Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulcinj

Autor Rosmarine 
avatar Ulcinj
09. 04. 2007 20:13
Prosím všechny, kteří navštívili Ulcinj a okolí v Černé Hoře, o zkušenosti, zážitky a dobré rady. Jedeme tam letos v začátku června. Díky. yawning smiley
Re: Ulcinj
09. 04. 2007 21:37
Ahoj chci jet do Ulcnije na dovču na přelomu červenec-srpen taktéž uvítám všechny rady , zkušenosti a zážitky . díky
Re: Ulcinj
09. 04. 2007 22:06
No, napadá ma snáď len rada pre fajčiarov - Marlborá sú najlacnejšie v bufete/bare na Velikej pláži (bohužiaľ, nieviem v ktorej časti) - 1,- EUR/krabička. V Bare na trhovisku v prístave minimálne 1,30 EUR - a to sme tam ešte mali kontakt cez domácu...
Re: Ulcinj
12. 04. 2007 13:47
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím všechny, kteří navštívili Ulcinj a okolí v
> Černé Hoře, o zkušenosti, zážitky a dobré rady.
> Jedeme tam letos v začátku června. Díky. yawning smiley

No nevím, nevím, asi nic moc, nebyl jsem tam sice 20 let, ale co jsem slyšel od známých, tak se to tam moc nezměnilo. Byli jsme tehdy ještě pár km pod Ulcinjí (Velika plaža). Černá Hora, konkrétně Ulcinj tehdy + a -. Proti chorvatsku levněji, levné ovoce, větší možnosti smlouvání na trhu, pozor ale při nákupu zlata (prsteny, náramky, řetízky - stalo se nám často, že to vypadalo pěkně, ale mohly to být plagiáty). Jinak Ulcinj bordel, bordel, bordel - ve městě, v restauracích, v tržnici a hlavně na plážích. Doporučuji prohlédnout si fotogalerii. Pozor na jednání s lidmi. Jsou to horké hlavy. Jakýkoliv malý konflikt znamená velký problém. Pokud někdy ještě do Č.Hory, tak max. do Baru a dál na jih už ani km. Byli jsme tehdy v kempu u Sutomore. V okolí Budva. Bečiči, Sv.Stefan. Všechno paráda, ale Ulcinj už je Albánie. Ještě k Veliké plaži. Někdo si to chválil, nám se tam nelíbilo. Jemný tmavý píseček, okolo rákosí, plné všeho možného i nemožného, lecos zahrabáno i v písku na pláži. Písek se lepí na všechno, zakaluje vodu, proudy tvoří u břehu nebezpečné propasti, pozor hlavně na děti. Nevydrželi jsme tam ani jeden den. Vzpoměli jsme si na krásné skalnaté pobřeží, oblázkové pláže a průzračnou vodu a rychle jsme se vraceli do Sutomore.
Re: Ulcinj
13. 04. 2007 02:48
Franta H: To s tým pieskom - vec vkusu. Ale "proudy tvoří u břehu nebezpečné propasti, pozor hlavně na děti" - tomu naozaj nerozumiem... confused smiley
Re: Ulcinj
22. 04. 2007 15:12
Také jedem letos do Ulcinje a to na radu kamarádky, která navštívila Černou Horu již 3x. Veškeré informace, které mám, jsou tudíž od ní, ale ráda je předávám dál:
Takže kámoška byla již v Baru (2003), Budvě (2005) a loni v Ulcinji. Jednoznačně se jí prý nejvíce líbilo v Ulcinji. V Budvě prý bylo moc hlučno, přelidněno a předraženo. V Baru to bylo klidnější, ale pouze kamenité pláže a navíc tam zažila nějaký příliv, který znečistil pobřeží i pláže šíleným bordelem a trvalo 3 dny, než se to zase jakž takž vyčistilo. To jí asi zkazilo dojem z celého Baru. O Ulcinji pouze pěla chválu na vše. Prostředí, okolí, je prý kam jít a na co koukat, je tam živo i klidno tak akorát. Rozhodně tam prý není tak přelidněno a tak draho jako v Budvě. Pláží je tam dostatek, takže se rozhodně nemusíte mačkat. Chválila restaurace (dostali jsme od ní tip na nějakého "Maxe" - prý na hlavní třídě až dole u pláže) i rychlá občerstvení (hot dog 0,50E, celé grilované kuře 1,-E nebo pizza 1,50 - 2,-E). Ona byla pokaždé s CK v hotelu (všechny prý byly zhruba na stejné úrovni). V Baru měli polopenzi, ale když zjistili, jak je to tam s cenami, tak v Budvě a Ulcinji si v CK zajistili jen snídaně. POKRAČOVÁNÍ DOLE
Re: Ulcinj
22. 04. 2007 15:27
Říkala, že sebou nemáme tahat žádné zásoby jídla, že jídlo tam opravdu koupíme téměř za stejné ceny jako u nás. Jedině snad nějaké ty nealkoholické nápoje, protože ty tam vyjdou dráž a jelikož pojedem se 3 dětmi, tak určitě povezeme nějaké šťávy, limonády i čisté vody. Voda z kohoutku tam prý není moc dobrá. I oni si na hotelu kupovali na pití vodu balenou. Tak to je zhruba, co vím...
Rosmarine - vy jedete již v červnu, takže ještě před námi (my máme pobyt až od 5.7.), tak budu moc vděčná, když dáš po příjezdu vědět, jak tam je letos! Jedete autem? Pokud ano, tak jakou trasu? My pojedeme autem přes Maďarsko a Srbsko, ale cestu známe jen k Bělehradu (jeli jsme tudy, když jsme jeli do Bulharska), další cestu budeme rádi, když nám někdo poradí, jak to tam chodí. Pokud jedete autem a budete se sami stravovat, tak budeš moc hodná, když nám potom poradíš, jestli tam někde je nějaký super nebo hypermarket na větší nákup (to bohužel kámoška nevěděla - chodili jen do místních krámků).
Tak zatím!
Re: Ulcinj
22. 04. 2007 18:21
AHOJ
i já se chystám letos koncem července do Ulcinj budu též rád za každou informaci. dík Míra11
avatar Re: Ulcinj
22. 04. 2007 22:45
Ahoj Evino a Míro.
Díky za postřehy a rady. Já samozřejmě po návratu vše co nejpodrobněji napíšu.

Do Černé Hory jedeme poprvé, byli jsme 4x v Chorvatsku. Odjíždíme 6. 6. asi tak v 9.00 hodin ráno a vracíme se 24. 6. - tedy pokud bude vše OK. Teď tedy zatím naše plány = protože neznáme žádnou jinou trasu, pojedeme klasicky Česká Lípa, Mikulov, Vídeň, Graz, Maribor, ze Záhřebu do Splitu po dálnici a dál po Jadranské magistrále až do Ulcinje. Pokud je jiná trasa lepší, byli bychom rádi, kdyby jste napsali kudy a proč je výhodnější. Odhadujeme, že naší trasou je to asi 1 600 km.
Jedeme sami dva s manželem autem, takže plánujeme, že 2x za cestu na pár hodin zastavíme a zdřímneme si. Oba řídíme, tak se můžeme i prostřídat, ale moc na mě prý nespoléhá yawning smiley , to tedy ale opravdu nechápu proč. Asi proto, že usnu i u nahlas hrající televize....
Těším se na další "předcestovní" info.
Re: Ulcinj
22. 04. 2007 23:23
Když počítáte km-proč přes Mikulov? Do Vídně je to blíž na Znojmo...
Re: Ulcinj
23. 04. 2007 08:43
Já jezdím Štětí-Praha-Písek-Č. Budějovice-Linz-Graz, je to o něco kratší vyhneš se naši slavné D1 a po rakouské A9 je to pohodathumbs up
avatar Re: Ulcinj
23. 04. 2007 16:43
brad napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když počítáte km-proč přes Mikulov? Do Vídně je to
> blíž na Znojmo...


No, budeš se asi pousmívat, ale je to taková naše tradice - na Mikulovské pumpě dotankovat a pauza na kávu a bagetu a pak dál do ciziny. Jak už někdo psal, i cesta je dovolená a tak rádi jedeme místy, která už známe a těšíme se na ně - vždy jsme jezdili v noci, takže tu krásnou krajinu kolem Mikulova letos poprvé uvidíme ve dne. A ty km zas tak moc nepočítáme, snažíme si užívat v klidu a v pohodě dovču včetně cesty. Dneska to máme už za 44 dnů hot smiley
Re: Ulcinj
24. 04. 2007 14:12
K tomu mému příspěvku, že na Veliké Plaži pozor na děti. V tom jemném písku mořské proudy nebo příboj snadno vyhloubí různé krátery a ne moc zkušené plavce to může nemile překvapit. Jdete po pás ve vodě a náhle hup a jsou tam dva metry. Když s tím nepočítáte tak může být problém.
avatar Re: Ulcinj
04. 07. 2007 09:16
Ahoj Míro a Evino a všichni čtoucí, ceny přímo v Ulcinj jsou fantastické - úplně stejné jako u nás. I nealkoholické nápoje - Cola, džusy. Nic nevoz, všechno tam koupíš - přímo v Ulcinj na hlavní třídě směrem k nejvyššímu minaretu je market Mexx. Něco jako u nás Delvita. Naproti jsou 2 pekárny - několik druhů chleba a skvělý burek se špenátem. Každé dopoledne tržnice plná ovoce a zeleniny. Pozor - tak vychvalovaná tržnice v Baru je dražší než trh v Ulcinji. A ještě poznámka pro kuřáky: vyplatí se nevozit cigarety z Česka, ale koupit si je na cestě k moři ve Free Shopu mezi
hranicemi - LM červené i modré 7,-EUR, Marlboro 15,- EUR. Nakupovali jsme tam na zpáteční cestě i vína a alkohol.
Ubytování přímo v Ulcinj neznám, byli jsme v zátoce Kruče - asi 10 km před Ulcinj. Nechali jsme se zlákat agenturou Info-Tour z Prahy - poslali "velmi dobře" nafocené fotky a hlavně staré pár let! Prý samota v zátoce jen asi 20 objektů, klídek a pohoda. Jediné, co bylo pohodové byl náš domácí! Metr od naší terasy stavěli dům a betonovali plochu asi 15x 10 metrů - vše míchačkami, takže z prachu z cementu mám zabetonované plíce ještě dnes. V zátoce se staví asi 50 nových objektů, asi o 100 metrů dál má postaveno sídlo i Roman Abramovič z FC Chelsea. Slunění pouze na betonových platech, moře je překrásně čisté, ale hned pod platem několik metrů hluboké a všude jsou miliony ježků. Pro šnorchlování a rozhlížení se pod vodou vůbec ne. Pan Procházka z agentury nám doporučil, abychom si koupili člun, protože kousek vedle našeho objektu je veřejná!!! oblázková Křišťálová pláž, kam se ale není možno dostat jinak než na člunu. KOUPILI JSME. Byla opravdu krásná, ale po 15 minutách nás správce sídla Abramoviče vyhnal, že prý tam jsou jejich ruští hosté. To byla poslední kapka. Vydrželi jsme tam týden a utekli jsme k našim starým domácím do Chorvatska.
A plány na příští rok? Jedině do Chorvatska a do Č.H. pouze na dvoudenní výlet, abychom viděli to, co jsme letos nestihli, příroda je v Č.H. nádherná a stojí za to si tam výlet udělat.
Re: Ulcinj
20. 07. 2007 14:50
Tak jsme se již také vrátili z Ulcinje. Můj názor - klady převládají nad zápory, takže já bych Černou Horu i Ulcinj klidně doporučila.
Ubytováni jsme byli přímo v Ulcinji pod hradem a stejně jako Rosemarine jsme měli ubytování zajištěno od Info-touru a narozdíl od Rosemarine já pěji chválu na agenturu i ubytování. Bydleli jsme ve vile Marija (kdo má zájem, může si vyhledat na stránkách Info-touru)a bydlení i domácí neměli chybu!!!thumbs up
Na oblázkovou pláž s průzračně blankytnoou vodou jsme to měli 100m thumbs up. Na Městskou pláž jsme nechodili, protože tam byla hlava na hlavě a bordel a špína a fuj thumbs down! Také jsme jezdili na Velikou pláž a tu také klidně doporučím, protože, tím, že to je soukromá pláž, tak je tak čisťounku a navíc je tam dostatek občerstvení a zábav pro děti. Je opravdu veliká, takže je tam i dostatek místa pro každého. Bohužel se tam platí za slunečníky - buď za jejich 3E (s dvěma lehátky 5E) nebo za vlastní 2E. Ale samozřejmě, kdo nepotřebuje slunečník (mezi ty já nepatřím), tak si tam může vegetit zdarma celý den.
Ulcinj se mi líbil tím, že je to taková zvláštní směsice západu a východu a je to městečko hodně živé (tolik lidí je snad jen v Praze grinning smiley), ale lidé jsou tam milí, přátelští a typicky jižansky pohodoví.thumbs up Druhý den pobytu jsme si vyšli na večerní promenádu podél pobřeží - pak už raději nikdy. Pak jsme již romantiku večerních procházek prožívali na jiných místech. Na městském pobřeží šly davy lidí, jednomu člověku jsi funěl na záda ty a druhý neznámý zase funěl na záda tobě, všude jsi viděl jen nohy, těla, hlavy a slyšel řev lidí a pláč dětí a do toho pár albánských žebráků = skupinová romantika!! angry smiley
Jinak ceny fakt jako u nás. Něco lacinější, něco dražší. Třeba ty Marlbora tam můj muž kupoval karton za 13E. Jídlo, pití, hygienické potřeby - nic není potřeba vozit!
My tam určitě pojedeme zase! hot smiley
Jinak pokud má někdo zájem o kontak na domácí té vily Marija, tak klidně poskytnu. Když to není přes agenturu, tak si účtuje maximálně 8,5E na osobu a den a má to tam fakt pěkný!thumbs up
Jinak všem hezkou dovolenou ať už v Černé Hoře nebo jinde!
Re: Ulcinj
23. 07. 2007 23:48
My jsme byli v Černé hoře od 29.6. do 14.7. , bylo tam krasně. Krásná krajina, moře teplé, písečné, skalnaté i kamenité vstupy do moře stačí si vybrat. Můj nazor je, že do Černé hory jedině autem, pokud je člověk v jednom hotelu a musi pešky, tak bude Černou horu odsuzovat. Naopak když je autem, tak má na výběr několik pláží v rozsahu 15km. Na "velikej plazi" to není rozhodně na potápění, ale spíše na koupání s dětmi. U hotelu Albatros jsou vstupy do vody pomocí schůdků ze skal, tam už se dá potápet a šnorchlovat krásně. Můžeme poskytnout informace o cestě ( mame projeté 3 trasy ) , mistech na ubytování a také cenách.

Solcovi

mobil : 604298755
mail : solcici@centrum.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil solcik (24. 07. 2007 12:03).
Re: Ulcinj
18. 08. 2007 23:47
Ahoj Evi,

taky přidám kladné hodnocení k Ulcinju. Jezdíme do Ulcinju často, poprvé jsme zde byli v roce 1999, to nás na hranicích odbavovali ještě celníci se samopaly v ruce smiling smiley) Jezdíme do Vily Prag, ale ve Vile Maria jsme už taky bydleli (je to kousek od sebe, na křižovatce silnice od Vila Maria a silnice na Městskou pláž). Dokonce jsme předloni bydleli přímo u paní Marie v domě (v prvním patře má krásný prostorný apartmán). Vila Maria má tu výhodu, že je v centru a přitom je tam relativní klid, bydlení u Mihailovičů ve vile Prag je pravda vzhledem k tomu, že je to opravdu "v centru nočního dění" trochu hlučnější, ale nevadí nám to a za rok jedeme zase. Letos měl sice nájemce baru, který v přízemí Vily Prag je, evidentně v oblibě max. 1-2 cédéčka, která hlavně v těch nočních hodinách pouštěl stále dokola, takže ty písničky znám snad už nazpaměť, ale jak jsem již napsala, nebyl to nějaký extra problém. Bydlení ve Vile Prag je super, majitelé se max. snaží vyhovět, poradit, pomoci. V případě zájmu ráda kontakt na majitele vily předám dál. Ceny mají skvělé, domluva taky skvělá (majitel Černohoroec - česky mluvící a jeho manželka je Češka, lékařka).
Nedovedu si ale představit nejet do Ulcinju autem. Auto tam maximálně využíváme už proto, že jak zde zaznělo, v sezoně je městská pláž opravdu totálně přelidněná, takže jezdíme za město na Velkou pláž (většinou k Bukuria Ulcinj) a taky jsme letos jezdili na Valdanos, což je ještě blíž než Velká pláž, jen na druhou stranu města a naše dcera se tam navíc vyřádila v bazénu s mořskou vodou. V sezoně se na malou pláž opravdu chodit nedá a potkali jsme tam pár Čechů, kteří byli otráveni, protože ačkoliv měli auta zaparkovaná pod barákem, nehnuli se z místa, aby jim snad někdo na těch místech nezaparkoval.. a chodili na tu malou pláž. Nedivím se jim, že je to tam pak nebavilo. Zaplatili jsme si nonstop hlídané parkoviště nad malou pláží, kde jsme měli jisté místo, auto ve stínu a navíc hlídané a problém nebyl. Jen popojít pár metrů kousek od baráku smiling smiley
Ceny jsou v Ulcinju taky skvělé, nic s sebou nevozíme, jak píšeš, ceny super. Co potřebuju, koupím si v marketu. My jsme tedy většinou nakupovali v marketu SOLARIS, ten je na cestě z Velké pláže a je tam daleko větší výběr, než v marketu MEXX. Ale i v těch malých minimarketech se dá nakoupit dobře a levně. Cenové rozdíly jsou minimální. ¨
Trh (hlavně v úterý a v pátek, kdy se sem sjíždějí i trhovci z vnitrozemí) je skvělý, velký výběr ovoce a zeleniny za skvělé ceny.
Ceny a jídlo v restauracích taky super a každý kdo do Ulcinju jezdí mi dá zapravdu, že Ulcinj je daleko levnější, než Budva apod.. Naše oblíbená restaurace v Ulcinju je AMFORA, rybí restaurace kousek od malé pláže. Letos nás moc potěšilo, že ačkoliv jsme loni měli absenci, majitelé nás přesto po 2 letech poznali a srdečně vítali.
Pracovala jsem řadu let v cestovní kanceláři, procestovala jsem spoustu zemí, byla na dovolené v hodně destinacích, ale Černá Hora si nás získala. Nejraději jezdíme sem, do Ulcinju. Je tu velký výběr pláží (písek, kamínky, šutry, betonové plotny..), i v sezoně se dá najít příjemné místo kde není hlava na hlavě. Písek, který tu je, je plný vzácných minerálů, které pomáhají např. při ekzémech. Z vlastní zkušenosti vím, že to funguje..
Na výlet je taky kam jet, Skadarske jezero, Ada Bojana atd.., jen do tý Albánie jsme se ještě neodvážili smiling smiley).


Pokud bude někdo chtít kontakt na majitele vily Prag, ráda Vám jej poskytnu.
Přeji všem příjemné chvíle strávené u moře a zdravím všechny příznivce MONTENEGRA !!!!
Re: Ulcinj
21. 08. 2007 20:09
Ahoj Simat!
Musím přiznat, že jsme měli původně také namířeno do vily Prag (od CK ČDtravel), ale potom naši známí, kteří jeli také, objevili na netu právě vilu Mariju a ta se nám líbila více, tak jsme se rozhodli pro ni. V Ulcinji jsme pak blahořečili těm našim známým, jelikož, když jsme viděli polohu vily Prag, děsili jsme se, že bychom tam měli bydlet. A nebylo nám vůbec jasné, kdy tam byly ty bungalovy, o kterých nás v CK informovaly.
V každém případě - ČH nás nadchla a určitě se tam chceme ještě podívat, i když jsme se domlouvali, že příště bychom "zkusili" Bar.
Re: Ulcinj
21. 08. 2007 21:58
Ahoj,Evi,

s Mihailovičovými (majiteli vily Prag) se známe už léta a tak jezdíme k nim, u Marie jsme bydleli vlastně jen tehdy, pokud jsme se rozhodli pozdě a vila Prag byla plná. Pak nám Mihailovičovi domluvili náhradní bydlení u Marie. U Marie je určitě větší klid, ale i přes to dáme vždy přednost vile Prag thumbs up Vybavenost apartmánů je skvělá a jak jsem už psala, přístup majitelů je také výborný. A ten výhled!! smiling smiley Jezdíme k nim moc rádi. Trocha decibelů z baru se v pohodě snese, nevyřvává to ostatně do rána, v 1 hodinu je už klid..
Abych se přiznala, my o bydlení v jiném městě neuvažujeme, za ta léta, co do ČH jezdíme, jsme toho v rámci výletů projeli dost a Ulcinj nám vyhovuje nejvíc.

Dívala jsem se teď na stránky CK ČDtravel a nikde jsem se nedočetla, že by u vily Prag uváděli ubytování v bungalovech.. (?), tak nevím, co vám v cestovce napovídali.., na webu nic takového nemají.
Jsem moc ráda, že vás ČH nadchla a plánujete další cesty, přeji Vám mnoho štěstí a krásné zážitky !
Simča



Upraveno 2krát. Naposledy upravil simat (21. 08. 2007 22:09).
Re: Ulcinj
23. 03. 2008 22:08
Evina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsme se již také vrátili z Ulcinje. Můj názor
> - klady převládají nad zápory, takže já bych
> Černou Horu i Ulcinj klidně doporučila.
> Ubytováni jsme byli přímo v Ulcinji pod hradem a
> stejně jako Rosemarine jsme měli ubytování
> zajištěno od Info-touru a narozdíl od Rosemarine
> já pěji chválu na agenturu i ubytování. Bydleli
> jsme ve vile Marija (kdo má zájem, může si
> vyhledat na stránkách Info-touru)a bydlení i
> domácí neměli chybu!!!thumbs up
> Na oblázkovou pláž s průzračně blankytnoou vodou
> jsme to měli 100m thumbs up. Na Městskou pláž jsme
> nechodili, protože tam byla hlava na hlavě a
> bordel a špína a fuj thumbs down! Také jsme jezdili na
> Velikou pláž a tu také klidně doporučím, protože,
> tím, že to je soukromá pláž, tak je tak čisťounku
> a navíc je tam dostatek občerstvení a zábav pro
> děti. Je opravdu veliká, takže je tam i dostatek
> místa pro každého. Bohužel se tam platí za
> slunečníky - buď za jejich 3E (s dvěma lehátky 5E)
> nebo za vlastní 2E. Ale samozřejmě, kdo
> nepotřebuje slunečník (mezi ty já nepatřím), tak
> si tam může vegetit zdarma celý den.
> Ulcinj se mi líbil tím, že je to taková zvláštní
> směsice západu a východu a je to městečko hodně
> živé (tolik lidí je snad jen v Praze grinning smiley), ale lidé
> jsou tam milí, přátelští a typicky jižansky
> pohodoví.thumbs up Druhý den pobytu jsme si vyšli na
> večerní promenádu podél pobřeží - pak už raději
> nikdy. Pak jsme již romantiku večerních procházek
> prožívali na jiných místech. Na městském pobřeží
> šly davy lidí, jednomu člověku jsi funěl na záda
> ty a druhý neznámý zase funěl na záda tobě, všude
> jsi viděl jen nohy, těla, hlavy a slyšel řev lidí
> a pláč dětí a do toho pár albánských žebráků =
> skupinová romantika!! angry smiley
> Jinak ceny fakt jako u nás. Něco lacinější, něco
> dražší. Třeba ty Marlbora tam můj muž kupoval
> karton za 13E. Jídlo, pití, hygienické potřeby -
> nic není potřeba vozit!
> My tam určitě pojedeme zase! hot smiley
> Jinak pokud má někdo zájem o kontak na domácí té
> vily Marija, tak klidně poskytnu. Když to není
> přes agenturu, tak si účtuje maximálně 8,5E na
> osobu a den a má to tam fakt pěkný!thumbs up
> Jinak všem hezkou dovolenou ať už v Černé Hoře
> nebo jinde!


Dobrý den, mohla byste mi prosím napsat na meila saho1@seznam.cz kontak na tu vilu Marija?
avatar Re: Ulcinj
21. 08. 2009 22:41
Zemětřesení u Jadranu. Báli se i Češi
[tn.nova.cz]
Re: Ulcinj
09. 03. 2010 11:39
Dobrý den ,mohl bych poprosit taky o kontakt na vilu Marija,děkuji
Re: Ulcinj
28. 06. 2010 12:39
Ahojky, môžeš prosím ťa poslať aj mne kontakt na tú vilu Prag alebo vilu Maria na mail michaela.micekova@gmail.com ...
Re: Ulcinj
29. 06. 2010 17:16
Dobrý den mohl bych také požádat o kontakt na vilu Maria mail: kadlpav@seznam.cz
Děkuji moc
Re: Ulcinj
29. 06. 2010 20:07
Byl už jste někdo letos v Ulcinj?Jaké jsou letos ceny ?

díky
Re: Ulcinj
04. 07. 2010 18:18
Ahoj všem...
Hodně mně tyto stránky pomohli při hledání informací o Černé hoře a jsem rád za to, že existují.
Jsem ode dneška v Ulcinju na celý týden, kdyby jste někdo potřeboval nějaké info dejte vědět...
Re: Ulcinj
04. 07. 2010 18:25
To tornado:Tak piš jaká byla cesta,co celnící na přechodu HR-MN ještě opruzují,jaká je cena bezinu,jaká je cena za apartmán je tam hodně turistů.Jen piš a nestyď sesmiling smiley.
Re: Ulcinj
05. 07. 2010 06:41
to vinklar : Včera jsme se vrátili ( kousek od Tivatu ) . Cesta dlouhá , ale absolutně bez problémů . Na hranicích pohoda , ale sezona teprve začíná . Rozhodně nijak nezdržovali , jen pár návštěvníků se značkoou D nemohlo pochopit , proč po nich chtějí 1O EUR hned při vstupu . Asi nečtou naše forum smiling smiley. Benzín Natural 95 všude jednotně 1,2 EUR .Ceny apartmánů nevím , byli jsme v hotelu Plavi Horizont , docela solidní . Solidní hlavně písková pláž hned u hotelu , protože to co jsem viděl jinde ( Jaz,Tivat,Budva a pár odlehlých , tak to je fakt smetiště , na to nemáme žaludek ).Co říkal náš člověk od cestovky po mámě napůl Srb , takže skoro místní , tak prudí hlavně Chorvati na hranicích při cestě zpět, protože je se..., že lidi jezdí do MN a tak hledají hlavně cigarety. Jsou tam prý za polovic , nevím , nekouřím , ale za 4 kartony v autobuse cestovky dostali prý 200 EUR flastr.
Re: Ulcinj
05. 07. 2010 09:13
No já jel úplně jinou cestou než jezdíte vy
Jeli jsme se trasa Chomutov-Praha- (D1 na Brno katastrofa jel jsem snad skoro pořád v levém pruhu v pravém se jet nedá) Brno-Bratislava-Rajka-
Csorna-Sumeg-kolem Balatonu na Barcs do Chorvatska.Dál jsem chtěl jen přes Chorvatsko na Banja Luka v Bosně,ale s přítelkyní jsme se zakecali a tak nějak jsme zabloudili a tom mám v autě navigaci...smiling smiley
Jel jsem přes Bosnu hraniční přechod Bosenski Brod,původně jsem chtěl jet na Banja Luku jak tu píše Jar. Na Chorvatsko Bosenské hranici se opět potvrdila arogantnost Chorvatských celníků když přítelkyně přejela o pár metrů první boudu a celňák tam stál a ukazoval jí,že má couvnout,nebyl totiž ochoten ujít tři metry k autu.Chtěli jen pasy dali štemply a pak Bosna tam chtěli navíc zelenou kartu.Jako kdyby nevěděli,že u nás je to povinné mít zelenou kartu :-) V Bosně nás stavěli místní policajti dvakrát poprvé to bylo hned za hranicema stavěli nás na poslední chvíli ABS ve Fabce pěkně cukalo :-) Jak zjistili,že jsme cizinci z Čech tak nás ani nekontrolovali popřáli štastnou cestu a čau.Ti druhý čekali nějaký bakšiš a když viděli,že se k ničemu nemáme tak nás pustili.Jel jsem směrem na Sarajevo je tam dálnice na konci vybírají 1 euro a dál na Dobro polje po E762 do MNE na Nikšic.Cesta přes Bosenskou-černohorskou hranici je cesta alá Indiana Jones cca 100km se dá jet max.ryclostí 30 km/h Doporučuji tuto trasu jen dobrodruhům jede se po úzké asfaltce z roku raz dva nalevo od vás skála a napravo sráz a nikde žádná svodidla na jednom úseku dokonce silnice chybí a jede se jen po uježděné zemi.Ale za to krásná krajina a dá se na co koukat pokud neřídíte.Bosensko-černohorská hranice v pohodě...
Cena nafty v Bosně 1.94 KM v MNE 1.1 EU Cíga Malboro 1.7 LM 1.2 Winston 100 1.2
Ubytování v domě 10 Eu na osobu a noc.Byt 2+1 včetně klima a wifi připojení k netu.
Jedeme se někam koupat měj te se tam v Čechách krásně...
Re: Ulcinj
05. 07. 2010 18:36
to Tornado - Ahoj jedeme za 2 týdny a sháním u bytování pro 2+1 dítě (4) cca okolo 25/noc dá se to?Máš nějaké doporučení?
Co jinak ceny..Ještě jsem tam nebyl ,tak každá informace pomuže..díky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dave Karpoff (05. 07. 2010 19:28).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.