Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PLAVI HORIZONT

Autor Karel M. 
PLAVI HORIZONT
20. 12. 2009 15:09
Byl jsem již třikrát v Č.H., mám ji slušně projetou včetně hor. V katalogu z jedné cestovek jsem uviděl krásný záliv s výhledem na širé moře, pláž s jemným pískem. U tohoto zálivu se nachází Hotel PLAVI HORIZONT. Docela mě ten snímek zaujal, při prozkoumání mapy jsem zjistil, že k uvedené lokalitě dojedu, když ze silnice TIVAT - BUDVA, kousek od Tivatu odbočím doprava. Celek tvoří takový poloostrov, který má více zálivů,a asi i pláží. Možná by se zde mohla prožít klidná dovolená než v přecpaných letoviscích Budva, Bečiči apod.
Nezná to tam někdo? Představil bych si nějaké ubytování v soukromí, ne v již zmíněném hotelu.

Karel
Re: PLAVI HORIZONT
20. 12. 2009 17:57
Vím kde to je ale doporučím ti, pokud chceč pláže téměř bez lidí projeď onen poloostrov napříč - máš li odvahu pustit se na ty jejich cestičky přes pohoří, kde je problém s vyhnutím se dvou aut, až doputuješ na západní část poloostrova kde jsou pláže Žanjiče a v blízkém okolí i mnoho jiných, jména už si nepamatuji. Neskutečně čistá voda, ale to chce vidět.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jar2004 (20. 12. 2009 18:00).
Re: PLAVI HORIZONT
22. 12. 2009 19:00
Jen dodám u hotelu je jedna z nejkrásnějších písečných pláží,ale plná, takže se přikláním k názoru a radě jar2004.Ubytování lze v soukromí sehnat přímo ve vesnici jež se nachází mezi Tivatem a hotelem jmenuje se Radoviči.Platí ale-vybírej,smlouvej.Je to nádherná země a chceš-li trochu adrenalinu při jízdě autem,vem to přes Rise (najdi na mapě nebo GPS) a sjedeš dolů,přímo k moři.
Re: PLAVI HORIZONT
23. 12. 2009 12:00
Děkuji za postřehy. Pokud vše vyjde, tak bych se tam o příští dovolené vypravil a prozkoumal tuto část země. Už se těším na nějaké ty serpentiny v kopcích, vždyť o kousek dál jsem projížděl serpentinami z Lovčenu dolů do Kotoru.Krásný zážitek.

Karel
Fox
Re: PLAVI HORIZONT
02. 01. 2010 21:38
Ta cesta z Lovčenu dolů do Kotoru je opravdu zážitek.
Ani už nevím kolik jsme těch zatáček napočítali.
Chceme jet letos do ČH už po páté.
Vždy jsme byli v Kruče u Ulcinje, v krásném domě těsně u moře,ale majitel
mi telefonicky oznámil,že už ji nevlastní a přes cestovku jeto až o čtyři eura na osobu dražší.
Kdyby jste někdo věděl o pěkném místě nejlépe v okolí Ulcinj,dejte vědět.
Díky Tomáš.
Re: PLAVI HORIZONT
14. 03. 2010 22:09
Bol niekto v hoteli Plavi Horizont ? Idem tam v auguste a tak zhanam nejake info.Nemozem najst ziadnu cesku alebo slovensku recenziu.Podarilo sa mi najst len nejake srbske a podla nich to vyzera dobre.
Re: PLAVI HORIZONT
29. 03. 2010 15:40
Loko můžu podat info na soukromém netu máš-li zájem i o dopravě.
Re: PLAVI HORIZONT
12. 05. 2010 21:01
Prosím taktéž o informace k hotelu Plavi Horizont, jedeme od 3.7.2010 spinning smiley sticking its tongue outDěkuji
Re: PLAVI HORIZONT
31. 05. 2010 20:36
Ja som tam bola, ale v 1980 cez ROH a ešte letecky. Bola tam vtedy super. Uplne ma nadchlo, že existuje ešte tento hotel a plaž.
Re: PLAVI HORIZONT
08. 06. 2010 08:37
Jen pár slov ke stavu z loňského roku.Hotel a jeho vybavení je v přiměřeném stavu,nehledejte luxus.Strava bez problémů-obsluha a množství
samotné stravy,výborné.Koupání,pláž (písková) vynikající,ale...nutno počítat s určitou laxností jejího úklidu,jež se provádí třeba až po jejím
obsazení,kdy mechanizace projíždí mezi lidmi.Dovoluji si upozornit,že před hotelem je přistavený autobus,který jezdí do Radoviči a Tivatu,ale...
zase to ale, nikdo vás na to neupozorní,kdesi v recepci je jen malá nic neříkající cedulka.Takže přímo za řidičem,všechno zná,všechno ví,poradí.
Počítejte s tím,že se může stát,že někde něco nemusí fungovat tak, jak má,sem tam teplá voda a ono známé-nemá probléma.Mohou to být
drobnosti,ale já si myslím,že ta modř Jadranu to nakonec všechno spláchne i když vím,že za nemalý peníz námi zaplacený by všechno mělo být
v tomto trochu lepší.Hotel byl postaven tuším ,že v roce 1974 a byl v promájmu,nebo dokonce majetkem ROH.Ale to už je dávná minulost.
Re: PLAVI HORIZONT
08. 06. 2010 11:53
to Vašek : hotelová pláž je asi "lidí nahusto" . Nezkoušeli jste nějaká jiná místa v okolí ? Dík .Jedeme 18.6.
Re: PLAVI HORIZONT
09. 06. 2010 08:25
to ludecek: no já myslím,že to vzhledem k tomuto datu ještě nebude tak husté, další malá pláž je asi kolem 1 km vlevo od hotelu,ale
příjezdová cesta nic moc,byť se dušovali, že příští rok t.j. letos bude OK,ale doporučuji raději nejříve prohlédnout pěšmo.
Re: PLAVI HORIZONT
09. 06. 2010 11:57
to Vašek: Díky za info , měl jsem na mysli třeba poloostrov Luštica , což je ten cíp táhnoucí se západně od zátoky Pržno . Našel jsem nějaká doporučení , že tam je Modrá jeskyně ( Plava špilja ) a pěkná zátoka Žanijica s plážemi . Dá se v hotelu pořídit nějaká mapka okolí popř. celého pobřeží ( o mapě celé Černé Hořy se neodvážím ani spekulovat )? Chceme prohlédnout Boku ,Tivat a třeba Budvu a další týden ještě zůstat někde kus dál na blind . Díky .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ludecek (09. 06. 2010 11:57).
Re: PLAVI HORIZONT
09. 06. 2010 13:02
[[b]to ludecek[/b] Bych pravdu děl jestli v hotelu mají v nabídce mapu nevím,ale v Tivatu je spousty infostánků.Hezký pobyt



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (09. 06. 2010 13:03).
Re: PLAVI HORIZONT
09. 06. 2010 19:35
Děkuji za informace, ještě dotaz k okolí, dá se někam vyjet na kolečkových bruslích?
Re: PLAVI HORIZONT
09. 06. 2010 21:47
Pro ludecek: Tak Žanjiče navštiv. / Nikoliv Žanijica - ale Žanjiče/ A když už tam budeš, doporučuji ještě vřeleji navštívit plažu Miriště. V jiném foru popisuji. Jenom nevím, jak to najdeš. Velmi zapeklitý příjezd. Ale opravdu NÁDHERA.
Re: PLAVI HORIZONT
11. 06. 2010 09:49
V Horizontu jsme strávili týden 23.-29.5. a byli jsme velmi spokojeni.Hotel znám z dřívějška, tudíž jsem věděl do čeho jdu, navíc vyšlo úžasně počasí.Polovina pokojů je zrenovována, LUX-klima,LCD+SAT, lednička, nový nábytek.Strava švédské stoly.
Má-li někdo zájem o podrobné informace, podám na SZ.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.