Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vítejte v Černé Hoře

Autor jar2004 
Re: Vítejte v Černé Hoře
06. 10. 2011 22:00
No člověče, přemluvil jsi mne. Co napsat. Jednak, že jsi udělal hezký výcuc z mojich příspěvků, no a za druhé...ty víš jak na mne. Nebudu popisovat ceny a jiné běžné věci, které každý skalní zná. Pivo je stále stejné, když je dobře vychlazené, dá se pít. Horší je to po třech kouscích, kdy začne bolet břicho. Začínám brát pobyt v MN jako automatickou samozřejmost a to je myslím chyba. Cesta byla letos normální a hlavně rychlá, jel jsem přes SK a HU do HR a potom po dálnici až skoro k Neumu. Je to takto mnohem rychlejší než jak jsem popisoval v minulosti. Počasí bylo nádherné, žádné velké pařáky, nepršelo skoro vůbec, jídlo nijak moc nepodražilo, pořád je příjemné večer nevařit a zajít si na telecí medajlonky s žampionovou omáčkou, s coca colou a tím jejich chlebem za 8 Éček. Je to jedno z těch dražších jídel ale stojí to za to.
Letos se mi podařil kapitální úlovek do vrše, když jsem to ráno vytáhl, byl tam úhoř, cca 70 cm. Ryby nejím,a le moja si pochutnala. Já jsem víc na to bílé maso ...bůček apod....
Černohorci jsou stále přátelští, prostě Slované a stále se jim moc nechce dělat.
Vypadá to, že na rok pojedu už v červnu a potom se uvidí.
No a že jsem nenapsal dřív.... přijel jsem a hurá do práce.. do světa.
Přeji tímto všem přátelům MN abychom se třeba příští rok někde potkali v MN
A mrtvo tu není. Kdo chce, napíše, nebo se ozve. U mne je ten problém, že jsem třeba 14 dní mimo ČR a sem tam se dostanu k PC. Tak se lidičky mějte a sem tam napište.
Všechny příznivce MN zdraví jar2004.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jar2004 (06. 10. 2011 22:01).
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 12. 2011 22:10
Přátelé, v tématu o Č.H. je mrtvo. To se nikdo zde nechystáte v příštím roce? A kam?. Co máte nového zjištěno? Jaké méně navštěvované pláže navštívit? Témat může být mnoho.Byl jsem zde již čtyřikrát, naposledy 2010, vždy se mně líbilo. Letos kvůli nemoci v rodině raději blíže, bylo "jen"Chorvatsko. Tak se ozvěte, kam chcete jet v příštím roce, rád se přiučím a třeba i poradím. Jaar 2004, Mike, Modeno ale i další pište.Ať si udělám pomyšlení na příští dovolenou. Jinak přeji hezké vánoce a úspěšný nový rok.

Karel
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 12. 2011 22:48
Tož ty jsi chlape myšlenkami brzy na dovolené! Já také. Ale je to strašně dlouho do června. Vzhledem k mému konzervatismu se jako vždy chystám do Baošiči. Dovolí li to ministr financí.....
Všem tímto přeji příjemné, klidné a pohodové svátky.
jar2004
Re: Vítejte v Černé Hoře
02. 07. 2012 20:42
Včera jsem se vrátila z Baošiči v Černé Hoře..Milí lidé, ceny příznivé. jediné co mi vydilo byla čistota moře.3 dny jsme rozhrnovali rukama při plavání trávu-kterou na naší pláži nikdo neuklízel a prohlíželi si plovoucí odpadky. Málo pláží kde by se dalo lehnout zadarmo.Jakmile je někde hezké ležení a vstup do vody -okamžitě jsou tam lehátka a vybírání poplatků. Hodně lidí leželo na zídkách okolo vody protože voda sahala až k zídce okolo silnice a nebylo kam lehnout. Studené proudy v moři mi ani tak nevadily, jako ten plovající nepořádek-je to tím že je to zátoka? Byli jsme lodí na pláži Žanjice což byla paráda. Ale nebudu přece každý den jezdit hodinu loďkou na vzdálenou pláž. Sprcha na pláži je také minimálně. Ale je tu zase spoustu míst s prodejem nanuků a vody. Jediné co mi chybělo bylo WC.Pokud není placená pláž není kam jít na velkou- Na malou jsme chodili tam co všichni. A koho to chytlo na pláži tak měl co dělat doběhnout do apartmánu. Černá Hora bezva- ale raději ne zátoku.
Re: Vítejte v Černé Hoře
03. 07. 2012 11:40
dagg.marr -Jak jsem dříve avízoval a psal tohle je právě problém té zátoky ale jinak pláže jsou pěkné prostředí také v černé hoře.
Doufám že tímto nezanevřete na černou horu
Re: Vítejte v Černé Hoře
03. 07. 2012 12:46
Pánové a dámy, já byl v Černé Hoře již 4 krát a nikdy mě nezklamala. Tím začátkem , jako je Herceg Novi, Baošiči jsem vždy jen projížděl, takže nemohu hodnotit. Jezdím do oblasti Budvy a Sv. Štefanu.Je tam tedy hodně přelidněno zvláště poblíž hotelů, tam bych se nekoupal. Ale pokud vyjedeš od Štefanu třeba jen kousek - asi 3 km, tak jsi schopen najít krásnou plážičku s pár lidma, klidem a širým mořem. Ale jsou i jiné pláže, kde není tolik lidí, ale musíš je znát - samozřejmě mimo bezprostřední dosah hotelů. Ale nejsem ani plážový povaleč, takže jsem se vyžíval krásným pohledem z bezprostředních hor na okolí i obdivoval tamější přírodu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (03. 07. 2012 12:47).
Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2012 14:39
Já jezdím až do Ulcinju a také si nemužu stěžovat,ted tu právě jsme 10dní a sezona tu začíná naplno. Občas jen kolony kolem velké pláže,ale pláž (písčitá)má cca 12km tak místa dost. Pro děti ideální vstup do vody. Koukáme s kempu rovnou na moře. Pláže každý den čistí a upravují.
Jsou tu i pujčovny ruzných sportovních načiní,od kol serfu paraglajdu a skutru. Myslím,že se tu každý zabaví. Přijemnou dovolenou přeji všem. Luboš
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2012 14:52
72LUBOS a v kterém pak kempíku jsi,proraď nám to a jaký je ?? confused smiley

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2012 19:38
Na tvou radu jsem už podruhé zvolil tropicana letos to tu malinko vylepšily,udělaly dvě solárka na vodu,bránu do vjezdu. Celodení uklizečka v sociálkách. Rozšířily to ještě trochu o místa.Minulí rok si někdy na jaře dával odkaz tady na foru.
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2012 22:18
jj myslel jsem si to.Vedle je ještě jeden kemp Safari Beach.Zkus mrknout jak to vypadá tam.Nebyl jsem tam,je to nový kemp,možná je stejný majitel?? Cenově snad by měl být asi za 15 E/den - [www.avtokampi.si] Uvítám info,chystáme se tam na nějakou dobu zakotvit. Díky.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
05. 07. 2012 08:11
Ten vedle je otřesnej a nejsem si jistej ale bud 16 nebo dokonce 60. Asi jsem nerozuměl.
Tady platíme 23euro,5 za osobu a 3 za auto.Elektrika je v ceně.Ale nevím kolik je karavan, Počkej jdu se zeptat,tak za obytný vuz a dvě osoby 15 a každá další osoba po 3 eurech.. Tato cena platí od 15,6 do 15,9. Jinak 12 eur.
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
05. 07. 2012 18:15
Díky,tak to na těch Slovinských stránkách [www.avtokampi.si] mají nějak popletené-ten ceník co píšeš je u toho Safari ?? u Tropicana je jiný ?? Jinak myslím,že ten jeho příbuzný má apartmán přímo v Ulcinju i s možností STPL pro auta. A to tam máš i volnou WiFi , tak to nechápu,fakt?? Jinak moc díky za informace.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
08. 07. 2012 20:11
To je cena za Safari a mužu říct.že opravdu ten druhý je katastrofa. Wifi je grátis,stačí si říct o klíč(heslo).občas jim nejde,ale do hodinky vždy naskočí.
Tak my už jsme bohužel doma a ted se mužu těšit na příští rok,dnes jsem koupil novější auto,ještě na podzim pořídíme karavan a hurá příští rok do Montenegro.
Snad už bude hotový ten jejich most na Velkou pláž. Luboš
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 08. 2012 23:42
Letos jsme zkusily ten druhý kemp Safari a je také OK,cena je 15EU/den,Umývárky nové,stále to uklízí,nemám žádná negativa.Zatím vedra trvají,voda trochu chladnější,ale aspoň se člověk osvěží.Uvidím jak dál,zprávy ještě podám,pobudeme zde ještě do konce srpna,pak postoupíme do Chorvatska.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 08. 2012 01:06
To vám závidím,hned bych jel ještě jednou. Už jste viděly želvu,pohybuje se kolem bunky u vjezdu?Karavan jsem už pořídil,tak se na příští rok už těšíme,přeji hezké zážitky. Luboš
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 08. 2012 21:28
Zdravím,jsme fakt překvapenií,že se tady uklízí lépe než někde v HR.Socialky non stop celý den uklízečky v pozoru.Pláž ráno vláčí,je čistá bez odpadků,no prostě změna k neuvěření.Klidně Luboši zapřáhni a přijeď,místa dost a teplo také.Z Veliké plaže zdraví Mirek z Jiřinou

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 01. 2013 17:50
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pánové a dámy, já byl v Černé Hoře již 4 krát a
> nikdy mě nezklamala. Tím začátkem , jako je Herceg
> Novi, Baošiči jsem vždy jen projížděl, takže
> nemohu hodnotit. Jezdím do oblasti Budvy a Sv.
> Štefanu.Je tam tedy hodně přelidněno zvláště
> poblíž hotelů, tam bych se nekoupal. Ale pokud
> vyjedeš od Štefanu třeba jen kousek - asi 3 km,
> tak jsi schopen najít krásnou plážičku s pár
> lidma, klidem a širým mořem .........


Zdravím všechny přátele Černé Hory, pro letošní sezonu jsme se rozhnodli opět navštívit tuto destinaci. Nejsme nováčci, budeme zde již po šesté, ale přeci jen jsme zde byli naposledy v roce 2008 a od té doby se mnohé změnilo. Nevím zda k lepšímu či k horšímu, ale jak su čtu diskuze, tak se zřejmě na plážích platí za vše:-( i za vlastní slunečník.
Letos budeme konkrétně v září ve Svatém Stefanu. Rád bych věděl zda je tam pobléž nějaká solidní pláž či plážička kam se dá sjet autem a "neodřou tam člověka" za parkování a různými polatky na pláži. Tím nemyslím případné doporučení na Kraljičinu pláž nebo přímo pláž ve Stefanu.
Rád bych věděl jak to případně vypadá v Petrovacu na "Lučici", nebo pláž Jaz, přépadně Ploče nebo Drobni pjesak. Uvítám každou aktuální informaci.
Předem díky
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 01. 2013 20:28
Byl jsem v MNE naposledy v r. 2010. Ze Sv. Štefanu jsem se jezdil výhradně koupat na pláž Drobný písek nebo Kamenovo. Na Drobném písku klid, málo lidí a díky tomu zřejmě zrušili půjčovnu lehátek, slunečníků i jednu venkovní hospodu. Ale jinak krásně, opravdový klid - mě se tam moc líbí i díky výhledu na širé moře. Parkování nad pláží - 0,5 Euro/ hodinu, jinak se dá parkovat i o něco výš zadarmo.
Kamenovo - dá se říct vše při starém, před časem tam vybudovali tunel pro pěší z Bečiči, tak je tam o něco více lidí, ale žádná katastrofa. Je tam i dost místa mimo oficiální lehátka a slunečníky.Parkovné se platilo myslím kolem 3 Eur na celý den.
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 01. 2013 21:33
Já mohu zase podat info o pláži Jaz.Je zde písek a parkovné se platí.Kolik nevím?byl jsem v kempu=katastrofa. Jinak soc. zázemí bylo dosti na mizivé až hrozné úrovni.Lehátka se také platí.Pláž je dobře přístupná autem.Lidí bylo plno,ale byla to sezóna/srpen/ tak se nedivím.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 01. 2013 16:18
Tak koukám,že zlatá velká plaža,se mužeš rozložit kde chceš.winking smiley
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 01. 2013 20:53
72LUBOS napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak koukám,že zlatá velká plaža,se mužeš rozložit
> kde chceš.winking smiley

U Veliké pláže jsem se byl podívat jednou, ten jemný šedý písek mě moc nenadchl. Zvláště když začal více foukat vítr, tak se vířil.
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 01. 2013 11:44
Díky všem za odpovědi. Jen chci dodat, že zrovna nejsem příznivcem "Velike plaže", právě pro ten jemný písek. V Ulcinju jsme se nejraději chodili koupat na pláže v okolí hotelu Albatros, které v září byly téměř liduprázdné a hlavně dno je tam kamenité,a proto voda báječně čistá, nemluvě o tom, že tam láká i snad jediná oficiální nuda pláž v Černé Hoře.
Neví náhodou někdo jak to nyní vypadá na poloostrově Luštica když se zboural hotel "Plavi horizont", případně jak je tam situace s okolními plážemi? I když vím, že ze Stefana je to poněkud z ruky.
Za případné odpovědi moc díky.
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 01. 2013 10:33
henryjp napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...a proto voda báječně čistá, nemluvě o
> tom, že tam láká i snad jediná oficiální nuda pláž
> v Černé Hoře.

A co například Ada Bojana ?
Kromě toho - nudi si můžeš udělat všude tam, kde ostatní nebudeš pobuřovat vyvaleným pivním břichem a ostatními vyvalenými orgány. Zas tak prudérní Černohorci nejsou !smoking smiley
Re: Vítejte v Černé Hoře
25. 01. 2013 23:30
Já byl v Budvě naposledy v roce 2011.A na doporučení domácího jsme navštívili pláž Ploče a opravdu super.Čistá voda pár lidí( byli jsme tam v půlce září).U pláže asi 3 restaurace a číšníci pendlovali po pláži a za chvilku byli zpět s objednávkou.Bazén s mořskou vodou,dceru jsme z něj nemohli dostatsmiling smiley.Myslím,že se platilo 3Eura za lehátko a slunečník.Je samozřejmě možné lehnout si na pláži na své ručníky zdarma.Parkovné se neplatilo.Proti Slovanske plaži v Budvě se to nedá srovnat.
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 01. 2013 08:26
henryjp napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky všem za odpovědi. Jen chci dodat, že zrovna
> nejsem příznivcem "Velike plaže", právě pro ten
> jemný písek. V Ulcinju jsme se nejraději chodili
> koupat na pláže v okolí hotelu Albatros, které v
> září byly téměř liduprázdné a hlavně dno je tam
> kamenité,a proto voda báječně čistá, nemluvě o
> tom, že tam láká i snad jediná oficiální nuda pláž
> v Černé Hoře.
> Neví náhodou někdo jak to nyní vypadá na
> poloostrově Luštica když se zboural hotel "Plavi
> horizont", případně jak je tam situace s okolními
> plážemi? I když vím, že ze Stefana je to poněkud z
> ruky.
> Za případné odpovědi moc díky.

Byl jsem na poloostrově Luštica v r. 2010 na výletě, hotel PLAVI HORIZONT tam ještě stál. Je fakt, že jsem někde četl, že se má bourat a místo něj má stát nový, který mají vybudovat snad nějací arabáši, takže pak to zřejmě nebude vůbec pro nás.
Jinak toto není jediné místo, jsou zde krásné další pláže jako Miriště, Žanjiče - musíš jet kousek dál úzkou asfaltkou - ten výlet fakt stojí zato. A tak můžeš projet celý poloostrov, určitě se zde najdou i jiná hezká místa.My jsme byli až v nejzazším cípu - osada ROSE. Odsud jsme přes moře viděli město HERCEG NOVI.
avatar
mdr
Re: Vítejte v Černé Hoře
03. 02. 2013 16:22
Ahoj, jak to vypadá s možností použití karet VISA electron v Černé Hoře? Když jsem si dal vyhledat bankomaty v Ulcinj, tak deset nejbližších mi to našlo v Albánii sad smiley [www.visa.com]
A co pumpy a supermarkety?
Re: Vítejte v Černé Hoře
03. 02. 2013 16:54
Ahoj,všude se dá v krámu i bankomatu použít. Přímo v Ulcinju jsoe asi 3 nebo banky s bankomatem a na pár místech i volně stojící
Fox
Re: Vítejte v Černé Hoře
03. 02. 2013 19:40
Jak už řekl 72LUBOS, kartou se dá platit téměř všude. Snad jen na tržnici je potřeba hotovost.
Re: Vítejte v Černé Hoře
12. 02. 2013 20:08
Jak pisou, v obchodech, na pumpach bezne. Z bankomatu jsem vybiral primo v Ulcinju.
Re: Vítejte v Černé Hoře
13. 02. 2013 16:18
Já taky platil kartou v Megamárketu ,to je takový jejich Lidl nebo Penny a vše ok.Na benzíně taky bez problému.A u každé banky je i bankomat.Myslím,že jsem v Budvě viděl Erste bank,což je vlastně Česká Spořitelna.Takže mdr s kartou problém mít určitě nebudeš.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.