Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Albánie

Autor choséé 
Re: Albánie
20. 07. 2017 00:48
Máš pravdu ,že cena nebyla výhodná.Byla ale v normě,za ta léta co lpg jezdím, mám v oku kolik mám za kolik zhruba dostat a tohle mě přišlo fér.Zarazily mě ty karty,Alboška přece není země cikánů a analfabetů (jak si to někteří představují),kdejakej mlaďas tě s angličtinou strčí do kapsy a karty neberou!

Karel
20. 07. 2017 09:35
Ty karty-to je spíš o penězích pro banky.Pokud ti to prodá hotově,tak může nabízet v té velké konkurenci palivo levněji nebo na něm má větší výdělek.O administrativě a účetnictví už ani nemluvě.
11. 08. 2017 12:27
Za týden jedeme poprvé do Albánie, konkrétně do Ksamilu. Pořád sem nakukuju, jestli tu budou napsané nějaké poznatky z cest a z dovolené ..... nikdo nic? Jste všichni doma nebo někoho v Ksamilu potkám? Jsem na tu cestu zvědavá, po návratu napíšu dojmy.
11. 08. 2017 12:45
Dobrý den,
byl jsem v Albánii letos rovněž poprvé, viz můj příspěvek z 11.7.2017. Byli jsme v Himare, a projeli až do Butrintu, nicméně konkrétně ke Ksamilu se nemohu vyjádřit . Nevím kudy jedete, my jeli přes Kosovo .... Jinak víc info případně přes můj mail vaclavikmi@seznam.cz. A z mého příspěvku myslím plyne, že se mi v Albánii líbilo.
11. 08. 2017 13:45
Nakonec jsme se rozhodli, že zkusíme trasu, kterou nám nabízejí jako nejrychlejší mapy.cz i google a to je přes Maďarsko, Srbsko, Makedonie, tam nocleh a ráno pak přes Řecko do Ksamilu. Budeme tam 2 týdny a na zpáteční cestě zůstáváme ještě týden v Rafailoviči.
11. 08. 2017 17:31
Já byl v Ksamilu jen jednu noc na přespání,pak ráno návštěva Butrintu. Jel jsem z Řecka přes Gjirocaster a modré oko.
Záleží co od toho očekáváš. Nemám ho celý projítý,ale pláže tam byly dost malé,takže za mě dost narváno a asi bych tam nechtěl trávit celou dovolenou . Bylo tam levné ,pěkné ubytko na 25 euro,ale příjezdová cesta byla polní.Gjirocaster bych klidně vynechal,to mě moc nenadchlo, Modré oko pěkné-doporučuji , Butrint -pěkné- doporučuji( my tam byly cca 3h než jsme to prošly). Cesta kolem pobřeží je hodně kopcovitá a klikatá,takže i pomalá. Logarský průsmyk pěkný na výhledy i focení.Kudy přesně máš v plánu jet přes tu makedonii do Albánie? Cesta přes Skopje na Ohrid je část po dálnici,ale pak hodně kopců.V Makedonii zaplatíš za tu dálnici cca 5,5euro a v Srbsku 11 euro
11. 08. 2017 17:53
Butrint a Modré oko máme v plánu.
30. 11. 2017 18:06
Našel jsem celkem čerstvá videa z cesty BiH
[www.youtube.com]
MNE [www.youtube.com]
Albánie [www.youtube.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 19
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.