Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulcinj

Autor Rosmarine 
avatar Re: Ulcinj
30. 07. 2015 22:17
Osobně mohu trochu přiblížit Adu.Pustit vás pustí na mrknutí/asi na 15-20min/ a nebo se musí zaplatit plážovné a pak třeba na celý den.Hned za mostem je závora kde stojí ochránka,do kempu je to skoro pak kilometr.ceny přibližně kolem 18 E/noc.Nalevo je recepce a naproti něco jak fotbalové hřiště,kde stojí karavany tak nějak okolo,ne na ploše,sociálky vypadají dobře.Na pláž tak asi 100-150m. Samo,že je písečná.Chodí se tak jak bůh stvořil.Nával tam nebyl,spíše bych řekl docela klídek.Osobně jsem měl velice příjemný pocit,zdálo se mi to upravené,cesta lemovaná osvětlením,perzonál ochotný,do Ulcinje tak asi 15 km,krásnou širokou cestou,která končí v řece.Hlavní vede rovně,nikam,na Adu se odbočí na křižovatce vpravo,nelogicky vedlejší cesta.Po hlavní nikdo nejezdí,tak jsem tento systém nepochopil.Přes most projede jen jedno auto,je úzký.Pohled na řeku s restauracemi na vodě je nejkrásnější s toho mostu.Mám to nafoceno na rajceti,kemp samozřejmě ne. [www.rajce.net]

MirekŠi
avatar Re: Ulcinj
30. 07. 2015 22:35
Luboši,fotky vypadají dobře,ještě mne není jasná ta cena v novém kempu,my platili v Safari jen těch 15 E pro nás dva s karavanem a nic navíc.Tam je také stejná cena,ale pak dole jsou nějaké poplatky za registraci,pobytová a nějaké pojištění,moc jsem to nepochopil ??

MirekŠi
Re: Ulcinj
31. 07. 2015 15:29
Letos od 15 června zvýšily na 20eur
avatar Re: Ulcinj
31. 07. 2015 20:42
jj už jsem si toho dnes všimnul,že se ceník změnil. angry smiley

MirekŠi
Re: Ulcinj
02. 08. 2015 09:48
Byli jsme tam 13 dní,ale platily12. Jeden den byl gratis. Luboš
Re: Ulcinj
21. 08. 2015 23:40
Ahoj, zdravím z Ada Bojany. Jel jsem tady v neděli 16. srpna přes Bratislavu, Budapešť, Moháč (spaní), Osijek, Doboj, Sarajevo, Foča, Podgorica. Cesta v pohodě, jen v Madarsku nás velká bouřka přinutila raději zastavit na odpočívadle. Tady na Ada Bojaně je fajn, málo lidí, čisto. V Ulcinju už je to trochu horší, provoz je celkem hustý.
Mám ale dotaz na zpáteční cestu. Pojedu přes Chorvatsko po dálnici. Plánoval jsem trasu po pobřeží Ulcin - Budva - Dubrovnik - Neum. Plánovače ale spíš nabízí Podgorica - Nikšič - Bileča - Čapljina. Která z těch tras je lepší a proč? D8ky za názor
Re: Ulcinj
22. 08. 2015 09:00
Ahoj Čížku, plánovače Ti většinou nabízí nejrychlejší trasu. Např. ta vaše příjezdová trvá z Bratislavy do AB podle routeru 13:27 a měří 1052 km, přes Chorvatsko a Rakousko z AB do Bratislavy dojedeš za 13:37 a měří 1203 km. A protože je tato trasa o 150 km delší, je silnice evidentně kvalitnější, tzn. plynulejší a rychlejší jízda. Osobně bych volil cestu na Dubrovnik, tj. Budva, Kotor, Perast, Herceg Novi, Igalo, Gruda, Dubrovnik, Opuzen, Rogotin ... (Dubrovnik a delta Neretvy se zelinářskými produkty to je moje srdeční záležitost). Před Ploče bude rozhodovat jestli najedete na dálnici nebo budete pokračovat po magistrále, která je sice pomalejší, ale je to kochačka. Také může mít vliv jestli pojedete o víkendu nebo v pracovní dny, kdy je provoz mírnější.
Re: Ulcinj
30. 08. 2016 07:17
Nevite nekdo o nejakem sikovnem parkovani na cely den v Ulcinji? Idealne nekde pobliz Velike plazi, ve stinu a neplacene, to treti by byl bonbonek, ty prvni dve by byly vitane. Chtel bych tam jeden den zajet a na kole se pak projet kolem saliny a Bojany a nasedne se okoupat nekde na Velike plazi.
avatar Re: Ulcinj
31. 08. 2016 10:02
Parkování na veliké pláži není problém,stačí si vyhledat nějaké místo pod borovicemi.Tam většinou lze volně zaparkovat.Jinak pak již blíže moři /jednotlivým plážím/ bývají vjezd a parkování placené.Přesto je to k moři jen kousek.

MirekŠi
Re: Ulcinj
31. 08. 2016 20:26
No, ja myslel spis na kraji mesta, ale tohle dava taky smysl, vzhledem k tomu, ze mam v planu okruh. To znamena, ze staci na nektere odbocce k plazi lupnout auto do stinu? Neodrbe mi ho tam nekdo? At uz ruka zakona nebo ruka nenechava...
avatar Re: Ulcinj
01. 09. 2016 13:25
Je to fakticky kousek od města,tedy od toho mostu co je přes ten kanál.My jsme byli u pláže Safari beach a chodili jsme procházkou.Myslím,že nehrozí odrbání a nebo něco podobného.Stálo tam spousta aut různých států.Je to takový borovicový les.Chce to zkusit,za nás bez problémů celý den.Jinak bývá zácpa ráno,když jedou na pláže a podvečer,když se zase vrací,ale usměrňuje to tam policie na motorkách.

MirekŠi
Re: Ulcinj
01. 09. 2016 17:05
Taky jsme tam kdysi dávno parkovali a bez problému. To to dřív odřou doma u nákupního centra.
Re: Ulcinj
01. 09. 2016 23:04
Já myslím,že v tuto dobu tam bude prázdno,Poškození hrozí jako v tuzemsku,s tím nic nenaděláš.Je tam hřiště,není u něj parkoviště?Já jezdím ještě dál za něj,takže jsem si nevšiml.Jinak ve městě parkuji na hlavní třídě,zdarma a bez problémů,tedy konec června či začátek září.

Karel
Re: Ulcinj
02. 09. 2016 07:25
Ja tim odrbanim spis myslel vybrabceni (nosic na kola a tak) a nebo pokutu, nicmene vase odpovedi jsou vycerpavajici, udelam to tak. Diky!

jinak ve meste jsem uz parkoval, ale kolem velke plaze jsme tenkrat jen projeli.
Re: Ulcinj
02. 09. 2016 08:33
Ahoj
Chtěl bych jet na Veliku Plazu do hotelu OTRANT BEACH. Ale máme volno na přelomu září - října. Myslíte bude v této době tam dole na jihu ještě teplo na koupání?

Díky za odpověď
Vilda

2009 - Novi Vinodolski
2011 - Primošten
2012 - Brač - Bol
2013 - Igrane
2014 - Cavtat
2015 - Orebič + Hvar Stari Grad
2016 - Brač - Bol
2017 - Hvar - Jelsa + Ulcinj Černá Hora
2018 - Medulin + Primošten
2019 - Trogir - Seget Donji + Pag - Jakišnica
2022 - Vodice
Re: Ulcinj
07. 09. 2016 08:34
Byli jsme v nedaleké Ada Bojaně v roce 2015 v druhé polovině září. Teploty na teploměru v autě při cestě na pláž a zpět (cca 9 a 17 hod) neklesly pod 24 stupňů. Na pláži byla neskutečná pohoda a klid (konečně stejně jako i jindy), ve městě bylo znatelně méně lidí než loni, kdy jsme byli v srpnu.

Pohoda na pláži [goo.gl]
Re: Ulcinj
20. 04. 2017 19:18
Tak přátelé,kdo vyráží směr Ulcinj?
Fox
Re: Ulcinj
20. 04. 2017 23:39
Vyrážím 4.8.
Re: Ulcinj
21. 04. 2017 01:05
3. 7. v Kruče... tedy co by kamenem dohodil... cool smiley
Fox
Re: Ulcinj
21. 04. 2017 10:29
Ke komu do Kruče jezdíš? smoking smiley
Re: Ulcinj
21. 04. 2017 11:39
Pojedu tam letos poprvé... mám to sehnáno přes Booking... jinak nejdál na jihu jsme byli v Orebiči, takže i Montenegro bude premiéra...eye popping smiley
Re: Ulcinj
21. 04. 2017 22:03
21.6. směr Utjeha,dohodím tam také smileys with beer

Karel
avatar Re: Ulcinj
22. 04. 2017 09:07
Termín nemám upřesněn,ale předpoklad je od poloviny srpna tak do půlky září,Ulcinj Veliká plaža kemp Miami Beach ?? tam jsem ještě netábořil.Jízda přes A,HU,sever HR,Jajce,Metkovič a po pobřeží dolů,po aklimatizaci pak směr Albánie.

MirekŠi
Re: Ulcinj
22. 04. 2017 23:15
My jedem 27.6-15-7, Kemp Safari Beach,ale možná bych zkusil znovu otevřený kemp Neptun.
Trasa Karlovy Vary-Brno(Velké Bílovice)-Budapest-Sarajevo-Podgorica-Ulcinj
Re: Ulcinj
23. 04. 2017 10:01
Kdyby někdo z nějakých důvodů byl nucen vyhledat nocleh v Sarajevu nebo Kotoru,sdělím SZ.V obou případech jsem
daná zařízení použil vícekrát,za kvalitu ručím.Kdo byl,ví o čem je řeč,když řeknu večerní nebo noční Beščaršija.Omlou-
vám se za mírné odbočení od daného tématu,ale pro mnohé to je na trase tam dolů.Jen ještě maličkost,kdo pojedete přes Tuzlu,asi po 35 km je lokalita Stupari a restoran Napoleon.Při prohlídce jelovniku se zaměřte na gramáž,ale co nespořádáte,vám ochotně zabalí.
Re: Ulcinj
23. 04. 2017 11:19
Mno jo, tak na te Utjeze pozdravujte :-)
avatar Re: Ulcinj
23. 04. 2017 11:50
3.7. až 17.7. jako každý rok (posledních 11 let smiling smiley ) k Mariji Vujanovič nad Stari Grad v Ulcinu a pak na chvíli dolů do Albánie. Letos již byla jedna jarní výprava na 5 dní, abychom viděli přímoří na jaře - Slunj, Plitvice, Pirovac, Šibenik, Zadar - tzn. místa kde jsme dosud buď nebyli, nebo už si nevzpomínám...smoking smiley Ale co mne probralo bylo koupání v moři 30.3. v Pirovacu, páč takovou teplotu má jen Vydra u nás !!!
Re: Ulcinj
23. 04. 2017 19:20
Modena:A kam dolů do Albánie,budeme 25.6.-14.7. před Himare.
Už se nám to krátí,ale stále je to daleko!!!!smileys with beer
Re: Ulcinj
24. 04. 2017 11:51
já od 11. do cca 23. září směr Ada Bojana
avatar Re: Ulcinj
24. 04. 2017 14:06
čížek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> já od 11. do cca 23. září směr Ada Bojana

Tam se těším nejvíc !!! smileys with beersmoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.