Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sutomore - Zlatna Obala

Autor leguán 
Sutomore - Zlatna Obala
17. 07. 2008 13:39
Ahoj.

byl jste někdo tam? jak vypadá polopenze? letíme s Kovotour, tak jsem zvědavá.
Na jakých výletech jste byli? Kolik stály? co pláže?

díky za odpovědi
Anonymní uživatel
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 07. 2008 21:17
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 16:10).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
18. 07. 2008 08:59
prochy: diky moc... necekala jsem, ze te tu objevim (badawi z egypta).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
24. 07. 2008 16:03
Ahojky, vrátili jsme se ze Sutomore v neděli 20.7. nemohu se v této kose srovnat , zabloudila jsem na tyto stránky , až dnes.Pobyt od 3-19.7.Polopenze nevím, vařili jsme, nebo chodili na gril ,velka pljeskavica 2 euro, guláš 3 euro,pivo euro,fasul/fazolová polévka 2 euro,kuřecí gril 2,5 euro,uzené maso 3 euro porce.ryby od 10 do 50euro,jinak co jsem si všimla výlety cestovní agentura Ivanko 10 euro noční Budva, řeka Tara 75 euro -rafty,Lovčen 25 euro, Skadar 25 euro, Albánie 35 euro tu Ti doporučuji , byli jsme 2x a je to super.Sami jsme letos absolvovali Skadarské jezero od Baru, přes Vladimír starou voj. cestu do Virpazaru. Super.Přeji Ti krásný pobyt a hodně sluníčka.Jinak letos poprvé po 6 letech jezdí nístní doprava autobusy. Zajeď na pláž Buljarica je z oblázků,nádhera. Je zde letos plno Rusů. Kdyžtak napiš na os. email.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
04. 08. 2008 20:03
ahoj. jsem zpět...

jinak: u Ivanco: Monastir Ostrog - nádhera - 10 Euro, Lovčen stál 29 Euro - + vstupné do Lovčenu, Mauzolea, Cetinje...

my to jeli s kovotourem: 29 euro na osobu včetně velkého oběda, vstupným do zámku v Cetinji....
Re: Sutomore - Zlatna Obala
06. 08. 2008 23:33
Pokud projdeš přes celé letovisko najdeš nápis (psáno shora dolů) divlja plaža. Sejdeš dolů (doprava) z cesty a najdeš vstup do tunelu. Vyjdeš pod horou na druhé straně na krásné divoké červené pláži. To je prostě krása nesmírná. Kromě 2 rybářů jsme tam byli (před 4 lety) naprosto sami a bylo to to nejhezčí koupání, jaké jsme kdy zažili.
Bydleli jsme také v Zlatné Obali. No nic moc, ale žádný zásadní nedostatek nebyl. Ubytování v těch bungalovech nám naprosto vyhovovalo. Pouze jídlo jsme jinde zažili mnohem lepší.
Výlet lodí doporučuju. Vždy se tam objevila nějaká loď a tlampačem vyvolávali informace o výletech.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
28. 01. 2009 12:55
Ahoj všem.
mám dotaz na všechny, kdo byl v komplexu Zlatna Obala, jestli se v těch bungalovech dá udělat něco úplně základního a rychlého k jídlu? Myslím třeba uvařit vodu na zalití čínské polévky. Je tam nějaké základní vybavení, jako třeba hrnek a lžíce,...? V katalogu se to sice neuvádí, ale často se nám stává, že si sebou vezeme nějaké drobnosti a potom zjistíme, že zbytečně, protože tam všechno je - třeba i fén na vlasy.

Jasně, že tam na oběd budeme chodit do restaurací, ale
někdo tady psal, že na stravu tam nebyli, že si vařili sami - proto se tak ptám.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
02. 02. 2009 06:53
vodu na caj uvarit muzes :-D, pokud vypojis lednicku :-D, neni tam absolutne nic, musis vse vzit vlastni. josu tam pouze rucniky a tech je dostatek.

a pokud jste alergici, rozhodne vemte svoje povleceni, spi se pod dekami, ktere se perou tak jedou rocne

ja osobne bych uz do zlatne obaly nejela
Re: Sutomore - Zlatna Obala
05. 02. 2009 12:59
Děkuju za odpověď. Kdybych bývala narazila na tyhle hrůzné popisy dřív, taky bych se Zlatne Obale vyhnula obloukem. Taky letíme s Kovotourem.
Byla to naše akce hrrrr - rozhodnutí ze dne na den. Líbilo se nám to v katalogu, naše zdravotní poj. na jejich zájezdy každému přispívá, psalo se tam o super ovzduší - přesto, že jste u moře, zároveň jste pod horama, animační programy pro děti i dospělé, švédské stoly,.....
Při zaplacení zálohy do konce 2008 byla sleva 20%. Kdybysme bývali nebyli hamouni a nechtěli všechny slevy, co se dají pobrat, mohli jsme si včas všechno prověřit a teď bych netrnula hrůzou, jestli to moje vnitřní "hygienická přecitlivělost" přežije smiling smiley
Místo 4 triček povezu jenom 2 a místo nich SAVO a deky... smiling smiley
Re: Sutomore - Zlatna Obala
16. 02. 2009 14:59
Zdravim všechny cestovatele.S partnerkou jsme se rozhodli že v červenci navšívíme Černou horu, právě oblast Sutomore do Zlatne Obaly, můžu říct že po přečtení tohoto webu jsme se trochu uklidnili... Protože co se o tom píše jinde... to je normální horor!! tak jsme na zjedaví.
Jedem tam s kovoturem busem v termínu 17.7.-26.7., tak jestli se tu někdo objeví kdo jede ve stejném termínu, tak napište. Jen z tý cesty mám furt děs.... tak zdarec
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 02. 2009 07:25
Dobré ránko všem.
Mám na LEGUÁNA ještě jeden praktický dotaz (možná, že budou postupně další a další smiling smiley )
Je ta pláž u komplexu s hodně velkými kameny nebo je to jemnější? Vzhledem k tomu, že tedy asi potáhnu i to povlečení, jak radíš, flašku Sava apod., rozhoduju se, jestli mám pořizovat klasická molitanová lehátka (aby nikde nic netlačilo cool smiley ) nebo jestli stačí třeba jen takové ty rohože - spousta lidí jezdí jenom s tím. Mám 6 letého syna, který už teď má zavalený pokojík vším možným, co určitě nutně potřebuje (šnorchl, ploutve, brýle, lopatu velkou a menší, lehátko s okýnkem i bez, nafukovacího žraloka, miliony krabiček na kamínky, mušle a "zvířátka",....), tak zvažuju každou věc, kterou můžu nahradit něčím menším, skladnějším.

to Lukasisko:
My sice letíme, ale taky někdy v tomhle termínu, možná se tam uvidíme. Já jsem k nepřehlédnutí: až se vyvalí blonďatej tlustej vorvaň, v oranžových plavkách, věk 32 - 37 let (podle toho, jak se vyspím), za zády s remcajícím chlapem, že už ho to u moře nebaví a 6ti letým blonďatým, věčně se na něco dotazujícím klučinou, tak to jsme my.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kacaba (19. 02. 2009 07:19).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 02. 2009 10:20
blonďatej tlustej vorvaň :-) TO JSEM TEDA ZJEDAVEJ... nám je těsně pod třicítkou, a já jsem taky k nepřehlédnutí-194 cm a 100 kilo:-) trochu pivásek:-) .Chcem si tam pujčit káru a něco objezdit, tak když se na to auto složí víc lidí, tak to bude ok.. Jinak nejsme moc plážový vyvaleči, spíš tak někde na pivko, prostě na pohodu.. ten let vám fakt závidim, autobusem to bude peklo..
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 02. 2009 10:41
Tak to já se vyvalovat nějakou rozumnou dobu kliďánko vydržím, horší je to s manžou. Ten v 10.30 h bude remcat, že už ho to nebaví a to tam budeme teprve od 10h tongue sticking out smiley. Taky plánujeme, že si půjčíme auto a nalákalo mě právě to, že je pohoří za zády, takže mu beru horský boty a batůžek a může vyrazit. Doufám, že se tam opravdu najdeme, já ještě ověřím přesný datum.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 02. 2009 10:43
si můžem i vyměnit fotky přes mail nebo skype nebo icq at tady zbytečně nepíšem...
Re: Sutomore - Zlatna Obala
25. 02. 2009 16:17
ahoj.
takže plážička je tam docela malá - na ni stačí obyčejné lehátko, ale vřele doporučuju něco pořádného, protože my chodili na Červenou pláž, to je celé na kamenech, ale soukromí a nádhera, už to tu někdo popisoval.

přímo v kempu je pláž jak kamenitá, tak písčitá.


Rozhodně doporučuji výlet na Králjčinu plažu, Petrovac a do Budvy - lodní!!! ale pozor - Kovotour ho dělá za 15 euro, naprosto stejná společnost jezdí za 10 euro i ze stejného místa ze Sutomore. ROzdíl je pouze v tom, že vás delegát nebo animátor doprovodí ten kilometr dva :-D... minout se to nedá, můžete si to předkoupit, neustále telefonicky ověřují, kolik lidí může plout, vždy u cedule stojí pán, který prodává lístky a dává info...

výlet je na půl dne a je opravdu nádherný...
pokud chcete, dám vám odkaz na svou fotogalerii
Re: Sutomore - Zlatna Obala
27. 02. 2009 07:09
to by bylo moc fajn. Díky a nebojte se - fotky nezneužiju :-)))
Díky Káča
Re: Sutomore - Zlatna Obala
02. 03. 2009 20:08
kacaba: mne nejde o zneuziti... jen jsem je dala na jiny cestovatelsky web, tak nevim, jestli to nebude adminum vadit... tady je odkaz

[cestovatele....]
Re: Sutomore - Zlatna Obala
03. 03. 2009 13:09
leguán:
moc moc děkuju za fotky, jsou parádní. To všechno jste stihli objet, obejít, zhlédnout? Půjčovali jste si tam auto, nebo to všechno přes místní cestovky? Paráda, i ty popisky k tomu - dali jste si záležet ....thumbs up
Re: Sutomore - Zlatna Obala
03. 03. 2009 18:10
kaćaba: vse pouze s cestovkama - jak mistni , tak i od Kovotouru...

o pujceni auta moc nevim, ale vlak je v sutomore, da se dojet do ulcinje i baru, uz jsme to bohuzel nestihli, ani jsem nestihla vylezt na obrovskou zriceninu nad sutomore... bylo na to moc horko... musi byt luxusni...
Re: Sutomore - Zlatna Obala
03. 03. 2009 19:40
Ahoj všem taky se chystáme s přítelem a sestrou na Zlatnou obalu do Sutomore upřímě čekala jsem jaká to bude paráda ale když si to tady tak čtu tak nevím nevím ale na druhou stranu my jsme celkem nenároční stačí nám čisté moře a hezká pláž a té se snad dočkáme v rámci toho jsem se chtěla zeptat jestli je někde poblíž písčitá pláž protože na ty jsem vysazená a naprosto je miluju. A taky i když je to trapný dotaz, jestli jsou tam mušle to zase zajímá sestru protože na ty je vysazená ona:-D v 17 trošku úsměvné že?:-D jinak jedeme v termínu 5.6-14.6 tak jestli někdo jedete taky tak tak piště a třeba se tam i potkáme:.-D Zdraví Hanina
Re: Sutomore - Zlatna Obala
03. 03. 2009 22:34
na mušle jsem vysazená taky, našla jsem si jich dost, různé velikosti... Ale s Chorvatskem se to na mušle nedá srovnat... Velmi chudé a málobarevné.

písčitá je hned v kempu, ale o čistém moři se polovinu pobytu mluvit nedalo (vložky, chaluhy, odpadky z lodí...), cca polovinu pobytu bylo moře pěkné. Na Červene plaži bylo moře krásná celý pobyt - kamínky
Re: Sutomore - Zlatna Obala
04. 03. 2009 17:52
To Wedzie:Moc to nedoporučuji, Sutomore v tomto období je plná místních, co tam jezdí z Podgorice a dělají bordel. Lepší bych viděl nějakou malou opuštěnou pláž okolo Sv Stefana. Tam jsem dvě objevil a bylo to super. Čisté moře, slušná obsluha až pod slunečník, sprcha, záchody, pořádek. Jinak pozor na přihlášení. Od ledna tu platí nový zákon, který upravuje přihlašování turistů a pracujících. Za osobu a pobyt do měsíce chce stát 18 euro.V hotelech to nebude problém, ale v soukromí opatrně. Jak znám místní, moc se jim do turistických kanceláří nechce. Už jsem tady zažil i problémy na hranicích, kdy celníci dělali velké problémy kvůli nepřihlášení a jen výřečnost zachránila hladký průjezd.Tož tak.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
05. 03. 2009 06:17
Prosím, prosím, už mě neděste - nebo to snad opravdu půjdu zrušit, i za cenu stornopoplatků .....confused smiley
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
05. 03. 2009 09:46
nechci strasit,ale presne jak pise Mike,je to tam v cervenci hruza a des,protoze jeste k tomu,ze tam je plno domorodcu,kteri jsou uz v poledne na mol,je na plazi neustale disco a koncerty v Baru Cuba.Tady male video,jak to tam v cervenci 2008 vypadalo na ukazku! Nejde mi o to pocasi,ale o to,ze to tam je hlava na hlave!




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (05. 03. 2009 09:47).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
05. 03. 2009 10:31
my letěli druhý a třetí týden vsrpnu - lidí bylo dost, ale rozhodně ne tolik. Vždy je šance jít kousek vedle na nuda pláž, nebo sejít skaliska a mít plážiačku jen pro sebe, jít na Červenou pláž...¨


na kempové jsem času moc nestrávila
Re: Sutomore - Zlatna Obala
05. 03. 2009 10:34
fanky, to je pláž přímo v sutomore, ta centrální, ta byla hrozná i za nás, tam jsme ani nevkročili.. .já měla dojem, že se tady bavíme o Zlatné Obale, ne o Sutomore - tam se vydržet opravdu nedalo, smrad z veřejných záchodků, sem tam jakási stoka, bordelu kolem až až a lidi jeden na druhým. a rachot - z každé hospody jinej, hrůza, opravdu...
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
05. 03. 2009 11:54
Leguan,pravda,ta Zlatna Obala je vlastne pod hlavni plazi smerem na Ulcinj,ale presto bych tam v cervenci nejela ani zadarmo! I na tech vedlejsich plazickach,jako je Crvena plaza,Ratac FKK,atd....je narvano ...a ten neporadek na a okolo plazi,to je teda vec...


Crvena plaza



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (05. 03. 2009 12:00).
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
08. 03. 2009 10:27
Já taky nechci strašit....ale přečti si recenze na Invia recenze hotelů, je tam 95 % příspěvků s velmi špatnými zážitky....I Fanky má pravdu s tou přecpaností pláží......navíc ubytka jsou prý hlavně v zatuchlých bungalovech......a navíc slyšíš od sousedů, ikdyž si třeba jen.......

avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
08. 03. 2009 17:59

Ale zase takhle ty bungalovy nevypadají špatně.....asi bych je tam v té cestovce otravovala, že chci ty přední u moře.....doplnit do smlouvy.....Tak ať se vám tam daří, pak napište, jak bylo. Možná je dobře nečekat zázraky, a pak být třeba mile překvapen....Zdraví R.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
08. 03. 2009 21:40
..... tak v Obale jsme nebyli, ale jezdíme tam dolu už 7 let a můžu říct, že rok od roku se vše zlepšuje, opravuje, zdokonaluje a prostě se snažej aby to bylo rok od roku lepší......a letos jedeme zase a už se moooc těším yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.