Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulcinj

Autor Rosmarine 
avatar Re: Ulcinj
24. 04. 2017 14:20
Ruza017 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Modena:A kam dolů do Albánie,budeme 25.6.-14.7.
> před Himare.

Sarandë, kousek pod vámi... smileys with beer
Re: Ulcinj
25. 04. 2017 08:34
Zdravím vás přátelé, je někdo znalý kdy v Černé hoře dozrávají meruňky ? Letos jedeme 30.května !!!smiling smiley
Re: Ulcinj
25. 04. 2017 08:48
Modena napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ale co mne probralo bylo
> koupání v moři 30.3.
Zdravím vás my letos jedeme do Ulcinj 30 května a také mi stále leží v hlavě teplota vody? I když budeme spíše cestovat ( Kruje Albánije a Lovčen)
Také by mě zajímalo jestli v tu dobu už budou meruňky?
avatar Re: Ulcinj
25. 04. 2017 22:50
72LUBOS prosím tě upřesni polohu toho kempu Neptun,hledal jsem v Googlu,ale pokaždé je v mapách jinde.osobně sice tuším kde byl,ale rád budu když mi to napíšeš,díky.

MirekŠi
Re: Ulcinj
26. 04. 2017 09:46
Ahoj
Když odbočíš ze silnice směr Kemp Safaribeach,projíždíme kolem hotelu(na googlu-HTP Velika Plaza) po levé straně,tak na pravé straně je opuštěný kemp. Tedy ted už znovu otevřený. Někdo nám kdysi říkal,že to byl pěkný kemp,ale pak ho použili jako uprchlický tábor
Ahoj L.
avatar Re: Ulcinj
26. 04. 2017 22:27
jj díky,jako bych tam byl.Kolem jsme chodili a jezdili mnohokrát,je to velký areál,ale dle mého pohledu kus k moři.Asi zkusím ten novější co otevřeli po Safari,Miami beach.Ten je kousek od moře.No ale projedu to vše,tak uvidíme na místě,jaké ceny pro letošek budou mít.Díky za upřesnění.

MirekŠi
Re: Ulcinj
27. 04. 2017 17:29
To miami je mále,schované za umělím kopcem,tak ani na moře není vidět.
Ceník mi poslali tento
Price list – 2017.

From 01.01.2017 to 15.06.2017 the price is 15€ for two person in camper or caravan.

From 15.06.2017. to 15.09.2017., the prices are as follows:

Camping in a camper or caravan, two person: 20€
Children up to 4 years: free
From 4 – 12 years: 3€
Older than 12 years old: 5€
Dog: 3€
Camping in a tent, per person: 5€
Small tent: 3€
Big tent: 5€
Car: 3€
Motorbike: 2€
Bungalows: Before the season and after the season 60€, In the season 85€
Use of wash machine: 3€

From 15.09.2017. to 31.12.2017., the price is 15€ for two person in camper or caravan.

Local tax and insurance: 1.50€ per person, per day.
Children under 12 years old: 0.75€ insurance.

Price includes: electric, showers, toilets and wifi.


SAFARI BEACH - CAMPING
avatar Re: Ulcinj
28. 04. 2017 14:02
jj díky,ceny sleduji,ty jsou stejné jak v loni. Ceny v kempu vedle Tropicana Beach aktuální nemám,ale asi budou trochu levnější.Vlastní to Albánci a poslední zprávy z loňska jsou příznivé a vesměs kladné?? Jinak Miami Beach má ceny podle posledních zpráv mírnější,Avtodom / počitniška prikolica + 2 osebi za 12 a 15 E + taxa 2E,podle sezóny. Ceny jsou loňské.Podle mne Neptun a Tomi budou mít ceny asi levnější,k moři je to dál,zatím jsem o ně nepsal.Poslední kemp Copacabana je od moře ještě dál (700m),ceny nevím,ale to už je fakt jen na přespání.Znám i Adu Bojanu,ceny pro letošek jsou do 20E (počítám vždy 2 os.+ obyt. auto,elektrika,taxa),internet se tam platí asi 1 E den.Tam je boží klid a poměrně velký prostor.K moři kousek tak 100-200m. Poněvadž se jim tam každým rokem zvedá návštěvnost,tak také jdou s cenami nahoru,jako všude.U pláže Tropicana Beach byly kempaři ještě vlevo na takové louce,ale nevím zda to patří pod jednu "tlupu" a nebo to tam má někdo jiný?

MirekŠi
Re: Ulcinj
22. 07. 2017 22:06
Ahoj, nechystá se někdo do Ulcinju (Ada Bojany) prosím? Potřeboval bych nějaké info o vybaveností obchodů jídlem pro roční dítě. Díky

čížek
5x Ada Bojana (2014,2015,2017, 2018,2019), 3x Rabac (2013,2014,2015), 4x Valalta (2020, 2021,2022,2023), 1x Mali Lošinj (2012)
Re: Ulcinj
23. 07. 2017 00:01
Byl jsem 3 km od tvého místa. Při cestě na Velkou Plažu je nový odchodní dum,dvoupatrový. Hned vedle nové pumpy. A tam mají uplně všechno,nemusíš mít strach. Jen asi vodu kupovat balenou pro prcka. Tedy jezdíme tam deset jet a používáme s vodovodu. ale tam to řeší zásobníkama v místě kde si. vodovod tam není. Jinak opravdu vše potřebné tam je. Obchodák je velice pěkný,uplně nový. Podobní Lidlu,velikostí.
Ahoj Luboš
Re: Ulcinj
13. 08. 2017 12:24
Ahoj
Tak loni to nevyšlo ale letos tady budeme koncem září.
Máte někdo typ na výlet v okolí?
Díky
Re: Ulcinj
24. 08. 2017 16:28
Byl někdo letos už na Ada Bojana prosím? Jedeme tam v druhé polovině září a byl bych rád za nějaké novinky z okolí. Díky

čížek
5x Ada Bojana (2014,2015,2017, 2018,2019), 3x Rabac (2013,2014,2015), 4x Valalta (2020, 2021,2022,2023), 1x Mali Lošinj (2012)
avatar Re: Ulcinj
25. 08. 2017 15:29
Podle mého názoru (srpen) nic nového,vše při starém.

MirekŠi
Re: Ulcinj
21. 02. 2018 14:53
Máte nejaké skúsenosti s Apartments South?
South


Premýšľam nad prvou návštevou Čiernej hory a tento app sa mi pozdáva.
Hľadám skôr pobyt u menších pláží, s možnosťou šnorchlovania a rybárenia.

Ulcinj mi príde ako zaujímavá destinácia, kde je menej ľudí, ako v severnejších centrách a Albánsko je zaujímavé spestrenie.

Aké tam bývajú teploty v strede augusta?
Je problém na cestách s kolonami od Dubrovníka?
Dá sa nájsť v Čiernej Hore destinácia u mora, kde to nebýva tak preľudnené?

Ďakujem za info
Re: Ulcinj
21. 02. 2018 18:41
Nechci být poslem špatných zpráv, ale zrovna v v termínu, o kterém píše bývá Černá Hora dost přeplněná, zejména turisty ze Srbska a Fyrom, kterří jsou někdy dost neomalení. Nemluvě o tom, že na většině pláží je nutno platit plážový servis od obvyklých 6-8 eur za slunečník a 2 lehátka až po 80 euro ve Svatim Stefanu na Kraljičině plaži. Jezdil jsem do Černé Hory pravidelně od r. 2001, naposledy v r. 2014 a jedno velké zklamánía řekl jsem si již nikdy více. Ale prezentuji jen svůj názor, který může být odlišný od názoru jiných.
Re: Ulcinj
25. 02. 2018 13:45
V menších letoviscích nebývá přeplněno,ale záleží na tvém stylu dovolené.Já jsem třeba byl ubytovaný v Buljarici,kde není celkem nic k vidění a pláž je volná,ale každý den jsme jezdily na různé pláže v okolí.V Petrovacu je hlava na hlavě od cca 10h se to plní.Z Buljarice vede chodník přes kopec do Petrovacu,tak se tam dá dojít i pěšky na malou pláž.Případně pak dál do města na velkou pláž s červeným pískem.Čanj celkem klidné malé letovisko a málo lidí.Budva a okolí dost plné.Sutomore a Bar,taky dost plno.Ulcin velké pláže,takže se to tam ztratí,ale hodně plýtké moře.Zato zas teplá voda.Černý jemný písek co se drží na těle.Navštívit min .na jeden den doporučuji Kotor.Za prohlídku stojí i Budva nebo starý Bar.
Re: Ulcinj
25. 02. 2018 16:34
Rád předám kontakt na ubytování ( apartmán) v Černé Hoře ve starobylém městečku u Albánských hranic '' Ulcinj '' ! I v zimě se teplota většinou pohybuje okolo 10 - 15 st. Sám tam jezdím autem každoročně už léta v květnu a září !
V případě zájmu na soukromou odpověď .
Re: Ulcinj
23. 06. 2019 13:40
Sto let po zadání příspěvku ale jen pro upřesnění.
Chorvatští celníci nejsou arogantní ale přejíždění stanoviště nemá rád nikdo. Mě nechal Rakušák na Tarvisiu couvat mezi kamiony asi 250m (návěsová souprava), protože jsem při první jízdě v r.90' zapomněl na kontrolu plomby a on nemohl jít těch 250m k italské celnici ale já musel couvat do kopce mezi pěti proudy stále jedoucích kamionů.
Kontrola zalené karty není proto, že by nevěděli o její existenci v Čechách ale proto, že se vozí kradená auta. Zastavili mě v BiH jednou a jediné co je zajímalo byly doklady od auta. Byli slušní a zbytečně nezdržovali. Nemají rádi, když bez vyzvání lezeš z auta (stejně jak v mnoh zemích).
Kdyby čekali bakšiš, tak ho dostali. To si buď jistý. Jinak by jsi neodjel nebo po pár hodinách.

Přátelé, chovejme se v cizích zemích dle jejich zvyků, jinak můžeme mít problém. Někteří z našich krajanů jsou mistři ve vyvolávání konfliktů a drzost na policii dle zvyků z domoviny ventilují i v zahraničí ale věřte, že tam neuspějete s nějakými kecy o špatném postupu apod.
Takovej Mikejepán z YT by tam už byl dávno pod zámkem.

Ať si užijem balkánu ještě pár let. Je to poslední opravdu svobodná destinace zatím nenapadená ekoteroristy a jinými "výdobytky" EU.
Re: Ulcinj
07. 07. 2019 03:09
Ahoj jsem v Ulcinu na dva a pul měsíce na dovolené mužu dohodit nezjištně ubytování opravdu nevídaně za málo peněz na sms neodpovídám
pouze hovory WhatsApp přes net jsem pořád na příjmu v rozumnou dobu +420608644281 F.
Re: Ulcinj
22. 07. 2019 10:46
ahojte plánujem v budúcom roku dovču pre dve rodiny v MNE a neviem onej vôbec nič, bol to taký nápad....
viete prípadne poradiť aj do SZ nejaký kontakt ale hlavne aj oblasť pre deti, díky moc...
študujem o tom čo sa dá....smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.