Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hledám ubytování

Autor zsarauer 
Hledám ubytování
28. 01. 2017 07:53
Dobrý den,
mám prosbu a dotaz.
Hledám cestovku, agenturu nebo nějakého zprostředkovatele na ubytování v apartmánu na ostrově Lošinj (město Mali Lošinj).
Jde mi hlavně o kvalitní kontakt na který se můžu spolehnout.
Na internetu se mi líbili stránky smazaná reklama , bohužel po načtení recenzí jsem zjistil, že s těmito společnostmi jsou lidé velice nespokojení.
Vím, že bych mohl ubytování shánět přímo u místních nebo využít portál smazaná reklama ale bohužel ani s jedním nemám zkušenosti a nerad bych se spálil.
Také bych raději dal přednost české cestovce (resp. českému zprostředkovateli) i když budu muset jistě připlatit.
Nejde mi tedy nejvíce o cenu ale o kvalitu nabízeného ubytování.
Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Upravil Moderator



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Moderator (28. 01. 2017 11:12).
Re: Hledám ubytování
28. 01. 2017 13:09
Tak to je super, když mi to administrátor takhle promaže.
Já nikomu reklamu nedělám, ale sháním kvalitního zprostředkovatele.
Od toho fórum je, aby si lidé pomáhali a radili, ale jak koukám tak tady to asi neplatí.
confused smiley
avatar Re: Hledám ubytování
28. 01. 2017 15:29
Pokud chceš aby ti někdo poradil tak napiš místa kam chceš jet nabídky ti můžou poslat přes SZ nebo na email.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Hledám ubytování
28. 01. 2017 15:38
V příspěvku je to napsáno.
Mali Lošinj
nevím co víc napsat
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.