Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kempy v Černé Hoře

Autor Ruda 
kempy v Černé Hoře
14. 02. 2007 07:10
má někdo zkušenosti s kempy v Černé Hoře?
Letos se tam chystám a bohužel moc informací o tomto způsobu ubytování na NETu
není. Cca 15 let jsem takto poznával Chorvatsko a mnohdy to bylo lepší než ubytování v soukromí. díky Ruda
avatar Re: kempy v Černé Hoře
15. 02. 2007 18:24
[www.oliva.cg.yu]
Tady jsem našel jeden kemp,který má stránky.Podle toho je vidět,že budou ceny asi nižší než v HR.Také se tam letos chystáme.Zatím přesný termín není,ale bude to v době prázdnin.Jinak jsem se bavil s jedním karavanistou co tam jezdí již asi třetím rokem a v podstatě si to nemohou vynachválit.Poslal mi i jeden ceník kempu kde bydleli.Některé již jsou vybavené lépe jiné prý za moc nestojí.Projeli to až po Ulcin.Když něco zjistím tak to sem napíši.Snad to bude k prospěchu i ostatním.

MirekŠi
Re: kempy v Černé Hoře
09. 04. 2007 19:55
Jo jo , taky se chystáme do kempu někam k Ulcinji , takže uvítám všechny možné zkušenosti.Loni jsme byli na Pelješaci a tak ten kousek cesty navíc taky dojedeme.Možná že to zkusíme přes Madarsko a pak Bosnu....?Nemáte někdo zkušenosti s průjezdem Bosnou?
Re: kempy v Černé Hoře
09. 04. 2007 20:09
Vloni jsem přes Bosnu jel-Bos.Gradiška-Metkovič...
avatar Re: kempy v Černé Hoře
09. 04. 2007 20:22
Pete napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo jo , taky se chystáme do kempu někam k Ulcinji
> , takže uvítám všechny možné zkušenosti.Loni jsme
> byli na Pelješaci a tak ten kousek cesty navíc
> taky dojedeme.Možná že to zkusíme přes Madarsko a
> pak Bosnu....?Nemáte někdo zkušenosti s průjezdem
> Bosnou?


To jedete do Valdanosu?
Re: kempy v Černé Hoře
09. 04. 2007 21:00
No to ještě nevím , záleží na kempu.
Re: kempy v Černé Hoře
10. 04. 2007 12:22
Sezona 2006-úmysl si projet Černou Horu se stanem a poznávat.Měl jsem vypsané kempy,tak jsem věděl kam mám jet.Skončilo to tak,že jsem zakotvil v apartmánu a vše jsem projel také.Vybavení kempů je na úrovni roku 1970 u nás.Ale to byli dva.Prý tam sloužily kempy pro utečence a taky to tak vypadá.Bylo mě z toho smutno.Lidé si neváží co tam mají.Servis pro turisty kteří nejsou v hotelích je velice chatrný.Prostě s Chorvatskem se to nedá srovnat.A ty ceny se už přibližují chorvatsku,ale pouze ceny.Nebyl jsem nadšen.
Zpátky jsem jel přes Bosnu .Stojí to zato.Uchvatné scenerie co dokáže NERETVA.Cesta je v pohodě.Ale silnice asi jako u nás, žádné dálnice.Co se týče přejet co nejlíp k moři,tak přes chorvatsko po dálnici to nemá konkurenci.Ale já nikam nespěchám ,tak cesta byla fajn a něco jsem viděl.
Tuto sezonu jedu se stanem Pelješac a KOrčulu.Tak napište postřehy a rady zase vy.
Tak ať se nám dovča vyvede.AHOJspinning smiley sticking its tongue out
Re: kempy v Černé Hoře
10. 04. 2007 18:02
tak to jste mne trochu zklamal i já jsem chtěl projet Černou Horu se stanem a prozkoumat pobřeží.Třeba kemp Oliva má docela slušné web. stránky i za zajímavou cenu tak si myslím, že se alespoň o to pokusím.Každopádně vždy se dá najít ubytování někde v soukromí za slušný peníz -doufám.
Re: kempy v Černé Hoře
10. 04. 2007 21:45
Ubytování vždy seženete, jen vydržet.Ale jestli čekáte parádní dovolenou ,tak jsou to ,z prominutím cikáni.A to se týká apartmánů i kempů.
Re: kempy v Černé Hoře
11. 04. 2007 20:38
Loni jsme byli na Pelješaci v apartmánu a musím říci, že to je pěkná divočina celý poloostrov.Ubytování jsme měli v Orebiči blízko pláže Trstenica , která je z části písečná.Další a mnohem lepší bylo koupání v zátoce Divná na sev. pobřeží kousek od Trpanje.Moře bylo naprosto perfektní a všichni jsme si ho užili dost.Jenom ty služby by mohli být lepší, nevím jestli se Chorvaté už nabažili dosytosti všech turistů nebo jestli jim už Češi nevoní.Měli jsme pocit a ne jenom my , že se nás snaží oškubat jak jen to jde na úplně všem.A proto dost bylo Chorvatska a pojďme prozkoumat černou Horu! A o tom je toto nové forum, za které moc děkuji,že vůbec vzniklo.
Re: kempy v Černé Hoře
11. 04. 2007 22:03
Prosím, nepsal jsem to ,abych někoho odradil!!To jsem nechtěl!!Jiný kraj ,jiný mrav.Jel jsem tam něco poznat,a to je můj dojem.Ale kdybych tam jel příště,tak pouze apartman,a hledat.Věřím že bych si našel místo kde by byla parádní dovolená.Chce to hledat.Našel jsem tam místečko, ale musím si to připomenout s manželkou,kam jsme jezdili lodí na pláž.Jak jsem zpzoroval,tak se tam hodně stavělo,a tudíž věřím že bych tam našel ubytování bez problémů.Krásné koupání,bufet na pláži a za skoro naše ceny.thumbs up
Re: kempy v Černé Hoře
30. 04. 2007 08:50
Hezký den!

Taky se již těším na dovolenou v ČH.Nerad bych ji strávil na jednom místě,proto se chci zeptat jestli má někdo skušenost s tím že přespí mimo kempy.V ČH je dle informací povinnost registrace na místě pobytu.Při popojíždění po pobřeží mi to připadá dost komplikované.v Bulharsku jsme s tím pak měl na hranici problém.
Díky za info.
Re: kempy v Černé Hoře
03. 07. 2007 18:32
V noci/1.7.07/ jsem se vrátil z Černé Hory.Týden jsem strávil v kempu v Ada Bojaně.To jak je známo naturistické středisko.Další dni jsem se volně pohyboval po pobřeží k domovu .Mám nějakou skušenost s volným spaním, dost příjemných i horších zážitků i kontakt v Ulcinj.Myslím že strašne záleží co chcete a co vydržíte.
Kdo chcete ptejte se co budu vědět řeknu.
Re: kempy v Černé Hoře
03. 07. 2007 18:36
Omlouvam se vrátil jsem se 2.7.07
Re: kempy v Černé Hoře
05. 07. 2007 12:10
Prosím p.Mirase o info : odjíždíme 18.7.07 do ČH. Chteli bychom někam k Ulcinju do soukromí. Jedeme poprvé do ČH. Chornatsko máme již několikrát za sebou. Neporadil by jste nám nějaký kontakt? Jak je to tam s cenou apatrmánů a potravin včetně masa? Mail: pavel-svarc@iol.cz. Děkuji
Re: kempy v Černé Hoře
08. 07. 2007 20:59
Byl jsem ubytován v kempu na ADA BOJANA -20km za Ulcinji.Při návštevě Velké plaže pod Ulcinj /12km dlouhá mi nabýzel hlídač na parkovišti ubytování za 12 Eur pro 2 lidi a tvrdil že je to 10 min. k pláži,teď bude aasi cena vyšší.Ceny jídla a všeho jsou stejné nebo o málo větší než u nás,myšleno v obchodě.restaurace jsou dražší.
Konkrétní kontakt mám do Ulcinj.Potkal jsem na ulici p. Branko Mihailoviče, který v zimě bydlí v Neratovicích a Ulcinj má vilku.
Chce to se však porozhlídnout a vybrat si.
Re: kempy v Černé Hoře
16. 07. 2007 17:29
Prosím o tu adresu do Ulcinju. Jestli bude možné, pošlete mi jí prosím na mail. Děkuji
Re: kempy v Černé Hoře
19. 08. 2007 01:56
pro: black

já bych Ti ty kontakty mailem poslala, k Brankovi Mihailovičovi jezdíme, ale nemůžu Tvůj mail nikde najít ..
avatar Re: kempy v Černé Hoře
30. 08. 2007 18:27
Prosím o informaci někoho kdo byl v Černé Hoře v kempu Oliva [www.oliva.cg.yu] Letos jsme projeli celou tuto krajinu a omrkli situaci /autem bez přívěsu/.Po zjištění,že se zde hodně změnilo a stále mění k lepšímu prosím o jakékoliv informace na příští rok.Ceny jsou přívětivé,pořádek již také zlepšují a cestovní ruch se rozrůstá,služby zlepšují.Je třeba změnit lokalitu i když je to dál než Chorvatsko,ale vzhledem,že příští rok bude dálnice až do Ploče,tak to zase tak daleko nebude.

MirekŠi
Re: kempy v Černé Hoře
06. 09. 2007 13:52
S kempem mam zkusenost pouze v Buljarici - Autokemp Maslina. K dispozici jsou obytne privesy a nebo je tam i misto pod stany. To vse pod stromy - olivovniky, granatovymi jablonemi, duby, pri vedrech clovek oceni stin. Majitele se o kemp staraji, takze je tu cisto a prijemne. Je tu odsud blizko na plaz. Ceny jsou prijatelne
Druhy kemp se nachazi primo u plaze, ale oproti tomu prvnimu nam prisel dost hrozny, hlavne budova (ci co to bylo) se sprchami a zachodky.
V Durmitoru jsme chodili (ale nebydleli) kolem kempu Ivan Do. Lezi sice trochu dal z centra Zabljaku, ale zase je odtamtud blizko do hor. Vypadal velice dobre. Ceny jsou tam podle jejich stranek dobre.
avatar Re: kempy v Černé Hoře
07. 09. 2007 13:06
Pokud má někdo zkušenosti s kempováním v Černé Hoře tak to sem napište.Zajímá mne a určitě i ostatní-kde jednotlivé kempy jsou,vhodnost pro přívěsy,sjízdnost do kempu,vybavení,pláže a vzdálenost k nim a další důležité informace.Je to krajina o které jsou co se týká tohoto mizivé informace a najít něco na internetu je snad nemožné,zatím???!!!

MirekŠi
Re: kempy v Černé Hoře
12. 11. 2007 15:20
Zkušenost ze začátku srpna... Byli jsme v campu Oliva. Co se týká cen, tak mohu napsat následující - 4lidé, 2stany, jedno auto - 5nocí - 72euro. Z té ceny jsem byl nadše. Jedná se o malý camp. Místo se tam dalo po dohodě s majitelem a některýma turistama najít. Koupání na přeliodněné oblázkové pláži 30m od campu hrůza. O několi set metrů dál naprosto v pohodě. Žádní lidé. Horší vstup do vody pro děti. Ceny v přilehlých obchůdcích cca jako u nás. Nemá smysl vozit potraviny. Jediným problémem je každovečerní discotéka, která utichá až mezi druhou a třetí hodinou ranní. Je to docela náročné, ale již druhou noc jsme tomu přivykli. Co se týká ostatních campů, tak mi to připadalo docela děsné. Ale na druhé straně, když tady čtu, že ceny jsou stejné jako v Chorvatsku, tak nevím, kam lidé do toho Chorvatská jezdí. Zdá se mi pořád Černá Hora mnohem levnější... Matess
Re: kempy v Černé Hoře
12. 11. 2007 15:56
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:35).
Re: kempy v Černé Hoře
12. 11. 2007 16:09
Ono záleží na tom, jak to bereš... Myslím, že 200metrů není moc a co se týká toho místa - je to docela logické, vzhledem k tomu, že se jedná o malý camp cca pro 20aut. Je jisté, že v Černé Hoře se dá najít hromada dalších campů. Projeli jsme jich asi 5, ale dle mého názoru byly hrozné. Hlavně kemp ve Valdanosu. Nějaká bývalá vojenská základna nebo co to bylo - stojí tam asi 200nepojízdných přívěsů k ubytování, 100 "apartámů" a atd... Já volím menší... Musím říct, že na to, co jsme viděli jsme nakonec rádio přežili ty discotéky...
avatar Re: kempy v Černé Hoře
12. 11. 2007 22:37
Matess díky za zprávy,poslal jsem vám soukromou zprávu.Jakékoliv informace o kempování v ČH jsou zde vítány

MirekŠi
Re: kempy v Černé Hoře
19. 11. 2007 09:35
Kemp Oliva se nachází v místě zvaném UTJEHA. MJy jsme ho našli náhodou. A to i přesto, že jsem četl jejich web, kde je ovšem napsáno, že se nachází v Ulcinju. Je to asi 10km před, takže pozor... Jinak odbočka do kempu je v levotočivé zatáčce dolů k moři. Je tam cedule, ale je nutno jet pomalu, aby to člověk neminul... Matess
avatar Re: kempy v Černé Hoře
19. 11. 2007 10:42
Jaký je tam sjezd? Zajímá mne to vzhledem,že máme přívěs a moje polovička "rezignuje" před jakémkoliv kopci.Viz. některé kempy v HR.Jinak vím,že píší,že kemp je asi 12 km od Baru směr na Ulcinj,ale jak hledám v mapě tak to nemohu najít.Utjeha nikde není.Je poblíž něco většího,vesnice,městečko,nebo něco podle čeho by se člověk mohl orientovat.Pokud jsem zadal toto do vyhledávače tak mi to něco našlo,ale podle všeho tento název je názvem nějaké pláže.Díky pokud mi to upřesníte,abych to našel v mapě.Co je na stránkách web kempu,je fakt jen taková nepoužitelná mapová orientace,nebo-li spíže fotka,která nic neříká.

MirekŠi
Re: kempy v Černé Hoře
19. 11. 2007 10:57
Co se týká toho sjezdu - je to dost z kopce - ale pokud to mohu hodnotit a srovnávat, tak jsem viděl daleko daleko horší. Myslím ,že s přívěsem se tam dá v pohodě sjet. A ke všemu je to v podstatě průjezdné - jednou cestou se sjede dolů a bez otáčení se vyjede zpět na hlavní - nevím, jestli je tam jednosměrka, ale tak mi to připadalo... Abych pravdu řekl, tak na žádné další místo, které by mohlo být v mapě nemohu přijít... Až včera večer mne konečně napadla ta Utjeha... Ale na tom úseku se to fakt dá najít... Rád bych to popsal trochu léoe a více, ale našli jsme to v takové euforii, že jsem ani moc neřešil, kde to vlastně jsme:-)Matess
avatar Re: kempy v Černé Hoře
19. 11. 2007 19:07
Na Utjehu je tam cedule, kde odbočit, stačí jen sledovat po cestě z Baru. Kousek za Utjehou je Kruče. Až uvidíš u silnice hotel Vidikovac, tak už jsi to asi o 1 km přejel.Ale neboj se kdekoliv u stánku podél silnice zastavit, lidi jsou tam moc milí, domluvíš se i česky a poradí ti.
avatar Re: kempy v Černé Hoře
20. 11. 2007 10:24
Díky moc,teď snad by to neměl být problém to najít.Jen tak dál,čím více informací o kempech v ČH tím lépe.Pište i ostatní.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.