Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulcinj

Autor Rosmarine 
Re: Ulcinj
05. 07. 2010 18:51
Tak děkuji pánům Ludečkovi a Tornado za zajímavé přispěvky.Já jedu až v září ale už teď se hodí každá informace od kolegů,kteří již cestu absolvovali.Jinak Tornádo to jsi pěknej dobrodruh když ses vydal takovou zajímavou cestou k mořismiling smiley.Já jezdim z Plzně přes Žel.Rudu,Passau,Linz,Graz,Zagreb,Dubrovnik Kolik jste to jeli hodin?Jeli jste na blind?
Re: Ulcinj
05. 07. 2010 20:08
To Dave...
Ubytování si tě tady najde samo,ale nesmíš sem přijet v noci.Dnes jsme jeli za Ulcin na pláž Copacobana (nebo tak nějak se jmenovala :-)) a cestou na nás snad volali všude že mají volné ubytování..
Jinak v Ulcinj pláže narvané a tam kde jsme byli bylo jen pár lidí.Zítra bych se chtěl juknout do Albánie byli tam tady jedni Češi s kterými jsme se míjeli a říkali,že to tam je super,že parkovali autem až na pláži.
Ceny v marketech skoro jako u nás...White rum 7 Euro Sprite 2l 1.15 Euro mléko 0.7 Euro
Klidně vám sem hodím leták z megamarketu :-)))
avatar Re: Ulcinj
06. 07. 2010 21:38
Jestli chceš někoho do party na tu Albánii, ozvi se - bydlíme blízko hradu !smileys with beer
Re: Ulcinj
07. 07. 2010 13:36
Byli jsme v Černé Hoře naposledy před dvěma lety.Konkrétně v Ulcinju.Skvělá dovolená.Bydleli jsme přímo v Ulcinju v takové klidné části,ale do centra jsem to měli doslova pár minut.Jen přes dvě uličky.Cena tehdy byla cca 10eur na hlavu.Krásný apartmán se dvěma ložnicemi a balkónem.Jen k moři jsme jezdili autem.To možná na tom nebylo to ideální.Ceny jak u nás.Chodili jsme nakupovat do supermarketu (Merx ?) přímo na hlavní ulici.Letos bychom chtěli jet znova.I ta Albánie tehdá stále za to.Alespoň pro zkušenost...
Re: Ulcinj
08. 07. 2010 08:28
Ahoj Modena...
V Albánii jsme byli v úterý odpoledne na výletě páč jsme se v pondělí trošku připekly na sluníčku.Na hranicích pohoda,žádné fronty čekali jsme na odbavení cca 10 minutek.Jeli jsme se podívat do Shengjinu k moři.Co se týče pláží tak parkovat autem se tam dá přímo na pláži,ale pláže narvané k prasknutí.Byli jsme na třech plážích a situace všude stejná,takže jsme koupání vzdali a courali jsme nakonec po Shkoderu.Za jedno euro dostanete v místní bance 134-135 leků.V obchodech jsou ceny ještě levnější jak v Černé hoře,všíchni na nás byli příjemní a na papíře nám ukazovali co to stojí a když jsme platili tak nám jako dětěm ukazovali kolik budeme platit a kolik peněz nám vrátí.Nejdříve mě to přišlo jako,že vypadáme jako když do pěti počítat neumíme,ale pak mě to došlo,že nás v žádném případě nechtějí ošidit a okráct když paní přede mnou přepočítávala vrácené peníze.Cestou jsem zastavil někde v polích,že si koupíme melouna,neboť kilo tady stojí na naše 3 kačky.(mají cenovky takže člověk z auta vidí kolik to stojí)Rusky jsem se s ním domlouval,že chci jeden meloun a on mě ho dal a že nechce žádné peníze.Mě to bylo trapné a tak jsem mu dal na naše asi 30 kč načeš on mě do kufru auta přidal ještě dva melouny :-) To samé bylo ve Shkoderu na tržnici dostali jsme obrovskou papriku grátis.Ceny zeleniny jsou tam fakt levné.Potom jsme byli v jedné kavárně dali jsme si ledové frapíčko a kluk si dal pepsi.K frapé prinesli vodu s ledem.Platil jsem za dvě frapé a jednu kolu necelých 60kč.Dal jsem číšníkovi dýžko cca deset kaček a klaněl se mě jako k nějakému bohu.Cena nafty 135 leků normální nafta a euronafta 145 leků.Cigarety levnější jak v Černé hoře,ale jak které třeba LM tam vycházejí na 22kč za krabku,ale Malborka stojí nastejno jako v Černé hoře.Zpátky na hranicích po nás chtěli zaplatit 2 eura poplatek za albánské silnice což mě vůbec nevadilo páč silnice Shkoder - Lezhe byla fakt super.Celkově jsou moje zážitky z výletu do Albánie hezké a byl jsem příjemně překvapen.Doporučuji všem,lidé jsou tam opravdu milí a příjemní.I ty celňáci mě přišli fajn,žádná kontrola auta nic...
Re: Ulcinj
03. 08. 2010 20:53
Ahoj všichni,
v období 27.8.2010 až 20.9.2010 bych chtěl z rodinkou vyrazit do Černé Hory. Chci se optat na nějaké vhodné ubytováví v okolí Ulcinj pro čtyři dospělé výrostky. Dejte prosím tip a kolik se asi tak pohybují ceny ubytování.
Re: Ulcinj
09. 08. 2010 14:14
Cauko,ubytovanie v Ulcinje,cca 10minut pesi cez lesik k moru...do mesta cca 2km.Takze mas aj klud a aj mesto dostupne.
Dvojposchodovy apartman 50e den,mensi apartman 40e...je to mozno trosku viac na Ulcinj ale zase nove a ciste.My sme tam boli tento rok uz treti krat,
Adresa:Viktor Makovic
viktor.1961@hotmail.com
+38269220902
+38230455133
Re: Ulcinj
03. 04. 2011 10:46
Ahoj,

mohla by jste mi prosim zaslat kontakt do penzionu Marija?

Diky
Bea
Re: Ulcinj
28. 02. 2012 20:03
spinning smiley sticking its tongue outDobrý večer,

tento rok zvažujeme prvú dovolenku v Čiernej Hore. Privítam akékoľvek informácie, ktoré mi pomôžu napr. aj pri výbere ubytovania. Ďakujem a prajem Vám príjemné plánovanie tohtoročnej dovolenky.
avatar Re: Ulcinj
29. 02. 2012 07:56
Ubytování neřeš,jen co uvidí cizí SPZ tak jej máš.Číhají na každém kroku. Ubytování raději mimo město,městská pláž je hrůza,takové množství lidí a deštníků jsem nikde ještě neviděl.Např. Velika Plaža má 12 km,tak tam se to nějak na tu délku rozprostře.Jinak MNE je odlišné od HR,více to tam žije,třeba disko apd.,prostě Matějská pouť. Jinak v pohodě a moc rád se tam vracím.

MirekŠi
Fox
Re: Ulcinj
03. 03. 2012 22:13
Ulcinj trochu jinak.
[www.facebook.com]
Re: Ulcinj
06. 03. 2012 20:58
To fox:No tak to je mazectongue sticking out smiley To asi bylo bouraček,když si vzpomenu jak tam šoféří jezdí.
Re: Ulcinj
26. 04. 2012 22:56
Ahoj všichni příznivci Černé Hory.
Je mi jasné, že ubytko není problém sehnat na místě. Nabídka převyšuje poptávku. To platí na 100%, teda pokud nemáš zvláštní požadavky. A ty já právě mám. Jde o to, že chceme jet letos přímo do Ulcinj s manželkou a dcerkou a chtěli bychom nějaké ubytko v přízemí s posezením na zahradě a menším výběhem pro tohoto tříletého ďáblíka. Loni se spokojila s terasou, ale to už letos nehrozí....

Díky moc za případný typ

Gusta
vlastimilhomola@seznam.cz



Upraveno 2krát. Naposledy upravil gusta (26. 04. 2012 23:06).
Re: Ulcinj
27. 04. 2012 15:18
ahoj Gusto,my jsme v Ulcinj přímo nebydleli,ale byli jsme se tam na 1 den podívat a koupali se na Velike Plaži.Ale přímo v Ulcinji bych asi nebydlel.Je tam na mne veliká špína a blázinec i místní pláž, byla neskutečně přeplněná.Raději bych si ubytování hledal v blízkosti Veliké Pláže u řeky, teď nevím jak se jmenuje,ale byli tam takové historické rybářské domky na kůlech.Znalci MNe mne určitě doplní. Jsou tam i restaurace a malé obchůdky do Ulcinje bych dojížděl jen pro velké nákupy.
Re: Ulcinj
27. 04. 2012 18:13
Myslíš asi Adu Bojanu.Tam je to hezké.Jsou tam hlavně restaurace ,ale ubytování asi málo.Na druhé straně řeky je nudistické stredisko.
Fox
Re: Ulcinj
27. 04. 2012 18:22
Jen kousek od Ulcinj. [www.apartmentsarabela.com] ,za celkem slušné ceny,nebo o trochu dražší [montenegro-go.ru]

Moc pěkná místa a Ulcinj do 10 km.
Re: Ulcinj
29. 04. 2012 20:57
To vinklar, To FOX:
Díky za typ. Jako ideální, po proserfování netu ,vidím oblast za Ulcinj-Donji Stoj, po levé straně při cestě z Ulcinj na Velikou pláž, směrem k ramenu řeky co vede od Ulcinjska Solana. Vypadá to, že oblast je klidnější než centrum Ulcinj a nebude problém sehnat ubytování v přízemí s výběhem pro holčičku

Gusta
Re: Ulcinj
30. 04. 2012 11:03
gusta:

Moc bych se na to neupinal. Rovina, pole, baraky, silnice (konci tu Jadranska magistrala), prach, bordel, igelitaky, k mori daleko... aspon takovy byl stav v zari 2010 i 2011, kdyz jsme se tam byli juknout. Po prave strane (mezi silnici a plazi) to vypadalo o neco lip. Uvidis sam na miste. Jak se mi v Cerne hore libi, tak tady bych nechtel byt ani namalovany na zdi.
Re: Ulcinj
30. 04. 2012 15:35
U té řeky Ada Bojana to ubytování nevypadalo zas tak zle.Já tam zastavil,abych se zeptal na cestu na Veliku Plažu a už mi nějákej místní tahnul do baráku abych si to prohlédl a u něj bydlelspinning smiley sticking its tongue outTak jsme to prohlídli a na to,že to je Ulcinj, tak velice slušný bydlení a sliboval,že na buduce godina bude mať aj na satelite České tv.Jinak Velika plaža je pro rodiny s malými dětmi slušná volba, je to jak na Balatonu,jdeš 100 metrů a vodu máš k pasu.Ale jinak nás Ulcinj něják neučaroval.Je to oproti Budvě, už opravdu Orient.Všude vidíš mešity a i na pláži se některé místní ženy koupali v šatech.
Re: Ulcinj
30. 04. 2012 20:38
Chce to asi zajet kousek dál od Ulcinju. Cca 1,5 km za mostem je celkem dost nových domu a stále přibívají. Já tam jedu 22.6-7.7
Bea
Re: Ulcinj
01. 05. 2012 17:20
Ktorú časť s novými domami máte na mysli? Rada by som o tejto možnosti vedela viac. Privítam aj nejaké foto, resp. link. Nepoznáme toto mesto, ale sme rozhodnutí koncom augusta tam stráviť dovolenku. Vďaka
avatar Re: Ulcinj
01. 05. 2012 20:58
Ahojte. Tak trošku souhlasím s Jožkou. Moc se mi ta oblast - dále na jih pod Ulcinjem nelíbila. Pravda, koupání na písku je fajn....ale ty domy - byť nové - jsou dost daleko od pláže...okolo 1 km je to tzv. hodně blízko... Blíže jsou hotely, a pak teprve domy....A ten přístup - dost často asi nějak takový - viz. obrázek.... a navíc rovina, časem i nečisto /projížděli jsme podél celé pláže, a na několika místech se byli kouknout/.... Pak jsem byla spokojena až u pláže u ústí řeky Bojany - na Adě Bojaně - tam bych si vzala asi nějaký bungalov - jsou hned u pláže, nebo v bezprostřední blízkosti. [mw2.google.com]
[www.velikaplaza.info] Zdraví smiling smileyR.
Re: Ulcinj
01. 05. 2012 22:38
Taky se prikládam k Rero.Na nás hodne daleko k vode.Museli jsme autem.Na procházky nic moc okolí.Všude hodne prachu.Za jeden den auto samej písek.Kdo má rád čisto v aute nevím,nevím.Jednu výhodu to mělo oproti lidem ubytovaných v Ulcijnu a to ,že človek nečekal ráno v kolone cestou na pláž a to samé cestou zpět.Jinak ubytko pěkné a hodně nových postavených apartmánu.Stále se taky budujou nové a tak se dá domluvit taky dobrá cena.Z klimou cca 10 euro pro jednoho.Okolo hlavní silnice se zváží odpadky z apartmánu a hotelu v okolí,ale pruběžně to odváží proto taky občas smrad.V sezone taky občas vypadáva elektrika z duvodu přetížení sítí. Jinak docela klid.Večer to chce repelent.Hodně tam zavlažuji mandarinková políčka.Obyčejní lidé se snažili ve všem pomoci.Zelenina a ovoce u silnic za dobré ceny a když tam chodíte nakupovat tak vám udelá lepší cenu.
avatar Re: Ulcinj
01. 05. 2012 23:14
Ale jeden nebo dva apartmány jsem našla, kde bych se možná usídlila u Ulcinj....ten jeden je kousek od centra, a zároveň na samotném začátku Velike plaže/krásný výhled na pláž/. Možná bude o něco málo dražší, ale zcela by odpadlo popojíždění autem na koupání/asi do100m - je psáno/, a zároveň blízko do centra/asi do 2000m/....taky si ho poznamenám...jmenuje se Porto. Zdravísmiling smiley R.
[www.montenegro-traveler.com] [www.montenegro-traveler.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (01. 05. 2012 23:25).
Re: Ulcinj
02. 05. 2012 06:35
Treba se vam tam libit bude, sto lidi, sto chuti... a kdyz treba nakupovat ovoce nebo zeleninu, tak tam. Ceny mirne, chute skvele. Lepsi polovicka byla hotova z krav, co se pasly v melounovem poli na kusech, ktere se nevyplatilio asi sklidit. Nekterym k peti kilum moc nechybelo. Co se Ady Bojany tyce, tam jsme se nedostali kvuli zavore... a rybi restaurace u reky nemaj chybu (tedy az na cenu). Pro nas, co ryby nepozname je prinesou jeste na tacu, abysme si mohli vybrat :-)
Re: Ulcinj
02. 05. 2012 17:21
Ano stím prachem na autech je to pravda a vzdálenost také. Já byl vždy v kempu u vody (hlavně kemp Oliva na pláži Utjeha)tak vzdálenost neřešíl.
Jen jsem psal,že ty domy tam jsou. Jedu tam na konci června,tak pár fotek udělám a mužu poslat.

Přeji všem krásné prožitky s dovolené v MNE. 72lubos
Re: Ulcinj
17. 06. 2012 21:57
Ahojky, zdravím všechny příznivce Černé Hory. Rádi bychom letos koncem srpna vyrazili autem na Adu Bojanu přes nějákpou cestovku asi tak na 10 dnů. Nemáte někdo v plánu, v tomto termínu se připojit??? Dvě auta a dvě party......jsme pár 60a55. Zdraví JAVI
Re: Ulcinj
28. 06. 2012 16:59
Dnes jsem byl okouknout apartmán cca 200 m od velké plaže.Je to přímo na hlavní třídě,za mostem směr velká pláž.Takže restaurace a stanky do 25m.Chtějí 7 eur na osobu. Pěkné čisté s parkováním. Apartmán(pokoj) je asi 18m a balkon,na kterém je i kuchynka,lednice sporák. pokoj tak pro 2 dospělé a dvě děti. Další pokoj byl menší s jednou manž.postelí a přes chodbu kuchyn se stejnou postelí.Fotky mužu zaslat,nějaké jsem udělal. Příjemnou dovolenou všem přeji
Re: Ulcinj
28. 09. 2012 15:46
pro příští rok nás zaujala dovolená v Ulcinj, bude to poprvé co budeme nevěrní HR, ale snad to zvládneme a proto mám velikou prosbu pro znalce Černé Hory na možnost ubytování. Jsme dvě rodiny, jedna tříčlenná a druhá čtyřčlenná. Ubytování v klidné části, v blízkosti pláže, ale vzhledem k našim motorovým miláčkům nebude problém dojíždět. Ubytování jednak v soukromí, ale uvítali by jsme polopenzi. Našel jsem v jednom z apartmánů v tomto místě cenu za tři lidičky s polopenzí 70 EURo v sezoně, což je dobrý, ale třeba dám na Vaší radu, či rady, jestli má cenu tam shánět polopenzi, nebo chodit v místě do restaurací, jaké tam byly pro letošní rok ceny potravin?, má vůbec cenu tam něco vozit (myslím jídlo :-) ? Jinak kudy jste tam jeli, klasika přeš HR, neo přes Maďary a dolů mimo dálnici v HR?

Díky za informace...........
Re: Ulcinj
28. 09. 2012 19:51
Za 72 tam pro tři bude te mít docela luxus. Učtují si 7-12 eur na osobu/den a jídlo v restauraci je na ceně u nás. Mají trochu dražší maso a mléčné vyrobky,ale třeba mléko za 0,8eur má 2,8 procent,takže nakoupíte v pohodě tam. Mají apartmány s kuchyní,tak si občas mužete uvařit sami.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.