Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejčerstvější informace z MN

Autor jar2004 
Re: Nejčerstvější informace z MN
14. 08. 2012 16:38
Mike napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Randy, Jozka: Přes tu Bosnu to bude nejlepší.
> Tankovat se dá 2x v Ljubuškách, pak je OMV v
> Čapljině a pak jsou ještě dvě pumpy do Stolacu
> (Rebac benz). Ve Stolacu a Ljubinje nevím, V
> Trebinje je jedna (co znám) a pak hned za
> přechodem Klobuk (BiH) - Ilino Brdo (MNE) ve
> Vilusi je Eko. Takže s tankováním nevidím problém
> (přiznám se, že nevím, jak je to s plynem). Ta
> cesta od Stolacu na Trebinje je opravená. Jezdím
> tam průměrně 80 - 90 kromě úseků okolo Ljubinje a
> sjezdu do údolí před Trebinje (Kotezi). Za
> Stolacem v kopci je hranice Republiky Srbské.
> Označeno pouze srbskou vlajkou. Cedulí okolo cesty
> (pazi mine) si nevšímat, hlavně nezastavovat a
> neprocházet se. Jízdu po pobřeží, hlavně přechod
> Debeli brijeg nedoporučuji, je to katastrofa.
> Musel jsem tam jet v únoru, protože Bosna byla
> zasypána sněhem. Pár aut přede mnou a půl hodiny
> zdržení. Nedovedu si představit v sobotu v plné
> sezoně. Černohorci ty pasy probírají velmi
> důkladně a vše klápou do počítače.
> Jel jsem i párkrát trasu přes Sarajevo a Banja
> Luku. Ale v prvním příspěvku je psáno, že nechce
> jet přes okresky. Je to tam sice pěkné, ale trasa
> Banja Luka, Jajce, Bugojno, Mostar nebo přes
> Zenicu a Sarajevo nedoporučuji. Byl jsem tam mimo
> sezónu a katastrofa. Opravdu to vidím na
> Mikulov,Vídeň,Graz,objezd slovinské
> dálnice,Záhřeb,Split,Vrgorac,Ljubuški,Čapljina,Sto
> lac,Ljubinje,Trebinje,Vilusi,Risan, Baošići. Pokud
> to nebude vyhovovat, zpět se dá trasa změnit.
> Srečan i siguran put
> Mike


Loni jsem jela trasu přes Bosnu - Banja Luka, Jajce, Bugojno do Trpanje na Pelješac. Nedoporučuji, pokud chcete jet v kuse. Je to sice krásné, viděli jsme spoustu hezkého, ale v Bugojnu jsme vzali nocleh, protože se trasa nezdá dlouhá podle mapy, ale ve skutečnosti se klikatí velmi. A než jsme z Bugojna dorazili na Pelješac ujeli jsme ještě pak hodně hodin. Takže jistě to není trasa jen tak na profrčení. Ale příroda krásná. to je fakt. :-)))
Re: Nejčerstvější informace z MN
28. 03. 2013 09:08
Jak říká Pivisko, to není trasa na profrčení. Tam je opravdu potřeba kochat se a nespěchat. A nic novějšího nikdo nemá? Blíží se nám termíny, tak pokud někdo dá čerstvé info - jakékoliv - přivítají to myslím všichni.
Re: Nejčerstvější informace z MN
20. 06. 2013 09:59
Takže přátelé MN, v sobotu ráno vyrážíme. Tentokrát to bude pánská jízda - bez bab. Všem příjemnou dovolenou přeje jar2004
Re: Nejčerstvější informace z MN
20. 06. 2013 12:00
jar2004 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže přátelé MN, v sobotu ráno vyrážíme.
> Tentokrát to bude pánská jízda - bez bab. Všem
> příjemnou dovolenou přeje jar2004

Takže hezkou dovolenou a asi všichni uvítáme čerstvé postřehy z MNE i z trasy jízdy.
Re: Nejčerstvější informace z MN
20. 06. 2013 14:34
My tam dorazíme také v sobotu,třeba se potkáme. Mám Červené Mercedes Vito spz 3K3,náš cíl je kemp Safari beach Ulcinj
Re: Nejčerstvější informace z MN
20. 06. 2013 17:10
Ahoj.
Tak to cestuješ ještě mnohem jižněji. Já jako vždy parkuji v Baošiči, ale kdo ví, zeměkoule je malá. Máme v plánu jet na Škadarské jezero, ale také nevím ještě kdy. Vezu i člun, sice jen gumák, ale s motorem, tak chceme projíždět zátoku /KOTOR/ a snad se vydáme i jinam. Ať ti to vyjde a všem pěkné počasí. Kdyby jsi viděl tmavě šedý - stříbrošedý Chrysler voyager se Zlínskou SPZ tak to jsem já a kamarádi. Vyjíždíme po půlnoci v sobotu a počítám odpoledne že snad se i vykoupeme. Voda je teplá, prognoza také dobrá, tak jen ať dobře dojedem.
Zlom vaz.
Jar2004
Re: Nejčerstvější informace z MN
21. 06. 2013 13:06
Tak nás to čeká až 13,7, ale už se to blíží a přímo do Budvy
Re: Nejčerstvější informace z MN
24. 06. 2013 17:52
Psal jsem na jiném tématu, je zde krásně, počasí super. Když vidím počasí u nás, je mi líto i toho Zemana, že musí pracovat s virozou a za takového deště.za deště.
Všem hezkou dovolenou přeje jar2004
Re: Nejčerstvější informace z MN
30. 06. 2013 20:47
Nejčerstvější info z MN - od rána je jiné DPH na nějaké zboží, konkrétně cigarety a možná i jiné zboží. Ale to už nám snad řeknou druzí. Já jedu večer domů. Všichni si to tam užijte.
Necestoval někdo od Frýdku Místku na kolech přes Baošiči?
Re: Nejčerstvější informace z MN
04. 08. 2021 13:48
Obchod Idea Montenegro,v úseku masa zakoupen polotovar čevapi rolovani u slaninu.Mana nebeská!Cena 3,99E.Sežrali(jinak to říct nejde) jsme 2kg ve 4 dospělí a 2 děti,gril nestíhal.

Karel
Re: Nejčerstvější informace z MN
06. 08. 2021 17:01
Včera obvyklý celodenní výlet do Albánie.Z Utjehy nahoru do hor a na přechod Sukobin.Tam veliké překvapení.Odbavení ve třech pruzích,kontrola pasů a papírů od auta,netrvalo to ani 15min.Tím se ale nahrnulo víc aut na silnici do Skadaru a stáli jsme v kilometrové koloně dobrou hodinu.Albánci se snažili předjet,objet,podjet,pak se cpali zpátky, obvyklý folklor.Za městem dobrý oběd v oblíbené restauraci,za pár šupů.Další kolona v Lezhë, opět na hodinu.Snad všichni D a CH se tam přestěhovali.Na pláž u Shengjin taky v koloně,ale aspoň jela.Tam mraky lidí, letos to asi všichni natáhli směr Balkán.Zpět v pohodě,na hranici hodinu,to je normální.

Karel
Re: Nejčerstvější informace z MN
08. 07. 2023 07:00
Ahoj, může někdo podat čerstvé (letošní) info o trajektu Kamenari -Lepetane?Narazil jsem na zprávy o změně provozovatele,málo lodí, velké fronty atd.Díky.

Karel
Re: Nejčerstvější informace z MN
08. 07. 2023 13:53
Ahoj. Zdravíme z Ulcinj. 1.7. okolo 19:00 hodiny průjezd okolo. A můžu potvrdit velkou frontu, kterou jsem za posledních 10 let co okolo projíždím nezaznamenal. My stále jezdíme po cestě , trajektem nejezdíme a u vesničky Lipci je naše první koupání v moři :-).
Re: Nejčerstvější informace z MN
08. 07. 2023 20:04
Díky za zprávu,sic nepotěšila.Já jel kolem zálivu jen 2x,jinak vždy trajekt.Jezdíme to většinou na jeden zátah,tak je znát každý kilometr za volantem.

Karel
Re: Nejčerstvější informace z MN
27. 07. 2023 05:57
Trajekty opět jezdí jako dřív,dokoupili lodě a situace se uklidnila.

Karel
Re: Nejčerstvější informace z MN
07. 08. 2023 14:45
Tak dámy a pánové! Co nového v MN?
Re: Nejčerstvější informace z MN
07. 08. 2023 20:05
Jsem od včerejška doma.Jen to musím vstřebat.Pro začátek: Utjeha - Igalo (cca.100km),8 hodin cesta, souvislá kolona.Jel jsem pak na Vitaljinu,tam hranice v pohodě, když jsem přijel na hlavní, směr přechod Karasoviči kolona až do obce Gruda.Asi 10km?Tam snad stojej ještě dnes.Cestou jsem stále potkával mnoho aut směrem do MNE.

Karel
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.