Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trasa foca ~scepan polje

Autor pgp 
Re: trasa foca ~scepan polje
30. 06. 2017 11:10
Ahoj přátelé
Cestu jsme projeli bez potíží.
Lesní cesta před přechodem je dost široká na dvě auta,jen občas se sužuje,neměli jsme žádný problém. Vždy nám protijedoucí auta uhnula,nebo my jim. Ale víc nepřijemné je,že je tak hrbolatá,rozmlácená a děravá,že rychlost kterou se dá ,není víc jak 30 km. Při délce něco kolem 20 km,tam strávíte docela dost času. Při zpáteční trase to asi objedu. Ted se od hranic jelo celkem dobře,ale zpět by nás čekal hodně dlouhý kopec nahoru,celkem dost prutký.
Závěrem,prujezd lze,ale jak doporučoval tvsat,nejezdit
P.S tvsat-teplé vono už to jesmiling smiley
avatar Re: trasa foca ~scepan polje
30. 06. 2017 15:56
Tak sláva,Luboš nespadl do rokle a domeček dovezl,sice jak píše roztřepaný,ale v celku thumbs up V kterém kempu jste zabukováni ?? A jaké jsou letošní ceny kempů na té Veliké . Ještě nevím kde zakotvíme,uvažuji mezi těmi třemi. Uvidíme až na místě. Jinak již za 22 grinning smiley

MirekŠi
02. 07. 2017 08:08
Ahoj. Jsem v Safari. Ceny jsou 20 eur za dva +karavan atd. A připočítávají si 1.5 eur na osobu za městský poplatek. Tady přistavěli nové WC a vyměnili tři chatky za nové. Jinak vše při starém. Je tu klídek.
12. 07. 2017 10:21
Jel jsem tama v neděli 9.7.2017 a jak píše Luboš jsou tam 2-3 místa kde je trochu sesuv a zůžené na 3m.Jinak je to rozšířené,ale asfalt(zbytky) je jen na půlce,takže je potřeba jet 20-30km/h max. Od přechodu po benzínku dole to trvá cca 30min.
My jeli těsně před bouřkou,takže zasucha,ale pokud by tam zapšelo,tak to bude plné bláta a klouzat.Na hranicích večer kolem 18h nechtěli vidět ani pasy ,což jsem byl překvapený a jen jsme projeli.Loni jsem čekal při 6 autech přede mnou ráno kolem 10-11h na hranicích 30min.Pokud někoho zajímá cena LPG dole,tak na obou benzínkách 0,88 KM (12,-kč/l). Doporučuji jet dál až do Trnovo,tam byl nejlevnější benzín 1,5 KM( 21,-kč/l) i LPG 0,58 KM (7,90kč/l ) placeno kartou

Upraveno 1krát. Naposledy upravil t152 (12. 07. 2017 10:23).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 13
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.