Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

poplatky za člun

Autor pepos 
poplatky za člun
15. 08. 2009 12:58
ahojky jako každý rok se pomalu chystám se do MN ale tentokrát si sebou beru gumák s motorem nevíte někdo jak je to s poplatky za provozování člunu zda se platí viněta jako třeba v CH ?
avatar Re: poplatky za člun
15. 08. 2009 22:02
Letos jsme tam byli i ze člunem,poněvadž jsem neměl žádné informace tak jsem se poptal majitele kempu jestli je možné jezdit na člunu a on jen mávl rukou a řekl bez problému,nic se naplatí.Tak jsme nic neřešili.

MirekŠi
Re: poplatky za člun
15. 08. 2009 23:16
no to se mi zdá jako z říše snů smiling smiley že by si nechali ujít nějaký příjem
Re: poplatky za člun
16. 08. 2009 08:19
No nezdá, je to tak, pouze když máš motorový člun, můžou po tobě požadovat něco jako řidičák. Ten je platný jak u nás tak u nich a dá se udělat jak u nás tak u nich a za úplatek rychleji, jak u nás tak u nich.
Re: poplatky za člun
16. 08. 2009 11:29
Odkaz na pravidla potápění a rybaření včetně poplatků za čluny v HR [www.itest.cz]
Re: poplatky za člun
16. 08. 2009 15:38
no polatky v Chorvatsku mám zmáklý tam se platí za všechno co se pohybuje ne vlastní silou je k tomu tabulka od do ,, no a mě zajímá zda v Hoře mají něco podobného nechtěl bych vletět zbytečně do nějakých problémů
Re: poplatky za člun
16. 08. 2009 21:04
Fakt nevím, za co se v MNE platí a za co ne. Pokud jsem se ptal paní domácí např. na chytání do vrše, tak prý - TO NEŘEŠ, tím jejich nema problema. Určitě se naplatí povolenka na ryby, to vím určitě. Není však problém se optat místních, oni nejsou zase tak nepřející, jako Chorvaté. Ale byl tam jeden Slovinec z gumovým člunem s motorem a ten mi jasně říkal, že tu není potřeba žádné povolení. Řidičák na člun jo, to chtějí snad i u nás. Určitě ale najdeš info na jiných fórech. Čauky. jar2004
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 197
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.