Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vítejte v Černé Hoře

Autor jar2004 
avatar
mdr
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 02. 2013 13:44
Děkuji všem, kteří mi potvrdili, že neměli žádný problém platit kartou. Jen bych chtěl vědět, jestli to byla karta Maestro nebo Visa. Jak jsem uvedl výše, přímo na stránce visa.com jsem nenašel v Ulcinj nebo v blízkosti bankomat, který by akceptoval Visa kartu. Taky jsem viděl v jednom turistickém průvodci fotku bankomatu v Ulcinj, na kterém byla loga Maestro a Cirrus, ale Visa tam nebyla. Chci se ujistit, jestli mi moje Visa electron bude stačit, nebo si mám pořídit radši Maestro.
Fox
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 02. 2013 14:02
Visa Partner a Elektron jsou bez problémů. Z bankomatu jsem nikdy nevybíral. Nějaké to euro mám vždy sebou a ve velkých obchodech hotovost nepotřebuji.
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 02. 2013 20:35
Mám Visu a nikdy jsem neřešil placení. Snad všude jsou všechny známé obrázky karet,od benzinek až po obchody.Myslím,že je to stejné jak u nás.S bankomatů jsem také nikdy nevybíral,kartou jen platím a to vše co se dá. Nepamatuji si,že bych někdy platil u benzinek hotově a to jezdíme na Balkán již od roku 2000.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 02. 2013 09:52
To mdr:[www.pgbanka.com] třeba tady?
Podle všeho akceptují všechny karty.Nikdy jsem to nějak neřešil.Z bankomatu jsem už vybíral,mám sice maestro,ale všude to mají polepený mnoha logy,jako u nás.

Karel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KarelS (23. 02. 2013 10:02).
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 02. 2013 13:25
Já mám visa a platím a vybíram bez problému,naposled 20 euro bankomat přímo v Ulcinju (Nad pěší zonou banka) na pokutu.
avatar
mdr
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 02. 2013 20:55
Tak díky všem za informace ;-)
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 02. 2013 21:34
Není zač a kdy vubec jedete?
Luboš
avatar
mdr
Re: Vítejte v Černé Hoře
25. 02. 2013 22:03
Máme koupený pobyt v naturistickém středisku Ada Bojana od 4. do 18. září, ale chceme pojezdit co nejvíc zajímavých míst. Taky cestu si chceme rozložit asi na tři dny, takže vyrazit chceme 1. září a návrat plánujeme 21. září. Cestou se chceme zastavit u Balatonu, pak v Sarajevu a v Durmitoru a zpátky nějak podobně, chtěli bychom taky navštívit naturistický kemp u Szegedu. Během pobytu chceme určitě projet pobřeží Černé Hory a podívat se alespoň na skok do Albánie. Už se nemůžeme dočkat cool smiley
Fox
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 02. 2013 10:09
Tak to budete mít krásný. Do Durmitoru kaňonem řeky Tary to je zážitek. A samotný Durmitor také. Cesta k ledové jeskyni je docela adrenalin,zvlášťe když Vás na vrcholu zastihne bouřka smiling smiley. Škoda ,že letos musíme Černou Horu vynechat,ale za rok to doufám vyjde. Tak ať se Vám tam líbí.
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 02. 2013 10:28
My jedeme 21.6-7.7,jednu noc přespíme někde v madarsku a pak do kempu Safari Beach.
Do Albánie se také jezdíme podívat,tak určitě pojedeme zas. Tak dvakrát pojedeme do Budvy(máme malé děti tak na kolotočesmiling smiley),určítě navštívime město Bar a Ulcinj několikrát.
Bereme si notebook sebou,tak nové postřehy tu napíšu.
Přeji pěkné zážitky.
Luboš
avatar
mdr
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 02. 2013 12:20
Budeme dychtivě čekat na čerstvé informace, které se nám jako černohorským nováčkům určitě budou hodit eye rolling smiley
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 02. 2013 23:09
Fotečky rok 2012 kemp Safari Beach a další jsou na našem rajčeti.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 03. 2013 09:05
Tak už se to zase blíží. Také mám v plánu vyrazit kolem 20.6. Hodně sluníčka všem !
Re: Vítejte v Černé Hoře
20. 06. 2013 17:12
Lidičky lidičky, tak už nám to začalo. Já vím, že některým i dříve, ale já a moji kolegové v sobotu v noci vyrážíme. Srečan puť.
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 06. 2013 13:07
jar2004 --pěknou cestu a ještě lepší dovču přejem
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 06. 2013 16:19
Šťastnou cestu a pohodovou dovolenou a pozdrav za nás Montenegro - určitě se tam jednou vrátíme smiling smiley
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 06. 2013 15:22
Jar 2004 taky se připojuji s přáním šťastné cesty a užij si krásnou dovolenou v Kotorské zátocethumbs up
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2013 12:05
Dnes jsme dorazily do Ulcinju kem Safari beach,nějak se nám rozrostl mám ted dvojnásobek rozlohy a jsou tu i Chatky a dělají mobilhoumi,cesta dobrá žádné upravy na silnicích a hranice 3 min

Luboš
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2013 17:49
Zdravim všechny z Baošiči.
Počasí nádhera, ceny stejné, - mírně vyšší - moře teplé, zátoka klidná, já mimořádně také, kolegové spokojeni.
Když se dívám na počasí doma, je mi asi lépe zde. Zdravim tímto všechny co se teprve chystají, i ty, kdo jsou již zde a přeji hezkou dovolenou.
jar2004
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 06. 2013 08:41
... takže teď už jen užívej dovolenou jak se patří thumbs upsmiling smiley ...kousek sluníčka by se nám tu taky hodil, brrrr ráno bylo 7°C sad smiley
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 06. 2013 16:16
Ahoj ahoj. O tobě jsem již dlouho neslyšel.
Počasí u nás v ČR to je katastrofa. Kdybych mohl, poručil bych větru dešti........ale to ani soudrzi neuměli.
Včera se tu trochu ochladilo a i voda byla dost studená, ale dnes již opět palba a plný plyn. Nádhera, teplo a teplo. A vůůůůbec nenní plno. To mě vždy těší. Horší to bude za týden. Všem hezkou dovolenou přeje jar 2004
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 06. 2013 22:05
No, spíš jen čtu zajímavosti - a navíc jsme byli plní očekávání a strachu, aby vše dobře dopadlo .... a NÁDHERA: 22. 6. jsem se stala poprvé babičkou, tak už se vše zklidňuje a já se už zase těším a plánuju dovolenou.yawning smiley
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 06. 2013 22:35
Tak to Rosmarine gratuluji babičkothumbs up
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
27. 06. 2013 16:10
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 06. 2013 02:22
To 72LUBOS:
Ahoj Luboši,
mám prosím dotaz, chceme jet také do kempu Safari Beach (teda spíš já, manžel by raději zas do Bobanu)
dá se tam dát stan někam do stínu (nějak jsem to na fotkách nenašla)? Ještě prosím jeden dotaz, myslíš že tam můžem jet na blint ?
A jakpak to tam vypadá, jak si užíváte ??
Děkuji za odpověď
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 06. 2013 17:13
Kemp je rozšířen,tak žádné obavy o místo,2 /3 jsou vestínu. Je tu hezky a právě ted tu je jedna rodina slováku a 5 rodin čechu. pak ostatních asi 15 rodin
Určítě mužete na blint bez obav
Je tu písečná pláž slušné zázemí a v obchodech ceny jako u nás,něco levnější,něco dražší. Třeba maso 3,80 eur,což je asi dobrá cena. Nafta 1.22
Kemp je nově zatrávnění,tak je to písečno travník. My tu budem ještě týden do 6.7.
Re: Vítejte v Černé Hoře
30. 06. 2013 13:07
TO LUBOS72:

Ahojky, děkuji Ti za parádní informace smileys with beer. Nafta je tedy za super cenu, já tady teď tankovala za 36Kč. No ta Černá hora a kemp Safari Beach byl pro letošek můj favorit, ale po informaci od mé sestry, že má jen občanku..nevím jestli máme riskovat. Možná pojedem raději opět do Živogóšče.
Jinak my vyrážíme ve čtvrtek 4.7. cool smiley papa a užívejte, doufám že počasí máte OK
Re: Vítejte v Černé Hoře
30. 06. 2013 18:20
Ahoj.
Takže jedna z těch horších zpráv.
Před chvílí mi volala jedna z místních fóristek a měli docela problém v Tivatu. Objížděli tlupu žebrajících cikánů a jelikož nezastavili a nic nedali, tak jim rozbili okno u auta. Naštestí se jinak nic nestalo. Takže pro všechny prosím pozor na toto. Já osobně jsem toto za asi 6 let nezažil.
Srečan i siguran put
Mike
Re: Vítejte v Černé Hoře
30. 06. 2013 19:16
Ahoj.
A další špatná zpráva. Myslím, že si změním nick na Job. Od zítřka se tady v Černé Hoře zvedá DPH (místně je to PDV) o 2% na 19 %. Tzn., že zdraží asi všechno. Alespoň tak to píší místní noviny.
Mike (Job)
Re: Vítejte v Černé Hoře
30. 06. 2013 20:45
Ano potvrzuji, kolegové šli koupit cigarety a od rána je jiná cena, Takže je to pravda. Jinak nadále je tu poloprázdno, ale čím dál více Rusů. Zítra večer se vracím domů a vypadá to, že si to zopakuji koncem srpna nebo začátkem září.
Všem hodně slunce přeje jar 2004
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.