Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.

Autor MotoMoto 
avatar Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
21. 03. 2010 13:36
Moc všechny prosím, sháním po letech ježdění do Chorvatska do destinací kdy jsme bydleli dál od moře a bylo nám to fuk, ale teď bcyhom rádi bydleli přímo u moře. Prostě nechodit někam na pláž, ale sedět na terase nejlépe pod hrozny vína a jen tak občas si zaběhnout svlažit v moři.
Takže pokud by někdo měl typ a kontakt na ubytování tohoto typy v privátu s pozvolným vztupem do moře ( ne molo a hloubka) tak budu vděčný za něj.
Díky
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
06. 04. 2010 23:17
Zdravím. Kamarád pronajímá apartmán ve vesniče Tribunj kousek od Vodice. Před apartmánem je příjezdová cesta potom březový háječek a hned pláž, na kterou je vidět z terasy. Letos původně neplánoval apartmán pronajmout ale nakonec mu to nedalo, takže tam je ještě dost volno winking smiley kdyžtak můžu poslat fotky a info winking smiley My už tam letos pojedeme no asi po šesté... v.knill@seznam.cz
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
11. 04. 2010 21:22
Díky, ale pro letošek už jsem bohužel sehnal ale pokud by to šlo tak bych přivítal pro příští rok. je možné poslat na michal zavinač unico tečka cz
děkuji
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
12. 04. 2010 01:16
Tak do lokality Tribunj už nikdy nepojedu ani omylem. Ten březový háj před apartmánem se naplní kolem sedmé - osmé ráno. Dostat se do vody, nebo rozložit vlastní deku je zcela nemožné. Zbývá jediná možnost, koupání za jacht přístaven (cca 2000 m.). Zde vás čeká velice kalná voda, plovoucí odpad a velice špatné bufety s předraženým jídlem a pitím.eye rolling smiley
Pretty - prosím o uvádění reálneho stavu věcí a ne se chovat jako CKVT.smileys with beer
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
12. 04. 2010 06:13
My jsme sehnali letos v ID na Hvaru toto. Si myslím že blíž už to ani nejde. Aj cena je slušná. Jitko2 díky.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
12. 04. 2010 17:09
my jezdíme pod Makarskou do Blata. Tam má apartmány paní Juran. Pokud budete ubytování v patře uvidíte moře a ostrov Hvar. Moře je vzdálené asi 50m, vstup do vody je pozvolný s oblásky i oblásková pláž. Apartmány jsou super!Pokud chcete strávit nádhernou dovolenou v krásném prostředí a přitom domáckém, paní Juran je velmi milá, umí česky a je to tam prostě super.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
12. 04. 2010 18:09
,.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Lenka Ivanac (12. 04. 2010 18:10).
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
12. 04. 2010 22:44
Doporučujem poloostrov Pelješac. Orebić apartmany 6 m od mora, terasa 70 m2 s lehatkami a slnečnikmi a pred vami prekrasne škoje,otvorene more, Korčula, Mljet a prekrasne lode ktore maju tu trasu na ceste do Benatok a samozrejme poharik pelješackeho vina. Čo vy na to? Ak mate zaujem o podrobnejšie informacie napište na jarsepar@email.cz
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
13. 04. 2010 08:53
Ano, to je správná honba za ziskem - viz. příspěvek pretty a reakce Podgoranin. Prostě zákazníka ojebat, ojebat, ojebat. Míst v Chorvatsku s apartmány u moře je mnoho. Chce to mrknout na satelitní mapu, vybírat destinace a potom vygooglovat fotografie.
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
13. 04. 2010 20:57
Myslím si, že není ideální chytat se za každou cenu nabídek, které se zde na fóru objevují. Občas se sem někdo vetře, kdo se opravdu snaží udat něco, co by v konkurenčním prostředí neobstálo. Teď tím nemířím na nikoho konkrétního.

Pokud hledám místo pro pobyt, snažím se zjistit co nejvíce o oblasti, která mě zajímá, a teprve potom aktivně hledám ubytování. Většina středisek na jadranském pobřeží má kanceláře Turistického sdružení (Turistička zajednica). Ty mají na svých webových stránkách vetšinou nabídky apartmánů v místě. Prohlédnu si fotografie a případně situační mapky s polohou domku a několik jich přes email oslovím. Obvykle odpoví jen někdo. Zatím jsem se ale nespálil. Nejlepší je samozřejmě doporučení od někoho, komu důvěřuji. V září už hledáme ubytování až po příjezdu na místo. Je potřeba tam být ale včas, než kanceláře zavřou.

Michal
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
14. 04. 2010 00:21
To : AJAX. Je vidět, že Lenča v ID zapracovala...thumbs up Ten dům je to nejlepší a to včetně majitelů Nezapomeň pokaždě když je uvidíšj hezky nahlas pozdravit DOBAR DAN! Už se snad nebudou divit že Čech umí pozdravit.Nás ocenil pan majitel lahvinkou rakije a pozváním na rybu jenom za to, že jsme "dobra obitellj".drinking smileysmoking smiley
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
14. 04. 2010 00:28
To Fargas: V žádném případě nechci odsuzovat Pretty women za její, řekněme komerční, nabídku.Ten dům je skutečně super a to včetně cen.Jediný problém je ve výběru termínu.Jestli někdo preferuje termín před a po sezóně, tak se mu určitě bude líbit.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
14. 04. 2010 06:28
To: Podgoranin. Dík za kladné hodnocení této kuče. Moja měla pořád strach co to bude zač. Jinak ráno pozdravit je snad samozřejmostí každého slušného člověka. Nějaké foto by nebylo? Jitka2 mě poslala pouze tuto 1 fotku, že víc nemá. Zdraví AJAX.
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
14. 04. 2010 17:24
To Ajax:Fotky bydlení nemám, ale budeš mít určitě radost. Stánek s chlazeným pivem a čevapi, pláž, večer palačinke....vše v dosahu 30 kroků. Večer na pláži dělá mládež drink párty,takže trochu hluk, ale dá se to přežít. Mildouš tam trávil dovolenou několik let.drinking smiley
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
14. 04. 2010 18:16
Ten dům jsem si prohlížela zvenku osobně, v každém případě je umístěn na dobrém místě, jen nevím, který apartmánek v tomto domě budete mít - ten největší - mám dojem 1+4 nebo tak nějak- má tu přední zahrádku s těmi vraty přímo na pláž/ ten je jeden z těch, který bych chtěla, kdybych příště někdy jela do ID/. Ty menší apartmány byly tak nějak bokem.....ne přímo k moři, nebo ze zadní strany domu. V každém případě jsem četla na ten dům velmi dobré recenze.Teda pokud je to ten dům, který máš.... Zdraví R.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
14. 04. 2010 18:40
To. Podgorani i Rero díky za info. Je to ten co je nejvíc vydět. Aspon si to myslím. To mě poslala Jitka2. Hlavně aby tam byl mražáček na slivku. Bude nás tam dost.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
20. 04. 2010 16:31
ahoj, já jen abych nevypadala jako ck, k té Tribunji, já musím říct že jsem se tímhle fakt nesetkala, tak nevím jestli mám takový štěstí nebo je to tím že jezdíme konec června, začátek září? My pláž před apartmánem taky využíváme spíš dopoledne a pak skočím uvařit jídlo a odpolko si radši zajedm podél pláže kousek dál od vesnice a zašijem se někde na fkk kde není přeplněno a je pohoda winking smiley já spíš myslím že každý má jiný vkus winking smiley mě osobně kdybych si mohla vybrat se nejvíc líbí apartmány na ostrově Lošinj, jsou mezi Velkým a Malým Lošijnem, akorát se mi nikdy nepodařilo splašit kontakt :/
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
20. 04. 2010 20:30

Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
21. 04. 2010 15:56
od Pisaku po Gradac

Prosím i já hledám soukromé ubytování v blízkosti vody, oblázkové pláže, ubytování pro 4-5 osob, (2 dospělí+ 19 ,17 ,15, 9)možná by někdo spal na zemi, pokud možno levné tongue sticking out smiley Odjezd přibližně konec června.
Prosím kontaktujte mě pokud se vám někde v této oblasti opravdu líbilo . Preferuji hlavně čistou vodu.Prostor na pláži. Klidnější okolí. V Podstrne se voda kalila díky nánosu bahýnka z řeky Cetine v Omiši.
Děkuji - e-mail: petrunkapidala@seznam.cz
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
24. 04. 2010 14:09
Ahoj,prosím o tip na pěkné ubytování kolem Zadaru,pokud možno foto pro 4 osoby.Omlouvám se,musím podotknout,že ostrovy ne:-) díky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (24. 04. 2010 19:31).
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
24. 04. 2010 18:21
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
24. 04. 2010 21:10
Bylo psáno ostrovy ne.
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
24. 04. 2010 21:11
Mám kontakt na Stari Grad Paklenice, první sjezd z dálnice za tunelem.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
24. 04. 2010 21:41
MotoMoto napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bylo psáno ostrovy ne.

"ostrovy ne," byl později přidat
Ale proč ne ostrovy? Jsou to nejkrásnější část Chorvatského.
avatar Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
26. 04. 2010 14:54
To mi povídej, ostrovy jsou super, daleko lepší než pevnina. Ale někdo tam nerad jezdí. Trajek, problémy s čekáním, strach z požáru a podobně. Ale já mám ostrovy rád.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
29. 04. 2010 21:36
Existuje aj poloostrov Pelješac, ma klimu ostrovov, otvorene more, nie je tak preplneny ako pevnina a vždy možeš sadnut do auta a nie si odkazany na trajekt.
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
30. 04. 2010 21:27
Ahoj, pokud se můžu přidat, tak taky hledám něco pro naši rodinku. Jsme 2dospěli a 14leta holčina. Hledáme něco co nejblíž k vodě a někde trochu mimo město. Nemáme rádi příliš mnoho lidí. Loni jsme byli v Kanici a byli jsme nadšeni, ale bohužel letos už mají obsazeno. Nejlíp někdo kolem Rogoznice, nebo nad Zadarem . Nejraději na doporučení někoho kdo tam byl. Určitě by neměla chybět terasa s výhledem na moře. A chtěli bychom jet někdy koncem června na cca 8 noci. Termín ještě přesně nemám, ale mělo by to být tak po 23.6. Dík za nějaké tipy: double16@seznam.cz
ubytování přímo u moře
10. 05. 2010 20:42
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (21. 05. 2010 12:31).
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
01. 06. 2010 14:21
Dobrý den. To co hledáte najdete tady . Dejte si do vyhledávače Zrinko Skoblar. Jeztdíme tam každý rok. 10m přímo do moře, soukromá pláž a písek v moři, léhátko plastové pro každého a jiné..Privlaka u Zadaru.
Tímto se také ptám , zda někdo nemá zájem o termín od 17.6. co máme od února zamluvený.K nim se hosté vracejí rok co rok stejní. Nemůžeme v červnu jet, povodně nám poškodily dům, musíme opravit. Aparmán máme zamluvený pro dvě osoby, jsou tam 3 lůžka
Re: Doporučte prosím vhodné ubytování přímo u moře.
02. 06. 2010 11:49
[img69.imageshack.us]

Foceno z terasy apartmánu v ID na Hvaru ! Je libo kafíčko nebo drink přímo na pláž ??? Nou problém !!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 151
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.