Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytovanie pre 3 rodiny

Autor mirec 
Ubytovanie pre 3 rodiny
06. 01. 2019 21:19
Ahojte, zháňame ubytovanie pre 3 rodiny(6 dospelých a 5 detí), každý app.má mať samostatnú spalen resp.2, vybavenú kuch.,(myčka, chladnička s mraznickou,mikrovlnka,...),klíma, parkovanie, gril. Max do 100m od mora a nie nad cestou resp.magistralou, terasu alebo balkon s výhľadom na more, aspoň 50m², južná dalmacia cena do 100€ za app. na deň v termine 13.7-27.7.2019. Vďaka
avatar Re: Ubytovanie pre 3 rodiny
07. 01. 2019 11:16
Za ty peníze toho chceš dost...myčku?
Tu jsem potkal jen jednou a cena apartmanu byla 150 euro za noc.
Re: Ubytovanie pre 3 rodiny
10. 01. 2019 23:56
Bol som v Promajne, 2x, raz so mal 2+2 za 85 na dalsi rok za o nieco väčší za 95, s neskutocnym vyhladom mozno 40m, a to tam bola aj pračka navyše, na Ciove za 90,- ,v GRADACI 20m od mora za 85, vzdy takto vybavene app.Tento rok chceme niekde inde, tak zhanam. Da sa len mam problem, že teraz chceme ist 3 rodiny.
Re: Ubytovanie pre 3 rodiny
11. 01. 2019 10:00
Pračku a myčku máme v apartmánu téměř vždy, ale jezdíme obvykle do méně žádaných lokalit (Posedarje, Meka Draga). Ceny kolem 60,-€ za apartmán 4+1, letos v okolí Ninu 80,-€. Ale na makarské za takto vybavený apartmán bude kolem 150,-€ asi obvyklá cena.
Re: Ubytovanie pre 3 rodiny
15. 01. 2019 21:05
My myčku nevyžadujeme, ale nepamatuji si, že bych někdy platil pár metrů od moře víc jak 60 EUR. V sezónu.
Ale my už v sezónu nejezdíme. Možná to šlo jinde nahoru. Známý jezdí za 150 EUR. Prý má rychlý internet, super myčku i pračku. Nám ale stačí "běžný" internet, protože když je průser v práci, tak mi prostě zavolají. A moje žena pračku nevyžaduje. A mně je to jedno. A bojím se, že to na jaře nestihnu a pojedu až v září. těším se.
Re: Ubytovanie pre 3 rodiny
09. 02. 2019 20:02
my na Brači platíme 50,- e myčku nemám, ale internet, práčku, gril, palmu vo dvore atd. ... priamo u Supetru...
práve to sa divím všetkým ako platia od Splitu dolu od 85,- až kamarát platil raz 120,-
nie som blbý a to Supetar za posledné roky napreduje vo vybavenosti, Lidl, najmodernejší Konzum v Damáciji nová benzínka, renovácia a výstavba nových ciest, takže rozvoj služieb by som povedal možno lepší ako niekde na makarskej a pritom za iné lóve, ale v podstate je dobré pokiaľ mnohý im zaplatia aj toľko eur aspoň nie su ostrovy také preplnené...
hot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.