Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Založení fóra pro Černou Horu

Autor admin 
avatar Založení fóra pro Černou Horu
02. 02. 2007 18:03
Protože se staráme také o stránky www.cerna-hora-info.cz a ze strany čtenářů je již delší dobu zájem o fórum zaměřené na Černou Horu, je dnešním dnem založeno. Doufám, že bude sloužit k plné spokojenosti.

Michal
avatar Re: Založení fóra pro Černou Horu
02. 02. 2007 18:46
Huráááááá ! Konečně ! Dobrej počin admine, chválím !hot smileyhot smileyhot smiley
To byl super napad!!!Konecne nekdo neco bude vedet i o Cerne Hore!
Byla jsem v loni v Budve,Becici a Svatem Stefanu 3.9. ale to tam byla hruza!!!!
Nedoporucuji tam touto dobou jezdit,strasne moc lidi!!( v Budve a Becici) ve Svatem Stefanu se mi vubec nelibilo.na plazi nic neni,jen 2,3 male kavarnicky udelane a jinak vsechno ubytovani v kopci nad Stefanem a drahe.
Januleangry smiley
avatar Re: Založení fóra pro Černou Horu
15. 02. 2007 18:33
Také jsem "nadržený" na nové zprávy a poznatky.Letos jsem se rozhodl,že se tam s přívěsem podíváme.Tak uvidíme,kdo se tady o zkušenosti podělí.Snad se budou snažit,když jsou již samostatní.

MirekŠi
Re: Založení fóra pro Černou Horu
16. 02. 2007 22:29
Perfektní už to bylo třeba ano Černá Hora změna je život.
avatar Re: Založení fóra pro Černou Horu
21. 03. 2007 13:18
smiling smiley Skvělý nápad založit forum o Černé Hoře - jedeme tam letos v červnu poprvé a tak hledáme jakékoliv informace "Ať víme, do čeho jdem....".
Prosím, jestli víte někdo něco o městě Ulcinj a okolí, založíme vlákno.
Re: Založení fóra pro Černou Horu
21. 03. 2007 17:12


Na VELIKE PLAŽI pod Ulcinem
Re: Založení fóra pro Černou Horu
22. 03. 2007 04:01
smejkali: Hehe, kedy to bolo fotené, 2006 to tam vyzeralo inak. Ale Velika Plaža má 10 km, nevideli sme všetko... Ináč, v jednom z barov na pláži sme bez problémov kúpili krabičku Marlboro za 1,- EUR, také lacné neboli ani po kartónoch na trhu v Bare... Holt Albania je blízko... hot smiley
Re: Založení fóra pro Černou Horu
22. 03. 2007 11:40
8/2005 až dole skoro u Albánie kousek před Adou Bojanou , je pravda že Copacabana vypadá jinak ale mě se líbilo i tady a ceny jsou tam opravdu mírnéthumbs up
avatar Re: Založení fóra pro Černou Horu
22. 03. 2007 20:46
Člověče, nestraš - ale je fakt, že zrovna sem se tedy nechystáme. Možná jen na podívání - budeme kousek severněji u zálivu Valdanos.
Re: Založení fóra pro Černou Horu
23. 03. 2007 09:00
Je to 12km písku, tak o kus dál to vypadá třeba takhle


Re: Založení fóra pro Černou Horu
23. 03. 2007 10:56
Tak to se mi tedy líbí víc ta varianta s krávou :-)
Re: Založení fóra pro Černou Horu
23. 03. 2007 11:23
Slunečníky se platěj
Kráva je zdarma
Re: Založení fóra pro Černou Horu
06. 06. 2007 13:30
Kdo umí polsky, což se dá v pohodě přelouskat, tak [www.softlakecity.com] zde je speciálně fórum o cestování do Černé Hory a Srbska.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.