Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování - Baška - ostrov Krk

Autor Lejka 
Ubytování - Baška - ostrov Krk
12. 06. 2011 14:18
Prosím o nějaké dobré tipy na ubytování v Bašce na Krku. Jsme 2 dospělí a 2 děti (3 a 1 rok). Moje představa je blízko moře i centra, novější apartmán. Zkoušela jsem psát přes chorvatské cestovky v Bašce, ale buď jsou arogantní, nebo pro změnu neodpoví vůbec nebo je apartmán obsazený. Děkuji moc za radu
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
12. 06. 2011 18:38
Ahoj, poslal jsem ti soukromou zprávu.
Bohužel jsem musel zrušit dovču koncem června, tak posílám kontakt na ubytování.
avatar Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
12. 06. 2011 19:11
Mohu taky poprosit o kontakt na ubytování v Bašce? Děkuji
rob
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
23. 06. 2011 20:00
byl někdo ubytovaný v apartmánu Brnabič??jaké to tam je,díky.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
08. 08. 2011 07:16
Zdravím všechny. Hledáme nějaké ubytování na ostrově krk v bašce pro 8 lidí za rozumnou cenu. pojedeme jen na prodloužený víkend od 31.8. do 4.9. Může mi prosím napsat nějaké info o ubytování, ceně atd. Předem díky
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
15. 03. 2012 14:04
Baška -Krk : www....
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
04. 05. 2012 20:50
Ahoj, sháním tipy na ubytování pro rodinu 2 dospělí a 2 děti (1 a 3 roky) poslední týden v červnu. Nemusí to být ani v centru, ani blízko u pláže (ale ne zas 2 km:-). Stačí nám základní vybavení, ráda bych, aby to bylo v zeleni, nejlépe s vlastní zahradou, aby bylo kam děti vypustit.
Díky
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
06. 05. 2012 22:21
Také bych se přidal. Jedu do Bašky začátkem července. A proto se ptám jak je to s ubytováním. Protože jedu na blind.
Seženu ubytování v nějakém pensionu nebo to bude fuška. Poradtě a podělte se o informace. Děkuji.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
07. 05. 2012 12:28
ja(4osoby) byl v Basce na blind posledni tyden v srpnu 2009 a musim rici, ze jsem se hoodne nadrel najit ubytovani v cenove kategorii kolem 15EUR/os / noc(nakonec jsem nasel za 17EUR cca 400m od more o musel hodne ukecavat). Respektive jsem byl zvykli z jizni dalmacie , ze jsou domaci venku a cekaji nebo se alespon prochazi v ulickach. Tady venku skoro nikdo dokonce jsem i zvonil na zvonky..Par domacich jsem potkal na ulici ty nabizeli minimum 25EUR / os /noc , vyjimkou bylo 20EUR / os / noc.. cili pokud se nebojis dat vice za ubytko tak neni problem. Vychazim z me zkusenosti nekdo muze mit jinou..
avatar Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
31. 05. 2012 20:49
Budeme řešit stejnou záležitost.Jsme dvě rodiny na blint....My jsme tři se synem 4 roky a druhá rodina má taky 4 ročního kluka a 2letou holčičku.Ideálně bychom chtěli dva apartmány v jednom domě.Vzdálenost k moři nám až tak nevadí,klidně se projdeme,stejně chceme občas vyrazit na nějakou vzdálenější.Ubytko ideálně v klidné části.Kdyby někdo o nečem věděl...?Jedeme přelom červen červenec. Takže to vychází spíše na 20e za hlavu?Včetně dětí?V zíloze budou i stany pro případ neúspěchu...Díky za každou radu...
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
01. 06. 2012 21:52
co mam info od kamosov, tak v sezone zohnat dobre ubytko na Baske-Krk, dost velky problem smiling smiley

aaaaaaale nahoda je blbec yawning smiley
avatar Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
02. 06. 2012 15:28
juro napsal(a):
-------------------------------------------------------
> co mam info od kamosov, tak v sezone zohnat dobre
> ubytko na Baske-Krk, dost velky problem smiling smiley
>
> aaaaaaale nahoda je blbec yawning smiley

Hmm,toho se právě bojím...ještě vzhledem ke dvěma rodinám.A co Punat?Myslíte,že je to lepší zkusit to tam?Větší město?Víc kapacit na ubytování?
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
02. 06. 2012 21:16
Punat určitě nemá víc apartmánů. Na Istrii a Kvarner je obecně v hlavní sezoně riziko jet na blind, není to Makarská, kde je nadbytek kapacit.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
17. 06. 2012 14:32
Zdravím
včera (16.6.2012) jsme přijeli do Bašky. Cesta byla náročná. Sjezd z dálnice na ostrov Krk byl uzavřen takže objížďka přes Rijeku. Skoro až do bašky v koloně.

Po příjezdu se zdravotními problémy jsme potřebovali co nejdříve ubytování za co nejnižší cenu pro 2 lidi. Jel jsem hned do agentury Spendido.(agentur jsem tady napočítal 14) Nabizeli mi ubytovani za 40 - 42 € na noc. Trval jsem na cene 30€/noc až mi nabidli malé studio kousek nad agenturou. Takže od příjezdu jsem za 15min bydleli.

je tu moc krásně, a už ted je tady dost hodně lidí. neumím si to představit v sezoně. Ale Bašku určitě doporučuju.
avatar Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
24. 07. 2012 10:52
Všechny vás zdravim a mam dotaz.
Nevíte někdo o ubytování na ostrově
Krk na 3 noci (čtvrtek-neděle)?pro 2
dospěli a 2 děti.termín 23.8.-26.8. a
nebo 30.8.-2.9.předem díky.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
03. 09. 2012 19:01
Rád bych zjístit,jaké jsou možnosti sehnat v Bašce ubytování ..poblíž pláže, pro čtyři a v září?
Jaké máte s tímto zkušenosti a jaké jsou tam ceny na osobu v tomto měsíci.
Díky.I za konkrétní apartmán budu vděčný.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
10. 03. 2013 14:21
Také bych rád zjistil možnosti ubytování pro čtyři, na druhou polovinu června 2013, včetně cen. Za konkrétní adresu s telefonem budu vděčný.
Dík Mirek
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
11. 03. 2013 18:10
Baška má nádhernou přírodní scenerii, viz.animace, i když na animaci zaniká výška skal a prostor, obdobně, jako na fotografii. Na animaci jsou terče, když se na ně klikne změní se výhled.
[www.rollmaps.com]
Z těchto důvodů je o Bašku velký zájem, ubytovatelé to využívají a tím je Baška ve vyšší cenové kategorii. Překvapením je, že to neplatí pro restaurace,jídlo je za rozumnou cenu a na vysoké úrovni. Asi je to tím, že je tam moc restaurací a tím je velká konkurence. Některá rychlá občerstvení již na kvalitu tak nehledí. Ten kdo má kreditní kartu, si může zajistit ubytovaní podle níže uvedeného odkazu, bez placení zálohy s vysokými bankovními poplatky. Avšak pozor na dodržení stornovacího termínu, když se nejede. V místě postačí výtisk objednávky.
[www.booking.com]
TZO Baška ve spolupráci s Klubem českých turistů, zajistila podrobné značení turistických cest. Turistická mapa a plán města je zdarma k dispozici v informačním středisku města s dalšími prospekty. Pro pěší turisty je to paráda!!
Turistička zajednica opčine Baška
Odjezd z Bašky a vůbec z ostrova Krk, v sezonu a v sobotu v poledne je horor, doporučuji navštívit obec Dobrinj, kde na náměstí můžete levně a chutně poobědvat. Z městečka je pěkný výhled na Zaljev soline, ve kterém je léčivé bahno a pevninu. Mezitím pomine zácpa na mostech viz odkaz, ale nahlédnout až v sezonu!!
[map.hak.hr]
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
12. 03. 2013 18:38
Nevím, jak ostatní, ale na booking.com bylo vždy vše, co jsem hledal, dražší, než na jiných hotelových serverech nebo nabídkách CK. Byť tam byly i neuvěřitelné slevy (ovšem z fiktivních - falešných cen, za které to nikdy nikdo neprodával). Dost lidí se už napálilo.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
16. 03. 2013 16:13
Souhlasím s Globíkem, pokud se ubytování hledá v předstihu. Někteří ubytovatelé čekají na movité zákazníky ze západu, aj Ruska a cenu až 3x nadsadí. Je to dobré vodítko pro vyhledávání ubytování. Když trefíme na poctivého ubytovatele, použitím srovnávací metody, kterou Globík popsal, tak máme jednoznačnou úsporu v poplatcích za požadované zálohy. Na příklad v Bašce, to je i dnes několik apartmánů v historickém centru,kde pořád čekají?
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
24. 05. 2013 09:35
Zdravím, chtěli bychom v termínu od 15.6. jet s naší dvouletou dcerou na týden do Chorvatska. Nikdy jsem tam nebyl, manželka si vybrala ostrov Krk a Bašku (již tam byla dříve a spokojenost). Doporučíte mi nějakou vhodnou trasu (z Plzně) a hlavně nějaký tip na ubytování, noc cca 30 - 40 EUR/apartmán? Není nutné přímo u pláže, rádi se projdeme. Jde spíše o to, že pokud jedeme s dítětem, rádi bychom nějakou terasu, nebo ještě lépe zahrádku nebo tak něco, kde by se dalo s dítětem posedět. Děkuji za každou radu.
Re: Ubytování - Baška - ostrov Krk
30. 05. 2013 21:09
Ahoj, do Chorvatska jezdíme pravidelně, ale do Bašky jedeme letos s vnoučaty poprvé. Nástup máme 20.6 2013 Jsme domluveni do apartmánu Barbara, Zagrebacka ulice 18. Pro čtyři osoby za 60 E za den. Toto je soukromý apartmán, Přes agenturu to je ještě dražší/pro tento počet/. Nějaká terasa pro děti by tam měla být. Tak jsem na to zvědavý.
Ahoj Mirek
Ubytování v Bašce na ostrově Krk
17. 07. 2016 14:32
Dobrý den,
nemáte někdo doporučení na nějaký příjemný apartmán s balkonem nebo terasou pro dva dospělé a dvě malé děti? Kde jste byli spokojení?
Děkuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.