Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytováni v soukromí

Autor monča 0601 
ubytováni v soukromí
12. 07. 2013 18:28
Ahoj,jedeme letos do Černé Hory .Porádí někdo s ubytováním v soukromí??
Re: ubytováni v soukromí
12. 07. 2013 18:32
to monča 0601: zkus hledat ubytování přes "booking.com" tam lze najít ubytování v různých cenových relacích včetně hodnocení ubytování



Upraveno 1krát. Naposledy upravil henryjp (12. 07. 2013 19:29).
Re: ubytováni v soukromí
12. 07. 2013 20:12
Pokud jedete autem,ubytování seženete snadno. na hlavních ulicich je plno nahaněču s cedulema, Sobe Doma
Re: ubytováni v soukromí
13. 07. 2013 07:28
Objednávání podle fotek je zcela na nic. Nejlépe je vyrazit, dojet na místo a VYBÍRAT z přehršle nabídek. A věř, že je z čeho.
Re: ubytováni v soukromí
13. 07. 2013 10:59
Podle fotek nic nepoznáš,akorát jsi v reálu nasr.... Nejlepší je na blind a na ceně se dá vždy domluvit.
Počítej od 8E do 12E na osobu maximum.Okolo 10E na jednoho se pohybuje apartmán s kuchyní,klima,wifi.Více už je zlodějina přebraná od sousedů ze severu.
Re: ubytováni v soukromí
13. 05. 2014 09:01
Dají se v Černé Hoře sehnat nějaké apartmány přímo u vody? Poradíte v kterých lokalitách je hledat? V Chorvatsku to není problém, ale nevím jak ČH.
Re: ubytováni v soukromí
13. 05. 2014 10:52
Přímo u vody myslím mezi Sutomorem a Barem. Tam jsou takové malé apartmánky, ale bude to asi trochu dražší. Ale je to u vody. Rozhodně nedoporučuji přímo u pláže v Sutomore. Mraky lidí, binec až do rána, pokud chcete trochu zarelaxovat, tak raději klidné místo. Já jezdím do Sutomore, ubytovaná jsem u známejch v Sutomore- Pobrdže. To je v oblasti směrem do hor. Na hlavní pláž je to 8. minut. Večer klídek, všude čís to, u privátku bazének, prostě paráda. Film mam na www.montenegro.wbs.cz . Ti bylo točené před kety, teď je to ještě lepší, proběhla rekonstrukce. :-)
www.montenegro.wbs.cz
Re: ubytováni v soukromí
13. 05. 2014 11:04
Jde mi o apartmány přímo u vody. Někdy jsem líný. smiling smiley A s autem na šnorchlování občas odjedu.
Re: ubytováni v soukromí
14. 05. 2014 07:23
To core: kam až chceš dojet?Hezké ubytování přímo u vody je třeba v Buljarici.Několik domků přímo u pláže,cena na okraji sezony 40E/den za studio 2+2.Nebo na druhé straně pláže,tam je polosamota.V jiných destinací něco najdeš také.

Karel
Re: ubytováni v soukromí
15. 05. 2014 06:27
Je mi jedno kam dojedu. Jen chci ubytovat hned u vody. A díky za typ. Určitě ho prověřím.
Re: ubytováni v soukromí
15. 05. 2014 07:59
Ubytování u vody má v MNE jednu malou nevýhodu.Jsou tam ,řekl bych všeobecně,větší vlny než v Chorvatsku.V noci je to někdy až nepříjemné.

Karel
Re: ubytováni v soukromí
15. 05. 2014 08:03
Aha. Zajímavý postřeh. To mne nenapadlo, že by to proti Chorvatsku měl být takový rozdíl.
avatar
mdr
Re: ubytováni v soukromí
02. 07. 2014 18:18
Asi to bude tím, že černohorské pobřeží není tak dobře chráněné ostrovy od širého moře...
Re: ubytováni v soukromí
03. 07. 2014 08:52
Tak už jsem se vrátil. Ty vlny byly v pohodě. Někdy úplný olej. Pokud by někdo měl zájem, tak mohu doporučit Hotel R (kousek na Ulcinjem). Super ubytování přímo nad vodou. Objel jsem pobřeží a tenhle hotel hodnotím jako nejlepší. Na terase bazén a nebo z terasy skočíš rovnou do moře. Ale hlavně kolem samé skály a malé zátoky. Výborná šnorchlovačka.
Re: ubytováni v soukromí
06. 07. 2014 12:58
core napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak už jsem se vrátil. Ty vlny byly v pohodě.
> Někdy úplný olej. Pokud by někdo měl zájem, tak
> mohu doporučit Hotel R (kousek na Ulcinjem). Super
> ubytování přímo nad vodou. Objel jsem pobřeží a
> tenhle hotel hodnotím jako nejlepší. Na terase
> bazén a nebo z terasy skočíš rovnou do moře. Ale
> hlavně kolem samé skály a malé zátoky. Výborná
> šnorchlovačka.

Core tak ukáž nejaké foto at taky vidímesmiling smiley
Re: ubytováni v soukromí
09. 07. 2014 14:27
Tak zkusím něco vložit pro inspiraci.


Takže to nějak nemohu vložit. Fotky jsem dal na Rajce.net, ale odkaz na ně nejde vložit. Smůla



Upraveno 6krát. Naposledy upravil core (09. 07. 2014 14:41).
avatar Re: ubytováni v soukromí
09. 07. 2014 16:58
vlož to sem.jpeg
Re: ubytováni v soukromí
09. 07. 2014 17:05
avatar Re: ubytováni v soukromí
10. 07. 2014 08:55
core - pěkný můžu poprosit nějaké info k hotelu? Klidně do sz.
Re: ubytováni v soukromí
10. 07. 2014 23:18
Core,fakt pěkný,dík moc .Pěkný místo.thumbs up
Re: ubytováni v soukromí
18. 09. 2014 11:08
Ahoj,vím,že je brzy,ale už teď plánujeme dovolenou na příští léto a vybrali jsme Černou horu. Chorvatsko máme projeté a navíc to jejich neustálé zdražování nás už nebaví,tak popojedem dál.V Černé hoře jsem byla jednou letecky v Sutomore,šíleně lidí jinak se nám líbilo.Příští rok pojedeme autem dvě rodiny hned začátkem července tak bych chtěla moc poprosit o tip na ubytování popřípadě i kontakt,blízko u moře a na trošičku živjejším místě,jelikož s náma jedou už hodně odroslí děti.Je nám vcelku jedno kde,chceme jezdit i na výlety a poznávat.Moc děkuju za tipy a jakékoli informace.yawning smiley mail: marketastauberova@seznam.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.