Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Internetové kavárny

Autor Ivan143 
Internetové kavárny
29. 07. 2008 13:16
Nevíte někdo, jestli v přímořských střediscích Černé Hory někde fungují "internetové kavárny" ?
Pokud ano, kde konkrétně?
Díky za odpověď.
Re: Internetové kavárny
29. 07. 2008 17:29
čauky, v \Ulcinju bez problémů, Sutomore bez problémů. Cenu neznám.
Re: Internetové kavárny
29. 07. 2008 18:52
Ahoj, v Budvě taky a bez problémů.....letos jsme tam nebyli, ale loni chtěli myslím 1.5 € nebo 2 € na půl hodiny.yawning smiley
Re: Internetové kavárny
29. 07. 2008 21:33
A nevíte někdo jestli je něco i v Petrovaci nebo Buljarici?
Re: Internetové kavárny
30. 07. 2008 10:49
Ja som platil jedno euro za hodinu v Ulcinji minuly rok...
Re: Internetové kavárny
26. 08. 2008 00:13
Ivan143 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A nevíte někdo jestli je něco i v Petrovaci nebo
> Buljarici?


Ja se prave vratil z Buljarice yawning smiley
Je to male mestecko, internet caffe tam bohuzel neni... Ale je v vedlejsim Petrovcu a to dokonce 2:
- jeden slabsi vybaveny (starsi pocitace - nemaji npr. sluchadla s mikrofonem pro Skype co jsem potreboval) ale je tam vetsi klid a nizsi cena: 2 eur/hod.
- druhy je primo na promenade (lepsi vybaveni, novsi pocitace a maji i te desky na soukromi aby Vam nekdo vedle ne koukal do obrazovky. Minus je ale co tam maji i playstation hernu a chlapci co krici kdyz hraji moji oblibenou fotbalovou hru ISS Pro Ev 2008 grinning smiley ) cena 3 eur/hod.
Re: Internetové kavárny
26. 08. 2008 09:14
Jj, já už jsem se z tama vrátil, takže můžu potvrdit předchozí příspěvek. Až na to "malé městečko"smiling smiley, Buljarica je spíš malá osadasmiling smiley.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 177
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.