Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata

Autor Bagio 
Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
07. 01. 2010 14:44
Ahoj všem,

jezdím do Chorvatska pravidelně již asi 12 let,2x ročně,červenec-září,poslední 3 roky na Brelu a musím říct,že je fakt užasná.Bydlím vždy
u Matko Vranješe v Podrače,jeho dům je vlastně na rozcestí mezi Podarče a Sčitem.Celkově jsem byl v Chorvatsku asi 25x,
ale stále se ho nemohu nabažit.Myslím,že ho znám poměrně dobře,hlavně od Splitu do Brely.Ale proč jsem založil toto téma?
Chtěl bych zjistit buď adresu,mail nebo telefon na majitele posledního domu po pravé straně Podrače,je to poslední dům,těsně před napojením
se na promenádu u moře a od něj je krásně vidět na pláž Punta Rata.Kdo to na Brele-Podrače trochu zná,bude vědět,o kterém domě píši.
Je asi 100m od jediné restaurace v Podrače po pravé straně směrem k Punta Ratě.Musí být z něho nádherný výhled na moře,Punta Ratu i ostrov Brač.
Prosím o zaslání podrobností k tomuto domu,rád bych letos zkusil ubytování zde.Pokud budou nějaké dotazy,třeba ohledně tipů na výlet apod.,rád se o své zkušenosti podělím.Moc díky.

P.S.Na fóru PLÁŽE A KOUPÁNÍ by to nikdo nehledal,proto jsem to dal do ubytování.
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
03. 02. 2010 10:37
Ahoj Bagio.
Ten dům co hledáš,možná najdeš na www.....
Je tam dost apartmánů a třeba to z těch fotek poznáš.Letos se chystáme do Brely(Pordrače) už po čtvrtý a můžu říct velká spokojenost.My bydlíme zhruba 50metrů od konzumu směrem k Punta Ratě a ten výhled z balkonu
opravdu stojí za to chození po shodech na pláž.
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
15. 05. 2010 10:14
Ahoj Bagio a Jirka75,
nemám osobní zkušenosti z touto lokalitou. Chtěl bych se Vás zeptat, zda je zdejší pláž vhodná pro děti (4,6let). Schody nevadi.
Nemáte popřípadě pár fotek z tohoto místa a nějaký kontakt na soukromé ubytování? Prosím, zašlete na email.
Mockrát díky
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
15. 05. 2010 10:39
Bagio napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všem,
>
> jezdím do Chorvatska pravidelně již asi 12 let,2x
> ročně,červenec-září,poslední 3 roky na Brelu a
> musím říct,že je fakt užasná.Bydlím vždy
> u Matko Vranješe v Podrače,jeho dům je vlastně na...
Pre info,koľko platíš za apartmán?Lebo tie ceny na www stránke má šialené
eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
15. 05. 2010 13:40
Ahoj,

na Brele je spousta pláží,takže i pro děti pláž s pozvolnějším vstupem do moře najdete.Ubytování najdeš na www....,www.... nebo
na www.....Je toho hodně,stačí hledat.Pošli emailovou adresu,zašlu pár motivačních fotek.
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
22. 06. 2010 20:11
Ahoj,
bohužel jsme zjistili,že z pracovních důvodů nebudeme moc jet do Brely a tak přenechám už domluvené ubytování.
Je to apartmán pro dvě rodiny.Už jsme tam třikrát byli a domácí jsou moc super lidi.Je tam rezervace od 13.7. do 22.7.
Kdyžtak pište na SZ
Dík.Nám to snad vyjde jindy.

Jirka
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
24. 06. 2010 19:23
Ahoj Jirko, chystáme se 2 rodiny 13.7. do Brely, jedeme na blind, máš to ubytování ještě volný. Díky za info Rosťa
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
28. 06. 2010 18:53
Ahoj,
nabídka na termín 13.7.-22.7. pořád platí.
Víc přez SZ.
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
13. 09. 2010 15:16
Ahoj,
prosím Vás, nemáte někdo tip na pěkné ubytování v Brele - Podrače? Děkuji
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
01. 03. 2011 19:15
Nazdárek,
nemáte někdo zkušenost s ubytováním v apartmánu VANJA? Apartmán se nachází v části Brela-Podrače. Děkuji za info. ... smiling smiley
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 03. 2011 07:18
Vypadá dobře, první řada tzn.jen pár schodů.

[www....]
[www....]
avatar Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 03. 2011 07:51
Dobré ráno. Vanja byla pro letošek v mém "vyhledáváčku", ale nakonec jinam/nebylo už místo pro celou rodinu v červenci - ten 8+2 a ještě jeden/. Ale zjišťovala jsem si předtím všechny informace o apartmánu, tak aspoň fota od jednoho fóristy z Pol.f./děkuji/, který tam pobyl.....a dost chválil....
Pohled z terasy na jednu a druhou stranu a terasa....

Pláž 100 m směrem na Punta Rata...
Nad apartmánem...
Zdraví R.
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 03. 2011 08:42
Dobrý den, v Brele je ještě jeden ap. Vanja (ubytovanivchorvatsku,cz/brela/apartmany-vanja) evidentně jiný počet a velikosti ap. Pozor nepoplést.
Rero - mám dojem, že na těch polských fórech mají lepší (sytější) fotky - nebo se mi to jen zdá?
Zdraví deda.
avatar Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 03. 2011 15:46
Rero .. to je ubytování pro horolezce eye popping smiley ... každý den to šlapat 3x , tak zhebnu eye rolling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 03. 2011 18:44
V tomto apartmánu (VANJA) jsem byl ubytován loni v červnu. Příjemní majitelé,ubytování s veškerým vybavením vč. klimy, mobilní telefon k dispozici s čísly na domácí, taxi, pizzerie,restaurace,nemocnice apod., k moři pár schodů no prostě paráda. Po skončení pobytu jsme byli s majiteli dohodnuti, že za rok se tam vrátíme - "nema problema" ať napíšu na podzim. Po napsání e-mailu na rezervaci na 2011 odpověděli, že apartmán je volný a záloha je stejná. Zálohu jsem poslal pátý den a s pocitem, že příští rok jedeme zas jsem starosti o ubytování hodil za hlavu. Za týden jsem ale dostal e-mail od majitelky "želimo" apartmán již není volný a peníze pošle obratem zpátky aneb když si vyberu v Brele jiné ubytování tak zálohu zaplatí mým jménem majiteli.
Zálohu jsem chtěl vrátit zpět nějak jsem ztratil důvěru. Trvá to již tři měsíce, peníze zpět nejsou a každotýdenní urgence jsou bez odpovědi. Takže po počátečním nadšení pád na h...
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 03. 2011 20:47
Děkuji za informace. fill snad se to vyřeší a bude vše v pořádku. Zkusím napsat email a uvidíme ...
avatar Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
09. 03. 2011 08:34
Ahojte. No, když ten dům je přímo u pláže, tak mi ty schůdky zas až tolik nevadí/stejně už nebylo místo/.....Ale Isekonku, prozraď, co se ti stalo někdy v životě na schodechspinning smiley sticking its tongue out- jak vidíš pár schůdků, tak.....confused smiley.....
Jinak, moc pěkné videa z Brely jsou teď nově od nějakého Vicerudana...nádhera.....a to šplouchání mořesmiling smiley...


Zdraví R.
avatar Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
11. 03. 2011 13:30
Rero .. krom toho , že jsem jednou ze schodů padal (nic se mi nestalo) , tak jsme podobné schody šlapali v AP v Podgoře ... a málem jsem na nich vypustil dušu yawning smiley tongue sticking out smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
11. 05. 2011 14:52
poprosím o typ na to spomínané ubytovanie, boli sme niekoľkokrát v Baške Vode a radi by sme skúsili Brelu. Ďakujem
Re: eye popping smileyRe: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
11. 05. 2011 15:16
Mohl bych také požádat o foto??
jakub.cika@seznam.cz
a
19. 06. 2011 21:41
a



Upraveno 1krát. Naposledy upravil makos (12. 09. 2013 21:29).
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
02. 08. 2011 22:40
Ahoj Bagio a všetci,
mohla by som poprosiť kontakt na to ubytovanie u Matko Vranješe v Podrače? Našla som kontakt na nete len na Apartmány Vranješ v Brele, ale nie som si istá, či je to to isté ubytovanie, o ktorom ste písala.
Rero,
tie fotky sú krásne, to je tiež Podrače? Môžem Vás poprosiť tiež nejaký kontakt?
Veľmi by sme tam chceli ísť.

Ďakujem krásne.
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
12. 08. 2011 08:11
Netušíte někdo o ubytování v Brele od 18tého teď pro 2. (ev. 2+1) ? Díky.
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
12. 08. 2011 10:10
Zkuste mrknout na www tečka brela tečka com a tam na ubytování - jsou tam kontakty a tak jedině rychle někomu napsat nebo zavolat. Myslím však, že v Brele není šance takto narychlo v hlavní sezoně sehnat ubytko. Všechno je rezervováno už od "zimy". Jedině někde výš od moře. Ale kdo vi, třeba se něco naskytne....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Brbr (12. 08. 2011 10:11).
Re: Brela-ubytování v Podrače,co nejblíž pláži Punta Rata
18. 08. 2011 10:46
Ahoj všichni,
prosím o kontakt na nějaké pěkné ubytování poblíž pláže v Brele. Nikdy jsme zde nebyli, ale z toho co tady píšete jsem nadšená. Plánujeme jet 10. září, 2 osoby. Jaké koliv informace a tipy na ubytování zašlete prosím na mail. mikeso.p@seznam.cz Ještě bych se chtěla zeptat, zda je možné vzít i kolečkové brusle a jet kolem moře např. až do Bašky vody.
Díky moc.

P.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 90
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.