina v části Porat.
Děkuji moc za odovědi.
Re: Drašnice
20. 04. 2009 08:10
to Evík 21:
Zmrzlina se prodává u baru Apollo na náměstí u Damira Urliče.Já osobně si ji kupuju málokdy.V Makarské mi připadne lepší.Ale je to můj názor.smiling smiley
Re: Drašnice
20. 04. 2009 19:04
Díky moc za odpověď,
tak to se tam možná uvidíme.smiling bouncing smiley..jak jsem četla jedeš tam 24.8.....a my tam přijedeme 28.8.
Re: Drašnice
22. 04. 2009 08:06
to Evik 21:
My budeme bydlet u Grinky Hrstić.Je to blízko restaurace plaža.Poznáš mě podle toho, že za ty 4 dny co přijedeš pozdeji budu černej jak cikán.hot smileysmiling bouncing smiley
avatar Re: Drašnice
23. 04. 2009 10:58
Pro Evíka 21 přidávám foto baru Apollo aby ho našel thumbs up:


Re: Drašnice
26. 04. 2009 21:53
zidan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Evik 21:
> My budeme bydlet u Grinky Hrstić.Je to blízko
> restaurace plaža.Poznáš mě podle toho, že za ty 4
> dny co přijedeš pozdeji budu černej jak
> cikán.hot smileysmiling bouncing smiley
Aj my tam ideme,presne do toho istého apartmánu,kedy idete Vy?
Už som to našlaspinning smiley sticking its tongue out
My ideme začiatkom červenca.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mirmillka (26. 04. 2009 21:59).
Re: Drašnice
27. 04. 2009 08:49
My jedeme až 24 srpna.Ty apartmány s výhledem na moře jsou fantastické.Ráno se vzbudíš a díváš se ze dvou metrů na moře.Paráda.Moc příjemná paní domácí Grinka.Bydlí tam s ní její maminka, která je taky moc fajn.Vždycky večer sedíme a kecáme až do noci.Někdy nás pozve na jejich Dalmátskou specialitu na grilu a popíjíme to jejich červené víno.Prostě super.Máš se na co těšit.smileys with beer
Re: Drašnice
27. 04. 2009 13:44
roman.lan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Doporučuji apartman LETO , majitelé Grgo a
> Marijana Šulenta. Cca 50m od moře , příjemní
> majitelé , jezdím tam již 12 let - max.
> spokojenost. V případě zájmu pošlu kontakt.
Dobrý den, měla bych zájem o ubytování v nabízeném apartmanu. Můžete mi poslat kontakt na majitele, předem děkuji.
Re: Drašnice
27. 04. 2009 20:09
zidan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jedeme až 24 srpna.Ty apartmány s výhledem na
> moře jsou fantastické.Ráno se vzbudíš a díváš se
> ze dvou metrů na moře.Paráda.Moc příjemná paní
> domácí Grinka.Bydlí tam s ní její maminka, která
> je taky moc fajn.Vždycky večer sedíme a kecáme až
> do noci.Někdy nás pozve na jejich Dalmátskou
> specialitu na grilu a popíjíme to jejich červené
> víno.Prostě super.Máš se na co těšit.smileys with beer



Ďakujem pekne za infoyawning smiley
Re: Drašnice
30. 04. 2009 23:36
Ahoj, jedeme v zari do apartmanu u pani Grinky Hrstic a chtel bych nekoho kdo tam jiz byl pozadat o poslani nekolika fotek, abych si udelal predstavu jak apartmany vypadaji. Z tech fotek na netu nejsem moc moudrej. Mame dva 4 luzkove apartmany v dome u more. Plaz vypada skvele, ale rad bych si udelal predstavu i o vnitrku. Diky a hezkou dovolenou vsem !!! smileys with beer
Re: Drašnice
04. 05. 2009 10:14
Ahoj lidi,jedeme 18června do drašnic,podruhé a už se moc těšíme,sebou budem mít děcka-2 holky 13 a 14 a 2 kluky 15 a 16.Nebude tam v té době podobná rodina?
Re: Drašnice
07. 05. 2009 07:49
To Sigi :

A kolikátého jedeš ?? Asi se tam potkáme.smiling bouncing smiley
Re: Drašnice
09. 05. 2009 20:34
To zidan:

Z Prahy odjizdime 30.8. vecer a 31.8. dopoledne pokud vse probehne v pohode budeme na miste a az do 13.9. smiling smiley
Re: Drašnice
11. 05. 2009 20:45
Bol niekto ubytovaný v apartmáne GUDELJ Lara i Ivica aké máte skúsenosti.
Re: Drašnice
12. 05. 2009 21:16
Byl někdo ubytovaný u Milana Urliče? Adresa je Drašnice- Živogošče, Novi Put 10.
tipy na výlet
13. 05. 2009 15:41
chystám se do drašnic zhruba za měsíc a rád bych poprosil všechny, kteří tam už byly, o nějaké tipy na výlety. budu mít auto, takže dojezd nebude problém.... co stoji v okoli za videni? budu tam tyden, a na plazi stravim max 2 dny, rad bych videl veci okolo... nejsem "lenosivy" tip :-)
dekuju
Re: tipy na výlet
13. 05. 2009 16:30
xbender

Dobrý výlet je na Svatý Jure - jede se tam z Podgory. Už to tu bylo několikrát dobře popsáno.
Přímo v Drašnici se organizují fishpikniky, nám se osvědčil ten na Hvar do zátoky Pakomine.
Dojet se dá i do Dubrovníku - v červnu to půjde, o prázdninách bývá ucpaná magistrála. Cestou je delta Neretvy, Bačinská jezera, dá se jet do Mostaru, z Drveniku na Hvar nebo i na Korčulu.
Re: Drašnice
13. 05. 2009 20:35
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 17:39).
Re: Drašnice
13. 05. 2009 21:00
Jako že napsal adresu špatně? A co Novi Put 10 , to tam existuje?
Re: Drašnice
14. 05. 2009 07:33
dovolenkář napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jako že napsal adresu špatně? A co Novi Put 10 ,
> to tam existuje?


Podívej se na www.drasnice.hr najdeš tam v nabídce ubytování i mapku Drašnic (turistická nabídka-ubytování podle míst).
Novi Put je ta cesta od kostela nahoru (jako k autobusu) smiling smiley
Re: Drašnice
14. 05. 2009 08:24
Tak moc dík. Už jsem alespoň o něco moudřejší. Jedeme s ročním prckem tak sháním co se dá. Nevíš jestlije k vodě přístup s kočárkem? Alespoň na nějakou pláž. Majitel napsal 100m,150m,200m na pláž podle toho na jakou půjdem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.